אלומיניום משמש את המין האנושי למגוון רחב של מוצרים. כשהמטרה היא דלתות חוץ אלומיניום הוא אופציה מומלצת במיוחד בזכות האיכויות הייחודיות שלו. על-מנת למצות את היתרונות של מתכת זו, חשוב להפקיד את מלאכת הייצור וההתקנה בידיים מקצועיות מאוד. דלתות אלומיניום חוץ הן אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, גם בזכות 20 שנות פעילות ענפה וגם לאור החתירה למצוינות ללא פשרות והחשיבות שאנו רואים בכך שכל לקוח ייצא מרוצה ויקבל מאיתנו את המוצר שעליו חלם. אם אתם מתעניינים בדלתות אלומיניום חוץ מחיר הוא בוודאי פקטור שתקחו בחשבון לפני קנייה – ואצלנו תקבלו מחיר מהמשתלמים בשוק, באחריות. נסו אותנו.

דלתות חוץ מאלומיניום קונים רק אצלנו!

✔️ דלת חוץ אלומיניום מעוצבת שתשדרג לכם את הבית!

✔️ ייצור והתקנת דלתות אלומיניום חוץ ומתן אחריות מלאה

✔️ דלתות חוץ אלומיניום באספקה מהירה בפריסה ארצית 

✔️ למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצור והתקנת דלתות חוץ מאלומיניום

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל התחייבות

✔️ דלתות אלומיניום חוץ מחיר למ"ר מהזולים בשוק!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

דלתות חוץ אלומיניום - שילוב מושלם של יופי ועמידות

דלת חוץ – למשל דלת שמובילה מסלון למרפסת, או דלת כניסה אחורית לבית, כלומר מהגינה – חייבת להיות קודם כל עמידה לפגעי מזג האוויר השונים. דרישה נוספת היא לאסתטיות, כמו לגבי כל אלמנט במרחבי המגורים כיום. בהתאם, כשמחפשים חומר גלם שיהווה בסיס לאותן דלתות חוץ אלומיניום הוא האופציה המתבקשת.

למעשה, יש שני סוגים של דלתות אלומיניום חוץ – האחת שמורכבת בעיקר מאלומיניום, עם או בלי חלון זכוכית; והשנייה דלת זכוכית כשהאלומיניום משמש לפרופיל שאוחז את הזכוכית. את שני הסוגים מייצרת ומתקינה א.מרום אלומיניום בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

20 שנות ניסיון בייצור והתקנת דלתות אלומיניום חוץ מחומרי גלם מובחרים

אנחנו מבצעים עבודות אלומיניום כבר 20 שנים, ובהתאם צברנו ניסיון רחב היקף בייצור דלתות מאלומיניום לכל מטרה: גם דלתות פנים אלומיניום וגם דלתות חוץ אלומיניום. לצורך ייצור כל דלת, נעשה שימוש באלומיניום מובחר בלבד, כך שהתוצאה תהיה עמידה ומרשימה. בנוסף, אנחנו מקפידים על התקנה מקצועית ומדויקת לחלוטין, ולכן יכולים להעניק אחריות מלאה על כל דלת חוץ – ל-5 עד 7 שנים. עוד כדאי לדעת שגם מוצרים אחרים שלנו, ובהם למשל תריס רפפה, חלונות בלגיים, פרגולה נאספת ועוד, מגיעים עם אחריות דומה.

דלתות חוץ מאלומיניום עם מקסימום עמידות

היתרון המרכזי של האלומיניום הוא העמידות הגבוהה שלו. ראשית, מתכת זו לא מחלידה בניגוד לברזל כשהיא נחשפת למים (בגלל שיש לה שכבת אלומינה שמגנה עליה). בניגוד לעץ, שעלול להרקיב או להתעוות כשהוא נרטב, או אפילו "רק" נחשף ללחות, האלומיניום עמיד לחלוטין לנוכחות של מים בכל צורה שהיא – יתרון משמעותי מאוד כשמדובר על דלת חוץ.

