כשחושבים על גג, האסוציאציה הראשונה היא של משטח בטון אחיד או רעפים. מחשבה מעמיקה יותר מגלה כמה וכמה יתרונות משמעותיים להתקנת חלון בגג, גם כשזהו גג רעפים וגם במקרים שבהם הגג שטוח. א.מרום אלומיניום מייצרת חלונות לגגות כבר למעלה מ-20 שנים – מחומרי גלם מובחרים, בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים בכל מקום ובמחירים אטרקטיביים. התחייבות נוספת שלנו היא לאחריות מלאה על כל חלון גג.

התקנת חלון גג עושים רק אצל המומחים!

✔️ התקנת חלון סקיילייט מעוצב בסטייל – ישדרג כל בית משמעותית!

✔️ התקנת חלון בגג רעפים בכל זווית שתרצו

✔️ הרכבת חלון בגג תוך עבודה נקייה ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל חלון לגג ל-5-7 שנים

✔️ מתקין חלונות עם 20 שנות ניסיון

✔️ זמינות גבוהה במיוחד – בכל רחבי הארץ

✔️ חלון גג מחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של חלון בגג:

  1. אור טבעי – כשמוסיפים חלון לגג רעפים, או לגג שטוח, ישנה כניסה של אור טבעי דרך הזכוכית. אור השמש מחמיא לכל חלל ומשדרג את האסתטיות שלו, ומאפשר גם לצמצם את צריכת החשמל על תאורה.
  2. זרימת אוויר – יתרון רלוונטי במיוחד כשמדובר על חלון גג רעפים: עליות גג מתאפיינות כמעט תמיד בטמפרטורה גבוהה יחסית בגלל הנטייה של האוויר החם לעלות כלפי מעלה והעובדה שהוא נכלא תחת הרעפים. התקנת חלון מאפשרת לשחרר את האוויר החם ולהבטיח זרימה נעימה וכך לצנן את החלל.
  3. פתח לגג – בחלק מהמקרים החלון משמש גם כפתח יציאה לעבר הגג, לכל מטרה שהיא.
  4. שחרור עשן – חלון גג יכול לשמש גם כחלק ממערכת בטיחות למניעת נזקי עשן. במקרה כזה, החלון יחובר לגלאי עשן וייפתח אוטומטית במקרה הצורך, וכך לא יצטבר בחלל היחסית קטן עשן מסוכן.

חלון גג בגודל הרצוי ובהתאמה מדויקת לכל מקום

הניסיון הרב של א.מרום אלומיניום – אנחנו מייצרים כאמור כבר למעלה מ-2 עשורים חלונות מכל הסוגים – מתורגם ליכולת מוכחת לספק את המענה המדויק ביותר לכל צורך. אנחנו מיומנים מאוד במציאת פתרונות מצוינים גם כשיש מגבלות שונות, ויודעים לייצר חלון לגג בכל גודל רצוי, לכל סוג של גג ולכל מקום שבו נדרש פתח.

חלון סקיילייט אופנתי במראה מרשים במיוחד

הוספת חלון בגג שטוח – אופציה שמוכרת גם בשם סקיילייט – מחייבת התייחסות מעמיקה גם למראה של החלון, שמטבעו מושך תשומת לב רבה. אנחנו מציעים מבחר רחב של דגמים ושל אפשרויות, כך שהחלון שיותקן בגג יספק מקסימום תועלת גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט האסתטי. בין השאר, תוכלו לבחור בין חלון מלבני לחלון בצורת כיפה ואת הגוון של המסגרת – וכך לייצר הרמוניה נעימה לעין גם בחלק העליון של החלל.

