בתים רבים בישראל כוללים מרפסת. החלל הפתוח שמחובר לסביבה תואם לא מעט לשיפור איכות החיים – אבל יש גם לא מעט מצבים שבהם כדאי לסגור את המרפסת כדי להפיק מקסימום תועלת מהשטח. במקרים כאלה, מומלצת האופציה של סגירת מרפסת זכוכית, כלומר שימוש בחומר הגלם השקוף לצורך תיחום החלל. לחברת א.מרום אלומיניום ניסיון נרחב בתכנון סגירת מרפסת עם זכוכית, וביישום הפתרון הנכון ביותר בכל מקום. וילון זכוכית הוא למעשה פתרון נפלא לויסות הטמפרטורה ועוצמת הרוח במרפסת ומעבר לכך – כמובן שהוא גם מאפשר לנו לשבת בחורף במרפסת מבלי להירטב ומבלי לסבול מקור קיצוני.

בעמוד זה נציג בפניכם את שירות זה אותו אנו מעניקים לאלפי לקוחות מרוצים של החברה כבר למעלה מ-20 שנה וננסה להסביר מדוע סגירת מרפסות בזכוכית היא פתרון מצוין, איך היא מתבצעת ומהם היתרונות המרכזיים שלה.

וילון זכוכית למרפסת עושים רק אצל המומחים!

✔️סגירת מרפסת זכוכית מקצועית בכל גודל ובכל צבע

✔️ 20 שנות ניסיון במתן פתרונות וילון זכוכית למרפסת

✔️ סגירת מרפסת בזכוכית בעלת תו תקן ממכון התקנים

✔️ ייצור זכוכית מתקפלת למרפסת שתתאים לכל פתח של מרפסת

✔️ 5 שנות אחריות מלאה על סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלת

✔️ זמינות גבוהה במיוחד – בכל רחבי הארץ

✔️ עבודה נקייה ומדויקת

✔️ סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר פצצה – החל מ-1200₪ למ"ר בלבד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

למה סגירת זכוכית למרפסת היא אופציה שכדאי לשקול?

ישנן מספר דרכים לבצע סגירת מרפסות בזכוכית, ובהמשך העמוד תמצאו פירוט לגבי כל שיטה. המכנה המשותף הוא שכדאי לשלם עבור סגירת מרפסת זכוכית מחיר מסוים – משום שהתמורה גבוהה מאוד. בפרט, עם וילון זכוכית תיהנו מהיתרונות הבאים:

  • נוף מלא – בניגוד למצב שבו סוגרים את המרפסת עם קיר לבנים או בטון, סגירת מרפסת זכוכית שומרת על האפשרות ליהנות מהנוף הנשקף ממנה.
  • שימוש נעים במרפסת גם בחורף – בימים של גשם, רוחות וטמפרטורות נמוכות, השימוש במרפסת חיצונית פתוחה כמעט ולא אפשרי. עוד יותר מכך קשה ליהנות מהמרפסת בלילות החורף הקפואים, ובהקשר זה כדאי לזכור שתהליך המדבור של ישראל גורם לצניחת טמפרטורות משמעותית אחרי שקיעת השמש באזורים רבים. סגירת זכוכית למרפסת הופכת אותה לנגישה ונעימה בכל מזג אוויר.
  • שימוש נעים במרפסת בימי שרב – הקונספט של מרפסת פתוחה התאים מאוד לישראל של פעם, כשמזג האוויר היה נעים יחסית גם בעונה החמה ובמקומות רבים הורגשה בריזה משמעותית. היום, ביותר ויותר מקומות, כשאדם יושב במרפסת פתוחה בימי הקיץ הלוהטים, הוא בעיקר מייחל למזגן – סגירת מרפסת בזכוכית מאפשרת למזג את החלל ובעצם להבטיח טמפרטורה אידיאלית בכל נקודת זמן.

יתרונות נוספים של סגירת מרפסת זכוכית

  • בטיחות – סגירת המרפסת מונעת את הסיכון שילד או חיית מחמד יטפסו על המעקה וייחשפו לסכנת נפילה.
  • ניקיון – סגירת מרפסת זכוכית מאפשרת להגן עליה, ועל מרחבים סמוכים, מפני רוחות שמביאות איתן כמויות גדולות של אבק וחול – תופעה שהופכת נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות.
  • מניעת כניסת חרקים ומעופפים – סגירת מרפסת שמש עם זכוכית מונעת גם מפגשים לא נעימים עם חרקים מכל הסוגים.
  • שקט – החיים במרחבים האורבניים הופכים לרועשים יותר ויותר משנה לשנה. הזכוכית חוסמת גם את הרעש, ומשרה שלווה על כל מי שיושב במרפסת.
  • שמירה על הרהיטים – הוספת וילון זכוכית למרפסת מאפשרת להגן על הרהיטים מפני נזקי מים גם בלי לרוץ לכסות אותם בכיסוי מתאים בכל פעם שמתחיל גשם או שיש חשש למשקעים.