בנוסף, דלתות חוץ אלומיניום שאנו מייצרים עמידות בפני רוחות עזות, ברד, חבטות לא מכוונות או כל הפעלת כוח שהיא – מפני שלמרות המשקל הקל, מתכת זו מתאפיינת בחוסן של ממש. אנחנו גובים עבור דלתות אלומיניום חוץ מחיר הוגן וביחד עם תוחלת החיים הארוכה של מוצר זה התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם להפליא.

דלתות אלומיניום חוץ מחיר פצצה
דלת אלומיניום חוץ ליציאה לגינה בפרופיל בלגי

דלתות אלומיניום חוץ בהתאמה מדויקת לכל צורך

המומחיות של א.מרום אלומיניום באה לידי ביטוי גם ביכולת לספק את המענה הנכון ביותר לכל מפתח. אנחנו יודעים להתאים דלתות אלומיניום גם לפתחים גדולים במיוחד, וגם כשישנן מגבלות שונות. כמו כן, תוכלו לקבל את הדלת עם מוצרים נלווים דוגמת רשת נגד יתושים לדלת. ההתאמה המושלמת היא גם בהיבט האסתטי.

דלת אלומיניום חוץ בכל עיצוב רצוי – אין גבול לדמיון!

אחת האיכויות הבולטות של האלומיניום היא שניתן לצבוע את המתכת הפופולרית בכל גוון רצוי. בזכות איכות זו ניתן למשל לייצר פרגולות אלומיניום דמוי עץ, וגם דלתות עמידות מצד אחד ומצד שני בעלות מראה חם ושובה לב של עץ (בהיר או כהה, לבחירתכם).

אופציה מעניינת נוספת שכדאי להכיר בהקשר של דלתות חוץ מאלומיניום (וגם דלתות כניסה אלומיניום) היא דלת בלגית. הכוונה היא לדלת שאינה אחידה אלא מחולקת לאזורים. ניתן לבחור בין שילוב של אלומיניום וזכוכית, כלומר דלת עם חלון, לבין דלתות עם אלומיניום בצבעים שונים וביניהם פרופילים דקים – כך שמתקבלת תוצאה מעניינת וייחודית.

דלתות אלומיניום חוץ מחיר הכי משתלם שיש!

א.מרום אלומיניום גובה על דלתות אלומיניום חוץ מחיר הוגן מאוד ביחס לתמורה הגבוהה שתקבלו: דלת מאלומיניום מובחר, עמידה לטווח ארוך, בהתאמה מלאה לכל צורך ובעיצוב מרשים. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של סוגי הדלתות הנפוצות:

מהו מחיר דלתות אלומיניום חוץ פשוטות?

2,200-3,300 ש"ח

כולל התקנה

כמה צריך לשלם על דלת הזזה אלומיניום?

700-1,250 ש"ח

כולל מסילות, מחיר למ"ר

מהי עלות דלת חוץ אלומיניום עם חלון?

2,700-4,500 ש"ח

זכוכית חלבית או שקופה

מהו מחיר דלת אלומיניום חוץ עם פרופיל בלגי?

3,400-4,300 ש"ח

בהתאם לכמות החלוקות

מהי העלות של דלתות אלומיניום למרפסת?

750-1,450 ש"ח למ"ר

דלתות למפתח גדול עם פרופיל אלומיניום וזכוכית איכותית

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא דלתות אלומיניום חוץ:

איזו זכוכית מתאימה לדלת יציאה למרפסת?

זכוכית בידודית ששומרת על טמפרטורה נעימה בבית עצמו ומונעת גם חדירת רעשים.

האם יש מגבלה כלשהי לגבי המידות של דלתות אלומיניום חוץ?

לא. ניתן להזמין דלת מסוג זה בכל גודל רצוי, כולל במידות ענק.