אלומיניום הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים מאוד. בפרט, הם באים לידי ביטוי בחלונות – ולכן שירות התקנת חלון אלומיניום זוכה לביקוש רב. זהו אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, שגם מייצרת חלונות מכל הסוגים ומבצעת תיקונים נחוצים. הרכבת חלון אלומיניום מתבצעת על-ידינו על בסיס 20 שנות ניסיון, ברמת דיוק גבוהה ובמחירים משתלמים.

התקנת חלון אלומיניום עושים רק אצל המומחים!

✔️ התקנת חלון אלומיניום – גם בבתים וגם במשרדים וחנויות

✔️ התקנת כל סוגי החלונות: הזזה, קיפ, דריי קיפ, בלגיים ועוד

✔️ הרכבת חלון אלומיניום תוך עבודה נקייה ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל הרכבת חלון אלומיניום

✔️ מתקין חלונות אלומיניום עם 20 שנות ניסיון

✔️ זמינות גבוהה מאוד – בכל רחבי הארץ

✔️ מחירים משתלמים במיוחד

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מתקין חלונות אלומיניום עם ניסיון - שמבטיח עבודה מקצועית

כמו בתחומי עיסוק רבים אחרים, גם עבור מתקין חלונות אלומיניום המשאב החשוב ביותר הוא ניסיון. מתקין ותיק יודע בדיוק מה צריך לעשות כדי שההרכבה של החלון, מכל סוג שהוא ובכל מפתח, תהיה אופטימלית. הוותק מבטיח גם התנהלות אופטימלית כך שהתקנת חלון האלומיניום תושלם תוך זמן קצר ככל האפשר. עוד יתרון משמעותי של ניסיון רלוונטי רחב היקף הוא היכולת למצוא מענה נכון לכל אילוץ או מגבלה שמתגלים בשטח. למעשה, מתקינים ותיקים יודעים לזהות מראש בעיות שעלולות לצוץ, ומקדימים תרופה למכה. כל הצוותים שלנו עוברים הכשרות מקיפות, וביחד עם הניסיון המעשי התוצאה היא שירות בסטנדרטים גבוהים מאוד.

אחריות מלאה על כל התקנת חלון אלומיניום

עם מתקינים שיודעים בדיוק איך מתקינים חלון אלומיניום, ועם חלונות שמיוצרים בעזרת חומרי הגלם המתקדמים ביותר, אנחנו יכולים להעניק אחריות מלאה על כל התקנה והתקנה. האחריות היא לתקופה של 5 עד 7 שנים, בהתאם לסוג החלון הספציפי, ובאופן טבעי היא תורמת לשקט הנפשי שלכם ולכדאיות הבחירה בנו. עוד כדאי לדעת שגם על שאר המוצרים והשירותים שלנו – למשל החלפת תריסי גלילה ידניים בתריסים חשמליים משוכללים, הקמת פרגולת אלומיניום במרפסת, התקנת דלתות פנים ועוד – ישנה אחריות לפרק זמן דומה.

התקנת חלון אלומיניום בבית פרטי
התקנת חלונות אלומיניום שעשינו בבית פרטי

הרכבת חלון אלומיניום מכל הסוגים

חלונות אלומיניום זוכים כאמור לפופולריות רבה מאוד. בהתאם, נדרשת התקנה מקצועית עבור כל סוגי החלונות. מאחר שלכל סוג של חלון ישנם דגשים אחרים בהרכבה, וגם לגודל המפתח יש חשיבות, השלב הראשון הוא תמיד תכנון מוקפד – ורק לאחר מכן נבצע את ההתקנה עצמה. בפרט, אנחנו מציעים שירות התקנת חלון אלומיניום עבור סוגי החלונות הבאים:

