פרגולה מאלומיניום דמוי עץ היא שילוב מושלם של פרקטיות ואסתטיות. מצד אחד, העמידות של האלומיניום ושאר היתרונות של מתכת זו; ומצד שני, המראה שובה הלב של העץ. א.מרום אלומיניום מייצרת וגם מתקינה פרגולות אלומיניום דמוי עץ כבר למעלה מ-20 שנים – ומביאה לידי ביטוי את הניסיון הרב שצברה בשירות לכל לקוח.

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ קונים רק אצלנו!

✔️ פרגולה דמוי עץ בהתאמה מלאה אליכם

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️ התקנה בטוחה ומדויקת – על עמודים ובלעדיהם

✔️ פרגולה מאלומיניום דמוי עץ באספקה מהירה

✔️ פרגולות אלומיניום דמוי עץ מחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ מחומרים מובחרים בלבד

על-מנת שתוכלו ליהנות מהפרגולה היפה במשך שנים רבות, אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם המובחרים ביותר הקיימים כיום. במקרים שבהם מדובר על פרגולת אלומיניום חשמלית, יותקן בה מנוע איכותי ועמיד שיאפשר את פתיחת מתקן ההצללה וסגירתו שוב, ושוב, ושוב ושוב.

ההקפדה על טיב חומרי הגלם בשילוב שיטות הייצור המתקדמות מובילה לתוצאה אחת בלבד: פרגולות אלומיניום דמוי עץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום – ומקסימום תועלת עבורכם.  

אחריות מלאה על כל פרגולה דמוי עץ

כשאנחנו יודעים בוודאות שהפרגולה תמלא את ייעודה לטווח ארוך, אנחנו יכולים להעניק אחריות מלאה – לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי. התחייבות זו תקפה לא "רק" עבור פרגולה מאלומיניום דמוי עץ, אלא לכל הפריטים שאנחנו מייצרים על בסיס אותם עקרונות: חלונות פרופיל בלגי, תריסים חשמליים, מעקות למרפסת, גדרות ועוד.

האחריות מבטיחה לכם ראש שקט באמת, ומשוקללת גם היא בתועלת הכללית מהפרגולה הבאה שלכם.

פרגולה מאלומיניום דמוי עץ מחיר פצצה
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ

פרגולות מאלומיניום דמוי עץ במגוון רחב של אפשרויות

עם א.מרום אלומיניום תוכלו לקבל כל סוג של פרגולה מאלומיניום דמוי עץ שתרצו: כך למשל אם הפתרון המתאים לכם ביותר הוא פרגולה נאספת, כלומר כזו שניתן לפתוח וגם לסגור וכך ליהנות מגמישות מלאה והתאמה מוחלטת לכל מזג אוויר, נספק לכם את המענה המדויק. אם תרצו פרגולה מתכווננת, כלומר פרגולה שניתן לכוון את השלבים שלה וכך לשלוט ברמת דיוק מקסימלית בכמות האור והצל (בדיוק כמו חלונות רפפה) – נייצר עבורכם פרגולה מסוג זה.

כמו כן אנחנו אמונים על ייצור פרגולות בכל גודל רצוי, וחופש הבחירה המלא בא לידי ביטוי גם במראה של מתקן ההצללה. הבסיס הוא כאמור מראה דמוי עץ, שתמיד מייצר רושם חיובי מאוד ומעורר אסוציאציות של רוך וחוסן, רומנטיקה וחיבור לסביבה, שורשיות וטבעיות. לאחר מכן תוכלו לקבוע מהו הגוון המדויק של הפרגולה, כך שתיווצר הרמוניה מרשימה במיוחד בחצר, במרפסת או על הגג שלכם.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ מחיר למ"ר הוגן ותמורה גבוהה במיוחד

ברור לנו לחלוטין שרמת שביעות הרצון מכל פתרון הצללה תלויה גם בעלות – ועל כן אנחנו גובים עבור פרגולות אלומיניום דמוי עץ מחיר הוגן. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של הפרגולות המבוקשות ביותר, ואם תיצרו איתנו קשר ותספרו לנו מה בדיוק אתם צריכים ורוצים, נוכל לספק הצעת מחיר מותאמת אישית אליכם:

כמה צריך לשלם על פרגולה מאלומיניום דמוי עץ לחצר?

