ישראל היא מדינה חמה מאוד. על-פי רוב המומחים, הקיץ כאן ילך ויתארך ויכלול יותר ויותר גלי חום. במציאות כזו, פרגולה לחצר או למרפסת היא מוצר מתבקש – ואם כבר מוסיפים פתרון הצללה שמאפשר ליהנות תחת כיפת השמיים לאורך כל השנה, פרגולת אלומיניום חשמלית היא אופציה בעלת יתרונות רבים מאוד, ובפרט קלות התפעול שלה.

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת ומתקינה פרגולות אלומיניום חשמליות כבר 20 שנים, בסטנדרטים גבוהים במיוחד ובמחירים משתלמים מאוד.

פרגולות אלומיניום חשמלית קונים רק אצלנו!

✔️ פרגולות חשמליות מתכווננות בעיצובים ייחודיים

✔️ אחריות מלאה על כל פרגולה חשמלית מאלומיניום

✔️ התקנה אמינה של פרגולות מתכווננות ופתרון מיטבי לכל צורך

✔️ מעל 20 שנות ניסיון בייצור והתקנה של פרגולות חשמליות מאלומיניום

✔️ הזמינו פרגולת אלומיניום חדשנית ומעוצבת בכל גודל שתרצו

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ זמני אספקה קצרים

✔️ פרגולות אלומיניום חשמליות מחיר משתלם שלא תמצאו בשום מקום!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

פרגולה חשמלית מאלומיניום - מקסימום תועלת, מינימום מאמץ

הסיבה העיקרית לפופולריות הרבה של פרגולות אלומיניום חשמליות היא נוחות הפתיחה והסגירה – כשאתם רוצים לשבת במרפסת או בחצר בלי להיחשף לקרינת השמש (שכידוע עלולה להיות מסוכנת מאוד), כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ולזכות מיד בפתרון הצללה אפקטיבי. כשרוצים ליהנות באוויר הצח ואין צורך בהצללה, לוחצים שוב על כפתור, וכך אפשר לשבת תחת כיפת השמיים, גם כן בשיא הנוחות.

קלות התפעול רלוונטית בעיקר בפרגולות גדולות, ולכן פרגולת אלומיניום חשמלית היא אופציה מומלצת מאוד למסעדות ובתי קפה שמפעילים גם חלל חיצוני. למעשה, כל עסק שרוצה לנצל את כל השטח העומד לרשותו בכל ימות השנה ובכל מזג אוויר יצא נשכר מהתקנת פרגולה מתכווננת (כלומר פרגולה שניתן לכוון את מידת ההצללה שלה בכל נקודת זמן). גם התקנה בבתים פרטיים תוביל לשדרוג משמעותי של איכות החיים.

אחריות מלאה על כל פרגולת אלומיניום חשמלית

פרגולות חשמליות מאלומיניום הן באופן טבעי מוצר שאמור למלא את ייעודו במשך שנים רבות. אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ומנוע אמין, מקיימים באופן קבוע הליכי בקרה על הייצור ומבצעים כל התקנה על בסיס בקיאות מקצועית וניסיון רחב היקף. התוצאה: כל פרגולת אלומיניום חשמלית שאנחנו מספקים ללקוחותינו אכן תשרת אותם לטווח ארוך מאוד. בהתאם, אנחנו יכולים גם להעניק אחריות מלאה, לפרק זמן של 5-7 שנים, על כל פרגולה (וגם על מוצרים אחרים שאנחנו מייצרים ומתקינים באותו רף מצוינות: חלון בלגי, דלת אלומיניום, מעקה למרפסת, תריסים חשמליים ועוד ועוד).

פרגולת אלומיניום חשמלית מאלומיניום
פרגולת אלומיניום חשמלית (תמונה: Canva Pro)

פרגולה מתכווננת - רק עם אלומיניום מובחר

בעבר פרגולה הייתה מזוהה בעיקר עם עץ. כיום המגמה שונה לחלוטין: יותר ויותר ישראלים מעדיפים פרגולה מאלומיניום, וזאת מפני שמדובר בחומר גלם בעל יתרונות רבים מאוד ומשמעותיים. עבור פרגולות חשמליות מתכווננות אלומיניום הוא כמובן האופציה היחידה, מפני שקורות עץ לא ניתן לפתוח ולסגור. לצד יתרון משמעותי זה, ישנם עוד מספר יתרונות שמקנה האלומיניום, ובראשם עמידות גבוהה במיוחד.

האלומיניום לא מתרגש מרטיבות, לא נרקב, לא מתעוות ולא מחליד. בנוסף, האלומיניום הוא בעל חוסן רב ולכן לא מתרגש גם מרוחות עזות או מכל הפעלת כוח שהיא, בשוגג או בכוונה. עוד יתרון שלו הוא מראהו המרשים (כולל האפשרות לקבל פרגולות אלומיניום דמוי עץ).

כמו כן, נוח מאוד לעבד את המתכת קלת המשקל והחשילה. בזכות עובדה זו, אנחנו יכולים לגבות עבור פרגולות אלומיניום חשמליות מחיר אטרקטיבי – ולספק מקסימום תועלת.

פרגולות אלומיניום חשמליות מחיר הכי משתלם שתמצאו בארץ!

א.מרום אלומיניום גובה על פרגולות אלומיניום מתכווננות מחירים הוגנים מאוד. התחייבות זו היא חלק מהתחייבות רחבה יותר: לעשות הכל כדי להבטיח מקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח וכל לקוחה. בטבלה שלפניכם תוכלו להתרשם מהעלויות של המוצרים המבוקשים ביותר. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולספר לנו בדיוק מה אתם רוצים וצריכים:

כמה תעלה פרגולה חשמלית נאספת במרפסת שמש?

1,800-2,000 ש"ח למ"ר

כולל התקנה

מהו מחיר פרגולת אלומיניום חשמלית בחצר?

1800-1,870 ש"ח למ"ר

המחיר מושפע מסוג הפרופיל ומהעובי של האלומיניום

מהי עלות פרגולה חשמלית מאלומיניום דמוי עץ?

1,850-2,150 ש"ח למ"ר

 

מהו מחיר פרגולות מתכווננות עם קירוי?

9,500-15,500 ש"ח

קירוי סנטף / במבוק

ייעוץ מקצועי מועיל במיוחד - ללא התחייבות מצידכם

אם עדיין יש לכם שאלות בנושא פרגולות אלומיניום חשמליות, וגם בתחומים אחרים שבהם א.מרום אלומיניום מתמחה – תריסים חשמליים, חלון דריי קיפ, מעקות, גדרות אלומיניום, צלון חשמלי ועוד – מוזמנים לפנות אלינו. איש אלומיניום מקצועי ובעל ניסיון רב יספק מענה מקיף לכל שאלה, בסבלנות ובגובה העיניים, בלי שום התחייבות מצדכם, כחלק מהמחויבות שלנו לשירות הטוב ביותר שאפשר להעניק.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פרגולות חשמליות מאלומיניום:

האם נדרש היתר לצורך הקמת פרגולות אלומיניום מתכווננות?

ברוב המקרים לא נדרש היתר, אלא יש חובת דיווח בלבד. עבור פרגולות גדולות מאוד ייתכן שיהיה צורך לקבל היתר.

האם ניתן לקבל פרגולות חשמליות מאלומיניום בכל צבע?

כן, בזכות האפשרות לצבוע את האלומיניום אפשר להעניק לפתרון ההצללה כל מראה רצוי וכך לשדרג את החצר או המרפסת גם בהיבט האסתטי.