חלונות הם מרכיב משמעותי בכל חלל – גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט האסתטי. בהתאם, החלפת חלונות בבית משדרגת אותו במידה ניכרת, והופכת אותו לעכשווי, מרשים ונוח לתפעול. חברת א.מרום אלומיניום מבצעת החלפת חלונות מכל הסוגים, על בסיס 20 שנות פעילות ולא פחות חשוב, מחויבות מוחלטת לכל לקוח וכל לקוחה.

החלפת חלונות ישנים עושים רק אצלנו!

✔️ החלפת חלונות ישנים מכל הסוגים

✔️ החלפת חלונות בבית ובעסק – בהתאמה אישית

✔️ החלפת זכוכית חלון אלומיניום בזמן קצר

✔️ אחריות מלאה על כל החלונות החדשים

✔️ מגיעים לכל ישוב בישראל

✔️ 20 שנות ניסיון בהחלפת חלונות מכל סוג ופרופיל

✔️ החלפת חלונות מחיר מהמשתלמים בארץ!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

האם נדרשת החלפת חלונות בבית? קבלו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצידכם

כחלק מהמחויבות שלנו לספק את השירות הטוב ביותר לכל לקוח, כולל במקרים הספציפיים של החלפת חלונות, הבסיס הוא ייעוץ מקצועי מקיף. הייעוץ ניתן ע"י אנשי הצוות המנוסים שלנו, בלי שאתם תצטרכו להתחייב להזמין מאיתנו את השירות. המחויבות היא שלנו בלבד: לספק לכם את כל המידע הנחוץ, מתוך יושרה מלאה. התחייבות נוספת היא להיות קשובים אליכם, כדי להבין מה אתם רוצים, מה אתם צריכים, מה מצב החלונות הקיימים ועוד.

לפעמים ההמלצה היא להחליף רק חלק מהחלון – למשל החלפת מסילה לחלון הזזה, או החלפת מסגרת חלון. במקרים אחרים, הפתרון הנכון הוא החלפת זכוכית חלון אלומיניום, ויש גם מצבים שבהם לטווח ארוך ההחלטה המשתלמת ביותר תהיה להחליף את כל החלון למוצר חדש, יפה יותר ומשוכלל יותר. בזכות הייעוץ תשלמו עבור החלפת חלונות מחיר נמוך, ולמעשה רק את מה שהכרחי כדי להבטיח מקסימום נוחות ואיכות.

החלפת חלונות בזמן קצר ובמינימום הפרעה לשגרה

גם כשאנחנו מבצעים החלפת זכוכית חלון, גם כשהשירות כולל החלפת חלק אחר, וגם כשהבחירה שלכם היא חלון חדש במקום זה הקיים – חלון פתיחה, חלון הזזה, חלון קיפ, דריי קיפ, חלון צרפתי וכו' – העבודה תושלם בזמן קצר ככל האפשר, גם בזכות הניסיון הרב שצברנו וגם בזכות ההתנהלות היעילה מאוד. עוד התחייבות היא להגעה בדיוק בזמן שקבעתם איתנו, וכן לעבודה תוך שמירה על השקט והסדר – כך שההפרעה לשגרה תהיה מינימלית.

החלפת חלונות בבית פרטי
(תמונה: Canva Pro)

20 שנות ניסיון והיכרות מעמיקה עם כל סוגי החלונות

א.מרום אלומיניום מייצרת חלונות מכל הסוגים – חלונות אטומים לרעש, חלונות בלגיים, חלונות ויטרינה למפתחים גדולים, חלונות הזזה ועוד ועוד – כבר יותר מ-20 שנה. בהתאם לכך, אנחנו מכירים לעומק כל סוג של חלון, ויודעים למצוא את המענה הנכון לכל צורך: חלון גג (גם לגגות רעפים וגם לגגות שטוחים), חלון קיפ או דריי קיפ לחדר השירותים לטובת מקסימום פרטיות, חלון צרפתי ליציאה למרפסת והאפשרויות עוד רבות ומגוונות. הידע והניסיון מתורגמים לא "רק" לייצור חלונות בסטנדרטים גבוהים מאוד, אלא גם להשלמת החלפת חלונות בבית באותם סטנדרטים של מצוינות.

