מצד אחד, השמש הישראלית ידועה בעוצמה הרבה שלה ועלולה להיות מסוכנת כשנחשפים אליה יתר על המידה – ולכן פרגולה, שמספקת הצללה אפקטיבית, היא מוצר מבוקש מאוד. מצד שני, יש גם לא מעט מצבים שבהם אין צורך בצל, ולכן פרגולה חשמלית נאספת שמאפשרת גמישות מרבית היא פתרון קלאסי לכל ימות השנה.

חברת א.מרום אלומיניום מתמחה בייצור פרגולות נאספות ובהתקנתן, תוך התאמה מלאה לתנאי השטח ולרצונות של כל לקוח.

פרגולה נאספת קונים רק אצלנו!

✔️ פרגולה נאספת בהתאמה אישית לכל גודל

✔️ מבחר פרגולות נאספות בעיצובים מיוחדים

✔️ פרגולה חשמלית נאספת עם מנוע איכותי ואמין

✔️ אחריות מלאה על כל הפרגולות

✔️ מעל 20 שנות ניסיון בייצור והתקנת פרגולות נאספות

✔️ אספקה בזמן קצר מאוד

✔️ פרגולה חשמלית נאספת מחיר למטר אטרקטיבי!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

המאפיינים העיקריים של פרגולה חשמלית נאספת

באופן עקרוני, פרגולות אלומיניום נחלקות ל-2 סוגים: פרגולות עם קירוי קבוע ופרגולות עם קירוי שניתן לשינוי. באופן טבעי, הסוג השני של הפרגולות מגיע עם מנוע חשמלי שמפעיל את מנגנון הזזת הקירוי. פרגולות חשמליות מתחלקות גם הן ל-2 סוגים – הראשון הוא פרגולות מתכוונות והשני הוא פרגולות נאספות, וחשוב כמובן להבין מה ההבדל ביניהן.

פרגולה מתכווננת היא פרגולה שניתן לשנות בה את הזווית של התריסים וכך לשנות למעשה את רמת ההצללה. פרגולה חשמלית נאספת, שנקראת לעיתים גם פרגולה נגללת, היא פרגולה שבה אפשר לאסוף את כל התריסים וכך לפתוח לגמרי את הפרגולה כשאין צורך בהצללה.

פרגולות נאספות באיכות גבוהה ובאחריות מלאה

א.מרום אלומיניום מייצרת פרגולות חשמליות נאספות על בסיס ניסיון של כאמור 20 שנים. למעשה, אנחנו מפעל אלומיניום שאמון על ייצור שורה ארוכה של מוצרים מחומר גלם עתיר יתרונות זה, וביניהם חלונות מכל הסוגים, תריס גלילה חשמלי וידני, מעקות ועוד.

את כל המוצרים, ובפרט את הפרגולות, אנחנו מייצרים תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שיש, בשיטות מתקדמות, בעזרת ציוד משוכלל, והכי חשוב, בקרה מחמירה על כל שלבי הייצור. התוצאה: פרגולות נאספות שאפשר לסמוך עליהן בעיניים עצומות – ולכן אנחנו גם יכולים להעניק אחריות מלאה עליהן, לפרק זמן של 5 עד 7 שנים (בהתאם למוצר הספציפי).

האחריות מבטיחה ראש שקט באמת והופכת את הקנייה לכדאית עוד יותר: אנחנו גובים עבור כל פרגולה נאספת מחיר הוגן מאוד, וכשהתמורה כוללת גם אחריות, מתקבל יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

פרגולה חשמלית נאספת מאלומיניום
פרגולה חשמלית נאספת

היתרונות של פרגולה חשמלית נאספת מאלומיניום

אלומיניום הוא כאמור חומר גלם בעל יתרונות רבים, שבאים לידי ביטוי גם כשמדובר על פרגולה חשמלית נאספת מאלומיניום. היתרון הראשון הוא העמידות בפני פגעי מזג אוויר ופגיעות מסוגים אחרים. אותה עמידות מושגת בזכות שני מרכיבים: חוסנה של המתכת ושכבת האלומינה שמספקת לה הגנה מפני קורוזיה (התהליך שמייצר חלודה וגורם להתפוררות ברזל). העמידות בפני רטיבות ולחות שומרת על כל המוצרים שמבוססים על חומר הגלם הפופולרי הזה ובהם למשל חלון אלומיניום, תריסים חשמליים, מעקה למרפסת שמש, צלון חשמלי מאלומיניום ועוד.