איך מתבצעת סגירת מרפסת בזכוכית?

ישנן 3 דרכים עיקריות לסגור מרפסת עם זכוכית: הראשונה היא זכוכית אחת גדולה, ללא פרופילים, שתחצוץ בין המרפסת לבין הסביבה; השנייה היא זכוכית נאספת, פתרון שמוכר גם בשם וילון זכוכית; והשלישית היא חלונות הזזה גדולים.

הפתרון הראשון מתאים ליישום בעיקר כשיש מרפסת קטנה יחסית, או כשמדובר על קומה תחתונה שבה עוצמת הרוחות נמוכה יחסית. הפתרון השני, סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת, הוא הפופולרי ביותר – בעיקר בזכות הגמישות המרבית שהוא מקנה. ואילו הפתרון השלישי הוא הכי פחות אסתטי ואינו מאפשר פתיחה מוחלטת של חלל המרפסת, אך גם הוא מצוין.

א.מרום אלומיניום צברה ניסיון רב ביישום כל סוגי הפתרונות. כחלק מהשירות, אנחנו מעניקים ייעוץ ללא התחייבות מצדכם – כדי לעזור לכם להבין מהי הדרך המיטבית עבורכם לסגור את המרפסת.

מה זה בכלל סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת?

המונח "זכוכית מתקפלת למרפסת" נשמע אולי מוזר ברגע הראשון, שהרי ברור לחלוטין שמדובר בחומר גלם שאי אפשר לקפל אותו – אבל כשמכירים את הפתרון של זכוכית נאספת, ברור לגמרי מדוע הפתרון נקרא "סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת".

הרעיון הבסיסי של הוספת זכוכית מתקפלת למרפסת הוא יצירת מעין "אקורדיון". זוהי מערכת משוכללת שכוללת מסילות, כך שלוחות הזכוכית נעים על גבי אותן מסילות – וניתן "לקפל" את החלון. היתרון: כשקר מדי, או חם מדי ורוצים להדליק מזגן, סוגרים את וילון הזכוכית. כשנעים בחוץ, אפשר לפתוח את הזכוכית ולהשאיר פתח מקסימלי לזרימת אוויר (זהו גם יתרון של זכוכית נאספת על-פני חלון הזזה, שבו חלק גדול מהמפתח חייב להישאר סגור בכל מצב).

גם הסגירה וגם הפתיחה מתבצעות בפשטות ובקלות. הרווח שלכם: אתם משלמים על סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר סביר – וזוכים למקסימום תועלת מהמרפסת לאורך כל ימות השנה.

זכוכית נאספת איכותית ועמידה במיוחד

על-מנת להבטיח סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת איכותית במיוחד, חשוב להקפיד על התקנה עם חומרי גלם מובחרים, ובראשם כמובן הזכוכית עצמה. א.מרום אלומיניום מייצרת וילון לסגירת מרפסת עם זכוכית מחוסמת בלבד שעובייה 8 מ"מ או 10 מ"מ, או עם זכוכית בידודית.

זכוכית מחוסמת הינה זכוכית שחוממה לטמפרטורה של כ-700 מעלות ומיד לאחר מכן עברה קירור מהיר. התוצאה של התהליך: חיזוק הקשרים בין המולקולות השונות, ולכן הזכוכית המחוסמת חזקה פי 4 מזכוכית "רגילה". בהתאם, הסיכוי לשבר נמוך מאוד עד אפסי, כולל כשנושבות רוחות עוצמתיות.

זכוכית בידודית נהנית אף היא מעמידות גבוהה מאוד, כשבנוסף, בזכות שכבת אוויר בין שתי שכבות זכוכית, היא מבודדת באופן מיטבי את המרפסת מהסביבה (אידיאלי לצורך סגירת מרפסות בזכוכית במקומות קרים ו/או גבוהים במיוחד).

התחייבות נוספת שלנו היא על סגירת מרפסת שמש עם זכוכית בעלת תו תקן של מכון התקנים, כך שתוכלו לדעת בוודאות שהיא תמלא את ייעודה במשך שנים רבות.