580-820 ש"ח למ"ר

כולל ההתקנה

מהו המחיר של פרגולות חשמליות במראה דמוי עץ?

1,050-1,850 ש"ח למ"ר

פרגולה נאספת או פרגולה מתכווננת

מהי עלות פרגולה דמוית עץ במרפסת בשטח של 18 מ"ר?

8,500-13,500 ש"ח

פרגולה תלויה

כמה תעלה הוספת מרזב לפרגולה?

280-380 ש"ח

מחיר למטר

התקנה מקצועית של כל פרגולה דמוי עץ ובטיחות ללא פשרות

פרגולות אלומיניום דמוי עץ, כמו כל פרגולה, ניתן להתקין בשני אופנים: על עמודים ובלעדיהם. בדרך כלל קל יותר להתקין את הפרגולה עם עמודים, אבל בזכות הניסיון הרב שצברו הצוותים שלנו גם התקנה על בסיס עיגון לקיר היא אופציה רלוונטית כמעט בכל מקום. היתרונות של פרגולות אלומיניום תלויות הם היעדר הצורך בקידוח ברצפה (או לחילופין יציקת בטון בחצר כדי להציב עמודים), ניצול מיטבי של השטח ותחושה מרווחת יותר.

הבקיאות שלנו מתורגמת גם לבטיחות מקסימלית וגם להתקנה תוך זמן קצר ככל האפשר, תוך מציאת פתרונות הנדסיים גם כשישנם אילוצים מורכבים.

היתרונות המשמעותיים של האלומיניום לפרגולות

יתרון בולט אחד של האלומיניום הוא האפשרות להעניק לו כל גוון רצוי. בזכות איכות זו ניתן לייצר פרגולה מאלומיניום דמוי עץ, כל עץ שתרצו, וכך להבטיח פתרון הצללה מרשים במיוחד ובדיוק כפי שאתם רוצים.

היתרון השני הוא העמידות הגבוהה – קודם כל למים, ולאחר מכן גם לפגיעות פיזיות, מכוונות לא מכוונות. העמידות לרטיבות מושגת בזכות שכבת האלומינה, והיא הופכת את כל מוצרי האלומיניום למבוקשים מאוד – חלונות, מעקות, תריסים למרפסת ועוד. העמידות הפיזית היא בזכות החוסן של המתכת, למרות משקלה הקל (משקל שמהווה עוד יתרון, מפני שאין עומס יתר על התשתיות).

עבודות אלומיניום הן המומחיות של א.מרום, ולכן אנחנו יכולים להבטיח, וגם לקיים, פרגולות לא פחות ממעולות, במחיר הוגן מאוד.

שירות קשוב וייעוץ מקצועי מועיל

מעבר ליכולת שלנו לייצר פרגולות אלומיניום דמוי עץ באיכות מקסימלית, ולהתקין אותן בכל מקום באופן בטיחותי, אנחנו משקיעים משאבים רבים גם בשיפור השירות. בפרט אנחנו מחויבים להגעה בדיוק במועד שקבעתם איתנו, לעבודה שקטה ומסודרת, לשמירה על הניקיון וגם לייעוץ מקצועי בלי מחויבות מצדכם, אלא רק מצדנו: נשמח לענות על כל שאלה בכל נושא שבו אנחנו מומחים, בין אם על פרגולה במראה דמוי עץ, בין אם על צלון חשמלי, בין אם על החלפת תריסים ידניים לחשמליים ועוד ועוד. הייעוץ מבוסס על בקיאות והתעדכנות בכל המוצרים החדשים, ועל היכולת שלנו לספק הסברים ברורים לכל אחד ואחת. 

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פרגולה דמוי עץ:

האם יש צורך בהיתר בניה עבור הקמת פרגולות אלומיניום דמוי עץ?

אלא אם כן מדובר על פרגולה גדולה, אין צורך בהיתר אלא רק בדיווח לרשות המקומית.

מה כוללת תחזוקת פרגולה דמוי עץ?

בניגוד לפרגולה מעץ, בחירה באלומיניום חוסכת את הצורך בתחזוקה של מתקן ההצללה.