חלון גג סקיילייט
(תמונה: Canva Pro)

הסוגים השונים של חלון לגג רעפים

  • חלון עם ציר עליון – חלון שהפתיחה שלו היא כלפי חוץ. ישנה בחירה בין פתיחה מלאה (כמו חלון ציר) לבין פתיחה חלקית (חלון קיפ). הסוג הזה של חלון גג רעפים מתאים מאוד למקומות שבהם החלל מצומצם יחסית ואין מקום פנוי לפתיחה כלפי פנים.
  • חלון עם ציר אמצעי – חלון שהציר שלו נמצא במרכז. היתרון הבולט הוא שניתן להפוך חלונות אלה ולנקות את שני הצדדים בקלות. באופן טבעי, חלון שכזה לא מאפשר יציאה לגג.
  • חלון עם ציר כפול – חלונות שיש בהם גם ציר עליון וגם ציר אמצעי, כך שאפשרויות הפתיחה מגוונות והשימוש בהם נוח במיוחד.

לכל סוג של חלון גג מחיר שונה, ובפרט תתבקשו לשלם מעט יותר על ציר כפול. מן הסתם, זהו עוד שיקול בהחלטה.

התקנת חלון בגג רעפים - משימה למקצוענים בלבד

בניגוד להתקנת חלון "רגיל", הוספת חלון לגג רעפים היא משימה מורכבת מאוד מפני שהיא מחייבת יצירת מפתח מתאים (אלא אם כן כבר יש חלון ורוצים להחליף אותו). גם הוספה של חלון לגג רגיל היא משימה מאתגרת, בעיקר בגלל הצורך להתקין גם מנוע שיאפשר פתיחה וסגירה של החלון במקסימום נוחות (אופציה נוספת היא מוט, אולם זו כמובן דרך מסורבלת יותר).

עם א.מרום אלומיניום מובטחת לכם התקנת חלון בגג רעפים או בגלל שטוח בזמן קצר ככל האפשר, ולא פחות חשוב, ברמת דיוק מקסימלית.

אחריות מלאה על כל החלונות לגג

בזכות איכות חומרי הגלם ואיכות הייצור וההתקנה, אנחנו יכולים גם להבטיח אחריות מלאה על כל חלון גג. האחריות היא לתקופה של 5 עד 7 שנים, בהתאם למאפיינים הספציפיים של החלון, ויש לה כמובן חלק בתועלת הרבה של בחירה בנו כספק של חלון לגג. גם על שאר סוגי החלונות שלנו – חלון ויטרינה לסלון, חלונות בלגיים למטבח, חלון מבודד רעש, חלונות פנורמיים לחללים גדולים ועוד ועוד – ישנה אחריות לפרק זמן דומה.

חלון גג מחיר – כמה זה עולה?

גם על החלונות עצמם וגם על התקנת חלון בגג רעפים או בגג רגיל תשלמו מחיר אטרקטיבי מאוד, כפי שתוכלו לראות בטבלה המצורפת. להצעת מחיר ספציפית עבורכם – מוזמנים ליצור קשר, לספר לנו מה אתם צריכים, ונשמח לייעץ לכם וגם לספק הצעה מותאמת אישית אליכם.

כמה עולה חלון לגג רעפים עם ציר עליון?

2,000-2,400 ש"ח

חלון בגודל סטנדרטי

מה מחיר חלון גג רעפים עם ציר מרכזי?

2,600-3,000 ש"ח

חלון בגודל סטנדרטי

כמה צריך לשלם על חלונות ציר כפול לגג רעפים?

2,900-3,500 ש"ח

חלון בגודל סטנדרטי

מהי עלות חלון סקיילייט?

3,300-5,600 ש"ח

כולל מנוע

מהי עלות התקנת חלון אלומיניום בגג רעפים?

1,800-3,200 ש"ח

בהתאם לשיפוע ולגודל החלון

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלון לגג רעפים:

מאיזה חומר גלם מיוצרים חלונות לגגות רעפים?

הפרופיל הוא מאלומיניום. חלונות מאלומיניום מתאפיינים בעמידות גבוהה, גם ביחס להפעלת כוח וגם ביחס לרטיבות, ולכן ממלאים את ייעודם בכל גג במשך שנים רבות.

כמה זמן נמשכת התקנת חלון בגג רעפים?

ההתקנה של חלון גג עשויה להימשך 2-3 שעות, אבל יש גם מקרים מורכבים שבהם נדרש יום עבודה שלם ואפילו 2 ימי עבודה עד להשלמת הוספת החלון לגג.