חלונות טריפלקס הם חלונות שמתאפיינים ברמת עמידות גבוהה במיוחד. הם חסינים בפני פריצה יותר מחלונות "רגילים" ועמידים גם בפני הפעלת כוח מכל מקור שהוא. אם כך, בהחלט ניתן לומר כי מדובר בחלון שמספק תועלת רבה מאוד, גם במרחבי המגורים, גם במשרדים, גם בחנויות ובעצם בכל מבנה שבו נדרש מקסימום חוסן. ייצור חלון טריפלקס, כמו גם התקנתו, הן משימות מורכבות – וכדאי להפקיד אותן בידיים מקצועיות. חברת א.מרום אלומיניום מייצרת חלונות בעלי זכוכית כפולה מסוג זה כבר למעלה מ-20 שנים, וגם התקינה את חלונות הטריפלקס באינספור מקומות, ובהתאם מספקת שירותים אלה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום. עוד התחייבות חשובה של החברה היא לזמני אספקה מהירים.

חלון טריפלקס עושים רק אצל המומחים!

✔️ התקנת חלון טריפלקס משודרג במבחר פרופילים

✔️ חלון זכוכית כפולה איכותי ואמין – לשקט נפשי מלא

✔️ הרכבת חלונות טריפלקס תוך עבודה נקייה ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל חלון טריפלקס ל-5-7 שנים

✔️ מתקין מוסמך קליל עם 20 שנות ניסיון

✔️ זמינות גבוהה במיוחד – בכל רחבי הארץ

✔️ חלון זכוכית כפולה מחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה זה טריפלקס?

 1. המין האנושי משתמש בזכוכיות מזה אלפי שנים. על-פי ממצאים ארכיאולוגיים שונים, כבר לפני 5,000 ואפילו 6,000 שנה היו בני אדם שידעו לייצר זכוכיות. לחומר גלם זה יתרונות משמעותיים, אבל גם חיסרון שאי אפשר להתעלם ממנו: הוא שביר. כשחלון זכוכית נשבר, קודם כל הוא כבר לא ממלא את ייעודו, ובנוסף הרסיסים עלולים לפגוע בבני אדם שנמצאים באזור בעת ההתנפצות.

  חלון טריפלקס, שנקרא גם חלון זכוכית כפולה, פותר את הבעיה הזו ומבטיח ראש שקט לכל מי שגרים בדירות, מוכרים בחנויות או עובדים במשרדים שבהם מותקנים חלונות אלה. למעשה, בנוסף לשתי שכבות הזכוכית ישנה עוד שכבה בחלונות הטריפלקס וזוהי שכבת ה-PVB (Polyvinyl Butyral). לשכבה זו תפקיד חשוב: גם אם מופעל לחץ עז על שכבת הזכוכית, ה-PVB מחזיק אותה ולכן היא לא תתנפץ. גם במקרים שבהם הכוח חזק מאוד, החלון רק ייסדק.

איזה חלונות יכולים להיות חלונות טריפלקס?

למעשה, כל חלון יכול להיות חלון טריפלקס. אנחנו מספקים בין השאר חלון בלגי עם זכוכית טריפלקס, חלון הזזה עם זכוכית כפולה, חלון גליוטינה יכול להיות עם זכוכית טריפלקס, ובעצם כל חלון עם כל סוג של מנגנון פתיחה אנחנו יכולים לייצר עם שתי שכבות זכוכית וביניהן ה-PVB. מומלץ להתאים את סוג החלון לגודל המפתח, לחלל שבו הוא מותקן וגם להעדפות השימוש שלכם, מבחינת נוחות והרגלים, יש חלק בבחירה.

היתרונות של חלון טריפלקס

 • מקסימום בטיחות – חלון טריפלקס כאמור לא מתנפץ לרסיסים, ולכן גם כשמופעל עליו כוח חזק מאוד הוא רק נסדק. למעשה גם כשהוא נשבר, הזכוכית נשמרת צמודה לשכבת ה-PVB ולכן אין סכנה לבני האדם שנמצאים ליד החלון באותו רגע.
 • מקסימום עמידות – חלונות טריפלקס הם האופציה המומלצת בכל מקום שבו נדרשת עמידות גבוהה מאוד. למשל, במקומות שבהם מנשבות רוחות עזות שעלולות לפגוע בחלונות "רגילים". באופן כללי, החלונות בעלי הזכוכית הכפולה ושכבת ה-PVB בין שתי הזכוכיות לא מתרגשים מפגעי מזג אוויר, כולל אירועי קיצון.
 • אסתטיות – מעבר לתועלות הפרקטיות, חלון זכוכית כפולה הוא גם מוצר אסתטי, וזהו כמובן יתרון לא מבוטל בימינו. ניתן לעצב כל חלון מסוג זה באמצעות בחירת מספר שכבות PVB – בהתאם למספר השכבות מתקבלת מידת שקיפות אחרת וכמו כן מושג גוון שונה.
 • סינון הקרינה – חלונות הטריפלקס מצליחים גם לסנן את קרינת ה-UV, שכידוע הינה קרינה שעלולה להיות מזיקה מאוד לכל אדם.
 • בידוד אקוסטי – כשהמטרה היא חלונות אטומים לרעש, הטריפלקס הוא לאו דווקא האופציה המתאימה ביותר, אבל גם לחלונות אלה ניתן להקנות רמת בידוד אקוסטי טובה מאוד. הדרך לכך עוברת בבחירת שכבה של PVB שעוביה הוא 0.72 מ"מ (הסטנדרט הוא חצי מכך, כלומר 0.36 מ"מ). דרך נוספת להפחית את כמות הדציבלים שחודרת לחלל היא הגדלת העובי של שכבות הזכוכית בחלון.
חלון טריפלקס מחיר זול
חלון זכוכית כפולה איכותי (תמונה: Canva Pro)

