טכנולוגיות משוכללות הופכות את החיים שלנו לנוחים הרבה יותר. התריסים החשמליים הקיימים כיום הם דוגמה מצוינת לכך – חזקים, עמידים, אמינים, אסתטיים ומרשימים מאוד. אין פלא שהם הופכים ליותר ויותר נפוצים, גם במפתחים גדולים וגם במפתחים קטנים, ומספקים נחת רבה למי שבוחר באופציה מתקדמת זו. א.מרום אלומיניום מייצרת תריסים חשמליים בהתאמה מדויקת לכל צורך, מתקינה תריסים אלה וגם מתחזקת אותם – והכל על בסיס ניסיון של 20 שנות פעילות בתחום ומקצועיות ללא פשרות.

תריסים חשמליים קונים רק אצלנו!

✔️ אחריות של 5-7 שנים על כל תריס חשמלי

✔️ תריסים חשמליים בכל גודל מבוקש ולכל מפתח

✔️ אפשרות להתקנת תריס חשמלי חיצוני או פנימי

✔️ תריס חשמלי נגד פריצה – הבטיחותי ביותר!

✔️ שירות התקנות בפריסה ארצית רחבה

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ ייעוץ מקצועי מקיף ללא עלות וללא התחייבות מצדכם

✔️ תריס חשמלי מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

תריסים חשמליים בהתאמה אישית מדויקת לכל צורך

הניסיון הרב שצברנו והמומחיות יוצאת הדופן מאפשרים לנו להבטיח התאמה מדויקת של תריס חשמלי לכל מפתח, בכל גודל שהוא, ולמאפיינים הספציפיים בכל מקום – ולקיים את ההבטחה. גם במקרים שבהם הפתרון הנכון הוא תריס חשמלי פנימי (כלומר כשהארגז נמצא בפנים) וגם כשהאופציה המומלצת היא תריס חשמלי חיצוני, אנחנו נספק לכם את המוצר המושלם עבורכם – גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט האסתטי.

תריס חשמלי מאלומיניום מובחר בשיטת ייצור מתקדמת

מנם כשבוחרים תריסים חשמליים במקרים רבים המנוע הוא זה שמושך את מירב תשומת הלב, אבל עוד קודם לכן הבסיס הוא איכות השלבים. א.מרום אלומיניום היא חברת אלומיניום מובילה, ובהתאם אנחנו מייצרים תריסים חשמליים מחומרי גלם מובחרים – אלומיניום איכותי שמביא לידי ביטוי את כל היתרונות המשמעותיים של המתכת קלת המשקל (חוסן רב, עמידות גבוהה כולל ביחס לרטיבות וללחות, מראה נקי ואסתטי).

בנוסף, אנחנו נשענים על תהליך ייצור מתקדם, כך שהתוצאה היא גם תריס חשמלי מדויק ועמיד, וגם יכולת לספק כל הזמנה בפרק זמן קצר.

תריסים חשמליים קליל
תריסים חשמליים

אחריות מלאה על תריס חשמלי פנימי וחיצוני – 5-7 שנים!

איכות חומרי הגלם ותהליך הייצור מאפשרים לנו גם להעניק אחריות על כל תריס אלומיניום. באופן טבעי, בזכות התועלת הרבה, משלמים עבור תריס חשמלי מחיר לא מבוטל – ולכן ישנו גם רצון ליהנות מהתריסים בראש שקט לטווח ארוך. אחריות ל-5 עד 7 שנים על כל תריס חשמלי שאנו מייצרים, בין אם מדובר בתריס חשמלי חיצוני ובין אם מדובר בתריס חשמלי חיצוני, מספקת את אותו שקט נפשי דרוש, ומשלימה יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד בכל קנייה מאיתנו.

התקנת תריס חשמלי ביעילות

בנוסף למומחיות שלנו בייצור תריסים מכל הסוגים – גם תריסי גלילה וגם תריסי הזזה – אנחנו הכתובת הנכונה גם לצורך התקנת תריס חשמלי.

את כל ההתקנות – גם כשנבחרת האופציה של תריס חשמלי חיצוני וגם כשזהו תריס חשמלי פנימי – אנחנו מבצעים ביעילות רבה, ולכן משלימים אותן בזמן קצר ככל האפשר. למעשה, אנחנו הכתובת הנכונה בכל מקרה שבו נדרש קבלן אלומיניום, גם לצורך התקנות נוספות (חלונות אלומיניום, גדרות ממתכת זו, מעקות, מסתורי כביסה ועוד ועוד). השירות ניתן תוך הקפדה על עבודה שקטה ומסודרת, שמירה על הניקיון, מענה סבלני לכל שאלה, התייחסות לכל בקשה ועוד לפני כל אלה הגעה בדיוק בזמן שתיאמתם איתנו.