  • חלון פתיחה – חלון שנפתח פנימה או החוצה, על גבי ציר. זוהי אופציה נפוצה ופרקטית בזכות האפשרות לנקות את שני צידי החלון בקלות רבה. החיסרון הוא שנדרש שטח פנוי בתוך החדר.
  • חלון הזזה – סוג נפוץ נוסף, בזכות העמידות הגבוהה וההתאמה שלהם גם למקומות שבהם אי אפשר לפתוח חלון כלפי פנים. החיסרון הוא שחלק מהחלון תמיד סגור, אלא אם כן יש כיסים בתוך הקירות ושתי הכנפיים נכנסות אליהם.
  • חלון קיפ / דריי קיפ – בחלון קיפ החלק העליון נפתח בשיפוע פנימה, בזווית מוגבלת. חלון דריי קיפ הוא חלון קיפ שיש לו גם ציר כך אפשר לפתוח אותו גם באלכסון וגם פשוט פנימה. היתרון העיקרי של שני סוגי חלונות אלה הוא מניעת האפשרות להציץ פנימה אל החלל, ולכן מנגנון קיפ מתאים מאוד עבור חלון לאמבטיה או לשירותים. חלון קיפ גם מבטיח מקסימום בטיחות ולכן אפשר למצוא אותו במשרדים בקומות גבוהות.

התקנת חלונות אלומיניום בהתאמה מדויקת לכל מפתח ולכל צורך

הניסיון שצברנו והידע רחב ההיקף שברשותנו מאפשרים לנו למצוא עבורכם את הפתרון הנכון ביותר לכל מפתח ולכל צורך, כולל בהיבט האסתטי. כך למשל במקומות רועשים כדאי להתקין חלון אקוסטי, עוד אופציה שכדאי להכיר היא חלונות צרפתיים שמתאפיינים בשילוב בין חלקים קבועים לחלקים שנפתחים, ישנם גם החלונות הבלגיים שכוללים חלוקה פנימית ובזכותה מראה ייחודי ומעניין, ביציאה למרפסת נתקין חלון ויטרינה גדול ואם תרצו לשדרג עוד יותר את הנכס – נרכיב חלונות פנורמיים מרהיבי עין.

כמה עולה התקנת חלונות אלומיניום?

לצד התועלת שמספק מתקין חלונות אלומיניום, ישנה גם שאלת העלות של השירות. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של ההתקנות הנפוצות ביותר. להצעת מחיר ספציפית עבורכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם רוצים וצריכים:

כמה צריך לשלם על הרכבת חלון פתיחה מאלומיניום?

680-850 ש"ח

מחיר למ"ר

מהו המחיר של התקנת חלון אלומיניום עם מסילה?

620-920 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל המסילה

כמה עולה הרכבת חלון אלומיניום בחדר שירותים?

600-950 ש"ח

מנגנון קיפ

מהי עלות התקנה של חלון דריי קיפ במשרד?

950-1,450 ש"ח

מחיר למ"ר, הנחה לכמות גדולה

מה מחיר התקנת חלון זכוכית כפולה בגודל 1X1 מ'?

1,250-1,850 ש"ח

זכוכית איכותית במיוחד

כמה עולה הרכבת חלון גג רעפים קטן?

450-750 ש"ח

 

היתרונות המשמעותיים של חלונות האלומיניום

אלומיניום הוא כאמור חומר גלם בעל יתרונות רבים, שבאים לידי ביטוי בכל החלונות מכל הסוגים ובכל הגדלים. היתרון הראשון הוא החוסן של המסגרת, שיכולה להחזיק גם זכוכיות גדולות מאוד וכבדות מאוד. היתרון השני הוא העמידות הגבוהה, ובפרט ביחס לרטיבות (אלומיניום לא מחליד, לא נרקב ולא מתעוות). בנוסף, ניתן לצבוע את האלומיניום בכל גוון רצוי וכך להעניק לחלון מראה שישתלב באופן מושלם עם החלל שבו הוא מותקן.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת חלון אלומיניום:

אילו סוגי זכוכיות מתאימות לחלונות אלומיניום?

מחוסמת (לחלונות ברמת בטיחות גבוהה מאוד), בידודית (למקסימום בידוד תרמי), טריפלקס (2 לוחות זכוכית ובתווך יריעה מ-PVB), חלבית (למקסימום פרטיות במקומות שבהם אין צורך בתצפית החוצה), ואנטי סאן (למקסימום סינון של קרינת השמש).

כמה זמן נמשכת הרכבת חלון אלומיניום?

עם אנשי מקצוע מנוסים שיודעים איך מתקינים חלון אלומיניום – ברוב המקרים עד שעה, בהתאם לסוג החלון וגודל המפתח. כשמדובר על חלון גדול מאוד, יידרשו שעתיים עד שלוש.