היתרון השני הוא המשקל היחסית נמוך של האלומיניום. בזכות איכות זו, ניתן להקים פרגולה אלומיניום נאספת בכל מקום בלי לחשוש מעומס יתר. יתרון שלישי הוא שנוח מאוד לעבד את המתכת קלת המשקל, שהיא גם חשילה ורקיעה. נוחות העיבוד רלוונטית לא רק לנו, אלא גם לכם – מפני שבזכותה אנחנו יכולים לגבות עבור הדגמים השונים של פרגולה חשמלית נאספת מחיר אטרקטיבי.

פרגולה נאספת עם רפפות

רוב הפרגולות הנאספות מאפשרות כאמור בחירה בין מצב פתוח לסגור, אבל לא הצללה חלקית. יחד עם זאת, ישנם גם דגמים של פרגולות אלומיניום נאספות עם מנגנון רפפה – מנגנון שמאפשר לתריסים לנוע סביב עצמם (כמו חלונות רפפה) וכך כן ניתן להגיע לשליטה מלאה בהיקף ההצללה. חשוב לציין שמדובר בדגמים שאינם נפוצים בארץ, בעיקר בגלל המחיר היחסית גבוה שלהם, מה גם שהרצון העיקרי של רוב הלקוחות הוא חופש בחירה בין פרגולה פתוחה לגמרי וסגורה לגמרי.

מתחייבים לגבות על כל פרגולה חשמלית נאספת מחיר הוגן ולספק תמורה מלאה לכספכם!

לצד התועלת של פרגולה נאספת מחיר המוצר מהווה גם הוא שיקול בהחלטה. אנחנו מתחייבים למחירים הוגנים ובשילוב התמורה המלאה לכספכם התוצאה היא רכישה משתלמת במיוחד. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים שאנחנו גובים עבור האפשרויות הנפוצות של פרגולות נאספות:

כמה עולה פרגולה חשמלית נאספת למרפסת?

5,000-8,000 ש"ח

לפרגולה בגודל סטנדרטי

כמה צריך לשלם על פרגולה נאספת לגג?

1,700-1,950 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל התקנה

מהי העלות של פרגולת אלומיניום חשמלית עם מנגנון רפפה?

2,700-3,100 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל התקנה

מהו המחיר של פרגולה מאלומיניום דמוי עץ שניתן לפתוח ולסגור?

1,800-2,000 ש"ח

מחיר למ"ר, פרגולה מרשימה במיוחד בזכות המראה הטבעי

אסתטיות מרשימה והתקנה מקצועית בכל מקום שתרצו

עוד מאפיין בולט של כל פרגולה חשמלית נאספת מאלומיניים שאנחנו מייצרים במפעל שלנו הוא המראה האסתטי. השאיפה לחיות בבתים מעוצבים באה לידי ביטוי בכל החלטה הקשורה לבית – למשל העדפת חלון בלגי על חלון רגיל, ורלוונטית כמובן גם לגבי מתקני הצללה.

לאחר הייצור המוקפד, השלב הבא בדרך למקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח ולקוחה הוא התקנה מקצועית. עם 20 שנות ניסיון בתחום אנחנו יודעים להתקין פרגולות אלומיניום תלויות בכל מרפסת, חצר או גג שבהם ניתן לעגן את מתקן ההצללה אל קיר, ועושים זאת ביעילות רבה. כדאי לדעת שהתקנת פרגולה חשמלית נאספת היא פעולה מורכבת למדי ולכן חשוב במיוחד להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות מאוד. אנחנו נעבוד בשקט ובאופן מסודר, כך שההפרעה לשגרה תהיה מינימלית, ועוד התחייבות היא להתייחסות רצינית לכל בקשה ותשובה מקיפה וברורה לכל שאלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פרגולה אלומיניום נאספת:

האם נדרש היתר בנייה עבור הקמת פרגולה חשמלית נאספת מאלומיניום?

לא. מדובר בפרגולה שלא נחשבת למבנה קבוע, ולכן אין צורך בהיתר.

האם אפשר לצבוע את הפרגולה בגוון ספציפי?

כן, אלומיניום ניתן לצביעה, כך שתוכלו להעניק לפרגולה הנאספת את המראה המדויק המתאים לכם.