הסוגים השונים של השלבים בתריסים חשמליים

דרך נוספת להבחין בין סוגי תריסים שונים היא על סמך סוג השלבים. תריסים חשמליים יכולים להגיע עם שלבים מוקצפים, שלבים משוכים ושלבי אור – כשלכל סוג של תריס חשמלי מחיר אחר.

שלבים מוקצפים מבוססים על שכבת אלומיניום דקה יחסית. על-מנת לשפר את הבידוד של התריס, מוסיפים קצף בתוך המעטפת של כל שלב. תריס מוקצף הוא האופציה הזולה ביותר. שלבים משוכים כוללים שכבת אלומיניום עבה יותר ולכן אין צורך בקצף, התוצאה היא גם תריס עמיד יותר. תריס אור הוא תריס בעל מצב ביניים שבו השלבים לא פתוחים לגמרי אבל גם לא סוגרים לגמרי, ולכן אפשר לייצר מקסימום פרטיות ועדיין לאפשר כניסת אור ואוויר לחלל.

איך נקבע מחיר תריס חשמלי?

בכל בחירה של תריס חשמלי מחיר המוצר מהווה כמובן גם הוא שיקול מרכזי. עלות תריסים חשמליים נקבעת על סמך גודל המפתח שאותו סוגר התריס, סוג השלבים (משוך / מוקצף / שלבי אור), איכות המנוע (מומלץ להעדיף מנועים כחול לבן או תוצרת אירופה שאפשר לסמוך עליהם בלב שלם), תוספות שונות (למשל שעון שבת, או תריס חשמלי עם שלט) וגם מורכבות ההתקנה נלקחת בחשבון. אנחנו גובים עבור כל תריס חשמלי פנימי או תריס חשמלי חיצוני מחיר הוגן מאוד ביחס לתמורה, כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם:

מהו המחיר של התקנת תריס חשמלי?

1,800-7,800 ש"ח

כולל המנוע והארגז, תלוי בגודל

כמה עולה תריס חשמלי משלבים משוכים?

750-980 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע / התקנה

כמה צריך לשלם על תריס משלבים מוקצפים?

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע / התקנה

מהו מחיר תריס חשמלי עם שלבי אור?

900-1,350 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע / התקנה

כמה יעלה להפוך תריס גלילה ידני לחשמלי?

600-1,450 ש"ח

כולל נקודת החשמל

מה המחיר של הוספת שעון שבת?

380-680 ש"ח

כולל נקודת החשמל

כמה תעלה החלפת מנוע לתריס חשמלי?

600-1,900 ש"ח

לפי איכות המנוע הנבחר

כמה צריך לשלם על תיקון נתק בין השלבים?

320-620 ש"ח

כולל כיוון המנוע מחדש

תיקון תריסים חשמליים בסטנדרטים גבוהים ועם חלקי חילוף מובחרים

שירות נוסף שמספקת א.מרום אלומיניום על בסיס ניסיון של 20 שנות פעילות והיכרות עם כל הסוגים של התריסים – תריסים חשמליים קליל, תריסי גלילה ידניים, תריס חשמלי נגד פריצה ועוד ועוד – הוא תיקון תקלות.

התקלות הנפוצות בתריסים החשמליים הן נתק בין שלבים, מנוע לא מכוון, תריס תקוע ומנוע מקצר. בכל תיקון תריס חשמלי אנחנו משתמשים בחלקי חילוף מובחרים, כך שהתיקון יחזיק מעמד לטווח ארוך וכדי שתוכלו להשתמש בתריס בלי לדאוג. כמו כן, אנחנו מקפידים על יושרה מוחלטת, על-מנת שלא תצטרכו לשלם על תיקון כזה או אחר של תריס חשמלי מחיר גבוה שלא לצורך. מאפיין נוסף הוא זמינות גבוהה – כאשר אצלנו תוך זמן קצר תוכלו לחזור וליהנות מכל היתרונות של התריס החשמלי שלכם. כאן תוכלו לראות מחירון תיקון תריסים שלנו.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריסים חשמליים:

האם ניתן לקבל תריס חשמלי בכל גוון רצוי?

באופן עקרוני, ניתן לצבוע את שלבי האלומיניום במגוון רחב מאוד של צבעים, וכך להבטיח התאמה מושלמת של התריס לעיצוב של החלל שבו הוא מותקן.

אילו פתרונות יש לשומרי שבת?

אופציה אחת היא שעון שבת והאופציה השנייה היא תריסים חשמליים עם מנואלה – שמאפשרת להרים ולהוריד תריסים חשמליים גם באופן ידני.