החלפת חלונות ישנים בדגמים חדשים ומרהיבים

במקרים רבים, המניע לביצוע החלפת חלונות הוא הרצון לחדש את מראה הבית. אמנם חלונות הם מוצרים עמידים, אבל אם יש אצלכם בדירה חלונות בני 30-40 שנה, מן הסתם כבר ניתן לראות בהם את סימני הזמן, מה גם שהדגמים הפופולריים בעבר מתאפיינים בעיצוב שהיום כבר נתפש כלא מחמיא. החלפת חלונות ישנים מאפשרת לכם לשדרג את החלל כולו – בזכות חלונות מעוצבים ועכשוויים. המראה המרשים מושג בזכות פרופילים נבחרים, אפשרות לצביעת החלון בכל גוון רצוי וגם חלוקה פנימית של כל חלון (כלומר יצירת חלון בלגי).

החלפת זכוכית חלון למקסימום איכות

כשהמניע העיקרי להחלפת החלון הוא פרקטי, תתבצע בדרך כלל החלפת זכוכית חלון אלומיניום – כלומר מסגרת האלומיניום תישאר, ואילו הזכוכית תוחלף. זהו המענה הנכון בפרט כשיש סדק או שבר בזכוכית, אבל עוד סיבה טובה היא להבטיח מקסימום בידוד בזכות זכוכית בידודית, או מקסימום בטיחות בזכות חלון טריפלקס (חלון שמורכב מ-3 שכבות, 2 של זכוכית וביניהן PVB (Polyvinyl Butyral). בכל מקרה, אנחנו מספקים גם את השירות הזה תוך התאמה מושלמת בין המסגרת לבין הזכוכית החדשה.

החלפת חלונות מחיר הוגן ותועלת גבוהה במיוחד

כשעולה השאלה האם כדאי לבצע החלפת חלון בבית מחיר השירות, ביחד עם החלון החדש כמובן, הוא שיקול מרכזי בהחלטה. א.מרום אלומיניום גבוה עבור החלפת חלונות בדירה מחיר הוגן ואפילו נמוך, ובמקביל התועלת גבוהה במיוחד כך שמתקבל יחס עלות-תועלת משתלם מאוד.

בטבלה שלפניכם מפורטות העלויות של השירותים הנפוצים ביותר. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם צריכים ורוצים.

מהו מחיר החלפת חלונות הזזה?

650-1,350 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה תעלה החלפת מסילה לחלון הזזה?

350-550 ש"ח

מסילה איכותית + ההתקנה

מהו מחיר החלפת זכוכית חלון?

300-550 ש"ח

מחיר למ"ר, זכוכית טריפלקס או זכוכית בידודית

מהו מחיר פירוק חלון ישן והתקנת חלון בלגי ברוחב 3 מ' ובאורך מטר אחד?

3,800-4,500 ש"ח

המחיר כולל את החלון החדש, את הפירוק ואת ההרכבה

כמה צריך לשלם על החלפת מסגרת חלון?

450-800 ש"ח

מסגרת אלומיניום בכל פרופיל

מהו מחיר החלפת חלון דריי קיפ?

1,150-1,550 ש"ח

חלון בגודל מטר על מטר

אחריות מלאה על החלון החדש ועל העבודה

על כל החלפת חלונות בבית תקבלו מאיתנו אחריות מלאה – לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, בהתאם לסוג החלון הספציפי. האחריות ניתנת גם על המוצרים האחרים שאנחנו מספקים, ובהם בין השאר דלתות כניסה ופנים, תריסים מכל הסוגים (תריסים חשמליים, תריסי אור, תריסי רפפה), פרגולות ועוד. האחריות תורמת כמובן אף היא לכדאיות ההחלפה: כשאתם משלמים על החלפת חלון בבית מחיר נמוך ויודעים בוודאות שהחלון ימלא את ייעודו לטווח ארוך מאוד, השקט הנפשי מתווסף לתועלת מהחלון עצמו.

היתרונות של חלונות האלומיניום העכשוויים

אם בעבר נעשה שימוש נרחב יחסית בחלונות מעץ, וגם חלונות ברזל היו אופציה נפוצה יחסית, היום הבחירה החד-משמעית היא חלונות אלומיניום. האלומיניום מתאפיין בעמידות מרבית, כולל למים (בניגוד לעץ ולברזל), המראה שלו נעים לעין ובנוסף הוא חזק מאוד ויכול לשאת גם זכוכיות גדולות בלי שיהיה צורך בפרופיל עבה יתר על המידה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלפת חלונות ישנים:

כמה זמן אורכת החלפת זכוכית חלון אלומיניום?

בהתאם לגודל בחלון, ברוב המקרים כ-30-50 דקות.

האם ישנה הנחה כשמחליפים מספר חלונות בבת אחת?

כן, עבור כל החלפת חלונות מחיר כל חלון וכל התקנה פוחת ככל שמספר החלונות גדול יותר.