20 שנות ניסיון ואימוץ טכניקות ייצור מתקדמות לחלונות טריפלקס

 • א.מרום אלומיניום מייצרת כאמור חלונות טריפלקס מזה למעלה מ-20 שנים. בנוסף, אנחנו מייצרים עוד מוצרים רבים דומים ובהם למשל וילון זכוכית, חלונות בלגיים, חלונות צרפתיים ועוד ועוד. הניסיון המצטבר רחב ההיקף שלנו מתורגם לעבודה מדויקת מאוד בכל ייצור של חלון חדש. תורמת לכך גם הלמידה המתמדת שלנו, והאימוץ של טכניקות העבודה והייצור המתקדמות ביותר הקיימות כיום.

  מרכיב נוסף ביכולת שלנו לספק חלונות עם זכוכית טריפלקס בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש הוא בקרת הייצור המחמירה. אנחנו מקדישים משאבים רבים לכך, והתוצאות בהתאם.

אחריות מלאה על ייצור והתקנת חלון זכוכית כפולה (וגם חלונות אחרים)

כשהייצור מתבצע באופן מקצועי במיוחד, ועל בסיס חומרי גלם מובחרים וידע עדכני, אפשר להעניק אחריות מלאה על כל חלון טריפלקס. למעשה, אנחנו מעניקים אחריות מלאה על חלונות מכל הסוגים, כשמשך האחריות הוא בין 5 שנים ל-7 שנים – בהתאם לסוג הספציפי של החלון. האחריות ארוכת הטווח תורמת גם היא לשקט הנפשי שלכם, ומאפשרת לכם לדעת בוודאות שהחלון ישרת אתכם בנאמנות שנים רבות.

חלונות טריפלקס בהתאמה מלאה לכל צורך

כשאתם משלמים על חלון טריפלקס מחיר כזה או אחר, המטרה היא מן הסתם מקסימום תועלת. בנוסף לאיכות ללא פשרות, לרמת בטיחות מקסימלית ולאחריות על החלון, אתם מקבלים מאיתנו עוד דבר חשוב: התאמה מדויקת ומלאה לצרכים הספציפיים שלכם. אנחנו יודעים לייצר חלונות טריפלקס – וגם חלונות פנורמיים, חלונות קיפ ועוד ועוד – בכל גודל מבוקש, ולמעשה חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו הוא גם לסייע לכם למפות את הצרכים שלכם ולאפיין במדויק את החלונות הנחוצים לכם.

מצוינות גם בשירות

א.מרום אלומיניום מייצרת לא "רק" חלונות אלא עוד שלל מוצרים מאלומיניום ובהם פרגולות, דלתות (פנים וחוץ), תריסים (כולל חשמליים), ויטרינות, מעקות ועוד. בנוסף, אנחנו מבצעים גם התקנות של כל סוגי החלונות, ובפרט חלון לגג רעפים, חלונות למטבח, חלונות ויטרינה גדולים וכו'. המחויבות שלנו למצוינות באה לידי ביטוי גם בהתקנה – שתמיד מתבצעת ביעילות רבה, ותוך שמירה על השקט ועל הסדר. כמו כן, אנחנו מקפידים להגיע בדיוק בזמן שתיאמתם איתנו, כדי שההפרעה לשגרה תהיה מינימלית (וכשמדובר על פרויקט בניה חדש, העמידה שלנו בכל לוח זמנים רצוי מונעת עיכובים).

חלון טריפלקס מחיר - כמה זה עולה?

לכל חלון זכוכית כפולה מחיר אחר כמובן, כשהפרמטרים שקובעים מה תהיה העלות הם גודל המפתח, סוג החלון, העיצוב הנבחר ועוד. אנחנו גובים על כל חלון טריפלקס מחיר הוגן מאוד, ובפרט ביחס לתמורה הגבוהה שתקבלו מאיתנו. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואם תרצו להתרשם מטווח המחירים שלנו, הטבלה הבאה תעזור לכם:

כמה עולה זכוכית טריפלקס 3 מ' על 3 מ'?

500-850 ש"ח

מחיר למ"ר

מה המחיר של זכוכית כפולה בגודל 4 על 4?

550-1,050 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה צריך לשלם על חלון טריפלקס עם מנגנון הזזה?

1,500-2,400 ש"ח

מחיר לגודל חלון סטנדרטי

מהי עלות חלון ממ"ד עם זכוכית כפולה?

1,100-2,400 ש"ח

לכל חלון זכוכית כפולה מחיר שונה בהתאם לסוג הפתיחה

מה המחיר של חלון טריפלקס עם מנגנון קיפ?

900-1,400 ש"ח

 

כמה עולים חלונות טריפלקס עם חלוקה פנימית (חלונות בלגיים)

1,800-4,000 ש"ח

לפי מספר החלוקותהשאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלונות טריפלקס:

האם אפשר לקבל זכוכית טריפלקס צבעונית?

כן, יש גם חלונות טריפלקס בגוונים שונים, כך שתוכלו להעניק לחלון גם מראה יוצא דופן.

מהו העובי של כל שכבה של חלון זכוכית כפולה?

במרבית המקרים, עובייה של כל שכבת זכוכית הוא 3 או 4 מ"מ. אפשר לקבל חלון טריפלקס עם זכוכיות עבות יותר, לשיפור הבידוד.