מרפסת היא תוספת שמשדרגת במידה ניכרת כל בית. כדי להפיק ממנה מקסימום תועלת, חשוב להקפיד על תכנון מדויק ועל בחירות נכונות – כולל של הדלת שמובילה אל המרפסת. דלת אלומיניום למרפסת מתאפיינת ביתרונות משמעותיים ולכן היא האופציה הפופולרית ביותר כיום.

חברת א.מרום אלומיניום צברה ניסיון רב בייצור דלתות אלומיניום למרפסת ובהתקנתן – ניסיון שבא לידי ביטוי באיכות ללא פשרות, הן של הדלת והן בשירות.

דלת אלומיניום למרפסת קונים רק אצלנו!

✔️ דלת אלומיניום למרפסת בעיצוב שישדרג לכם את הבית!

✔️ ייצור והתקנת דלתות אלומיניום למרפסת ומתן אחריות מלאה

✔️ אספקה מהירה בפריסה ארצית 

✔️ למעלה מ-20 שנות ניסיון ומוניטין בתחום

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל התחייבות

✔️ דלתות אלומיניום למרפסת מחירים למ"ר מהזולים בשוק!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של דלתות אלומיניום למרפסת

דלתות אלומיניום הן מוצר פרקטי מאוד, ובאותה מידה אסתטי להפליא. בזכות היתרונות של חומר הגלם הזה, דלת אלומיניום למרפסת עדיפה בהרבה על אלטרנטיבות כגון דלת מעץ או דלתות ברזל.

היתרון הראשון הוא העמידות לרטיבות. הדלת המובילה למרפסת חשופה ברוב המקרים לגשמים, ללחות ובאופן כללי למים – ובניגוד לעץ שמים גורמים לו להרקיב ולברזל שמחליד במשך השנים, האלומיניום כלל לא מושפע מרטיבות (בזכות שכבת אלומינה טבעית שמקנה לו הגנה מלאה).

היתרון השני הוא החוסן. בזכות איכות זו גם עבור דלתות פנים אלומיניום הוא הבחירה הנכונה וגם עבור דלתות למרפסת. למעשה, מאחר שהדלתות המחברות את הבית עם המרפסת חייבות לעמוד בפני רוחות שבמקומות מסוימים יכולות להיות חזקות מאוד, האלומיניום שמתאפיין בחוסן רב הוא בחירה מתבקשת.

יתרון שלישי הוא בפן האסתטי. דלתות אלומיניום למרפסת מגיעות במגוון רחב של דגמים ואפשרויות, ובפרט ניתן לצבוע את האלומיניום בכל גוון מבוקש. זו גם הסיבה לכך שכיום ניתן לראות לא מעט דלתות כניסה אלומיניום.

יתרון רביעי ולא פחות חשוב הוא המחיר. מאחר שנוח מאוד לעבד אלומיניום, עלויות הייצור נמוכות יחסית, ובהתאם אנחנו יכולים לגבות על דלתות אלומיניום למרפסת מחיר משתלם.

ייצור והתקנת דלתות אלומיניום למרפסת בהתאמה מלאה לכל מפתח

אנחנו מבצעים את כל הסוגים האפשריים של עבודות אלומיניום כבר 20 שנים. הניסיון שצברנו בתחום מתורגם ליכולת מוכחת לספק מענה מדויק לכל צורך ולכל מפתח, כולל עבור מפתחים גדולים מאוד ובמקומות שיש בהם אילוצים הנדסיים כאלה ואחרים.

מעבר להתאמה המלאה לצרכים הספציפיים שלכם, הניסיון מתורגם גם לייצור באיכות גבוהה מאוד של כל סוגי דלתות האלומיניום, וכן להתקנה מוקפדת, וב-3 מילים: מקסימום תועלת עבורכם.

דלת אלומיניום למרפסת בזול
דלת אלומיניום למרפסת בפרופיל בלגי

אחריות מלאה על כל דלת אלומיניום למרפסת

האיכויות של האלומיניום והאיכות של א.מרום אלומיניום מאפשרות הענקת אחריות מלאה על דלתות אלומיניום למרפסת בכל גודל שהוא ומכל סוג. האחריות היא ל-5 עד 7 שנים, ועוד כדאי לדעת שגם מוצרים אחרים שאנחנו מספקים ללקוחות על בסיס אותן 20 שנות ניסיון ומחויבות למצוינות – תריסי אור, חלונות פנורמיים, פרגולות ועוד – מגיעים עם אותה אחריות.

הסוגים השונים של דלתות אלומיניום למרפסות

  • דלת הזזה – דלתות הזזה מאלומיניום הן אופציה רלוונטית ברוב הבתים. בפרט הן מתאימות למפתחים גדולים או בינוניים. דלת הזזה מונעת בזבוז מקום במרפסת או בסלון, ומייצרת תחושת המשכיות בין הפנים לחוץ.
  • דלת פתיחה – דלתות עם מנגנון פתיחה על גבי ציר, כלומר כאלה הנפתחות פנימה או החוצה, מיועדות בעיקר למפתחים קטנים שבהם אין מספיק מקום לדלת הזזה.
  • דלת בלגית – קטגוריה שבה המהות היא אסתטיות ולאו דווקא מנגנון הפתיחה של הדלת (ניתן לייצר גם דלתות הזזה בלגיות וגם דלתות פתיחה בלגיות). דלת בלגית כוללת לא רק פרופיל חיצוני אלא גם חלוקה פנימית ולכן ניתן לייצר מראה מעניין במיוחד.
  • שדרוגים – ניתן להוסיף גם רשת נגד יתושים לדלת למרפסת על-מנת למנוע חדירת מעופפים למיניהם. עוד אופציה לשדרוג היא צלון חשמלי חיצוני שמספק מקסימום שליטה על רמת ההצללה של פנים הבית.

כיצד אנחנו יכולים לגבות בעבור דלתות אלומיניום למרפסת מחיר משתלם כל כך?

כחלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו למקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח ולקוחה, אנחנו גובים על דלתות אלומיניום למרפסת מחיר הוגן מאוד, ובפרט ביחס לתמורה הגבוהה. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות בעצמכם את העלויות המשתלמות:

כמה צריך לשלם על דלתות אלומיניום למרפסת?

950-3,450 ש"ח

מחיר למ"ר, למפתחים גדולים

כמה עולה דלת הזזה אלומיניום למרפסת?

850-1,250 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל המסילות

מה המחיר של דלת פתיחה למרפסת?

2,100-3,200 ש"ח

דלת סטנדרטית עם פרופיל איכותי

כמה עולה דלת למרפסת עם פרופיל בלגי?

1,800-3,500 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל למפתחים גדולים

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא דלת אלומיניום למרפסת:

איזו זכוכית מומלצת עבור דלת הזזה מאלומיניום?

הזכוכית הטובה ביותר היא זכוכית בידודית שמספקת בידוד תרמי ואקוסטי מוצלח מאוד.

האם אפשר להוסיף מנגנון נעילה לדלתות אלומיניום למרפסת?

כן, ניתן להוסיף מנגנון כזה לכל דלתות האלומיניום (כולל דלתות כניסה וכמובן גם דלת למרפסת).