וילון זכוכית באחריות מלאה – לראש השקט שלכם

בזכות האיכות של הזכוכית, כמו גם של שאר החלקים במערכת – המסילות, הגלגלים שמניעים את שלבי הווילון, המיסבים והאביזרים המשמשים לסגירה קלה ופשוטה של וילון הזכוכית – אנחנו יכולים להעניק אחריות מלאה על כל סגירת מרפסת זכוכית.

עוד כדאי לדעת בהקשר זה שגם על שאר המוצרים שלנו, ובהם פרגולות אלומיניום, דלתות פנים וכניסה, תריסים מכל הסוגים, חלונות, מעקות ועוד, תקבלו אחריות של 5-7 שנים (בהתאם למוצר הספציפי). האחריות היא כמובן חלק מהתועלת שאנחנו מספקים ללקוחותינו, כשבנוסף אנחנו גובים על כל וילון זכוכית למרפסת מחיר הוגן ולכן מובטח לכם יחס עלות-תועלת משתלם מאוד.

20 שנות ניסיון שמתורגמות למענה מדויק לכל צורך

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת אופטימלית – בעזרת וילון זכוכית או חלונות – נשענת גם על ניסיון שמאפשר למצוא את המענה הנכון ביותר לכל צורך ולכל מרפסת ספציפית. לנו יש 20 שנות ניסיון בביצוע עבודות אלומיניום וזכוכית מכל הסוגים, ובשילוב הקשב המלא לכל לקוח, התוצאה היא תמיד סגירת זכוכית למרפסת באופן שמותאם באופן מושלם אליכם ואל ההעדפות שלכם.

כמה עולה וילון זכוכית למרפסת?

לכל סוג של זכוכית נאספת מחיר מעט שונה. בנוסף, אנחנו גובים על כל סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר שונה בהתאם לגודל המפתח ולמורכבות ההתקנה. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר,ועוד קודם לכן תוכלו להתרש מהעלויות המקובלות של סגירת מרפסת זכוכית בטבלה הבאה:

מהו מחיר זכוכית נאספת למרפסת?

1,200-1,700 ש"ח

סגירת מרפסת זכוכית מחיר למטר רבוע

כמה צריך לשלם על וילון זכוכית למרפסת שמותקן מעל למעקה?

1,200-1,800 ש"ח

החישוב עבור השטח שיכסה וילון זכוכית נאספת הוא מהחלק העליון של המעקה ועד לתקרה

כמה תעלה סגירת מרפסת עם זכוכית בידודית בקומה 8?

9,000-18,000 ש"ח

מרפסת בגודל סטנדרטי

מהי העלות של סגירת מרפסת עם זכוכית מחוסמת בבית פרטי?

6,500-15,000 ש"ח

סגירת מרפסת זכוכית מחיר מיוחד לשטח גדול

מהו המחיר של סגירת המרפסת עם חלונות בלגיים?

1,000-2,200 ש"ח

מחיר למ"ר, חלונות אלומיניום איכותיים

שימו לב: כשאתם משלמים עבור וילון זכוכית למרפסת מחיר בהתאם למאפיינים שלו, העלות כוללת את ההתקנה. כמו כן\ כדאי לקחת בחשבון את עליית ערך הבית או הדירה, בזכות הגדלת השטח המתוחם והנגיש בכל ימות השנה.

התקנה מדויקת ומוקפדת של וילון זכוכית למרפסת

כאמור, כשקובעים עבור זכוכית נאספת מחיר הוא כולל את עלות ההתקנה. אנחנו מבצעים כל סגירת מרפסת וילון זכוכית באופן מקצועי במיוחד, גם כן על בסיס ניסיון רחב היקף בתחום והתקנה של אינספור דלתות, פרגולות, ויטרינות אלומיניום, חלונות, תריסים וגם וילון זכוכית.

הצוותים המיומנים שלנו עובדים ביעילות, ותוך שמירה על הסדר והשקט בדירה. מרכיב נוסף בשירות סגירת זכוכית למרפסת הוא אדיבות, ומענה סבלני לכל שאלה – כך שגם הדרך למרפסת המשודרגת תהיה נעימה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת:

כמה זמן אורכת סגירת מרפסת זכוכית?

הוספת זכוכית נאספת למרפסת כרוכה במספר שעות עבודה, בהתאם לגודל המרפסת.

האם התקנת וילון לסגירת מרפסת מחייבת היתר בנייה?

לכל רשות מקומית מדיניות שונה. כדאי כמובן לפני שרוכשים וילון זכוכית נאספת לוודא מול הרשות המקומית הספציפית מהם הנהלים שלה.