חלון רפפה – שנקרא לעיתים גם תריס רפפה – הוא חלון מודרני עם מספר תכונות ייחודיות. הוא מתאים למגוון רחב של שימושים גם בבתים וגם במשרדים, גם למפתחים קטנים וגם במפתחים גדולים. ייצור חלונות רפפה הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום. בזכות האיכות הגבוהה של כל חלון שתקבלו מאיתנו מובטח לכם מיצוי מרבי של כל יתרונות חלונות הרפפה.

חלונות רפפה קונים רק אצלנו!

✔️ חלונות רפפה בהתאמה אישית אליכם

✔️ אספקה תוך זמן קצר

✔️ חלון רפפה זכוכית לאמבטיה / למטבח

✔️ חלונות רפפה מאלומיניום מובחר

✔️ התקנת חלון רפרפת בכל רחבי הארץ

✔️ חלון רפפה מחיר למטר אטרקטיבי במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה זה חלון רפפה?

חלונות רפפה הם חלונות שכוללים שלבים אשר מותקנים על מסגרת האלומיניום שלהם באופן קבוע. את השלבים אפשר להזיז סביב הציר שלהם. בהתאם, ניתן לסגור את החלון לגמרי (כשהשלבים במצב אנכי לחלוטין), לפתוח אותו לגמרי (ע"י העברת השלבים למצב מאוזן לחלוטין) וגם לפתוח באופן חלקי (כשהשלבים לא אנכיים אבל גם לא מאוזנים).

הסוג הזה של החלון, שכאמור נקרא גם תריס רפפה וגם חלון רפרפת, מתאים מאוד לחדרי רחצה, מטבחים, חדרי שירותים וגם למשרדים.

היתרונות של חלונות רפפה

חלון רפפה לאמבטיה, לשירותים, למטבח או לכל מקום אחר מציע 3 יתרונות מרכזיים:

  1. מקסימום אוורור בלי לפגוע בפרטיות – בזכות האפשרות לפתוח את החלון באופן חלקי ובכל זווית רצויה, ניתן לאוורר כל חלל מבלי לוותר על הפרטיות. כך למשל הוספת חלון רפפה לאמבטיה מונעת הצטברות לחות שעלולה לפגוע באלמנטים השונים שבחדר, ואילו חלון מסוג זה בשירותים מבטיח שלא יישמר ריח לא נעים בחלל הקטן.
  2. שחרור עשן – חלונות רפפה מצטיינים גם בהוצאת כמות גדולה של עשן בזמן קצר, כשאת הפתיחה מבצעים מרחוק ומבלי להיחשף לסיכון.
  3. שליטה מלאה בכמות האור בחלל – חלון רפרפת מאפשר לבחור בפתיחה חלקית של השלבים, בהתאם לרצונות של כל מי שנמצא בחלל בכל נקודת זמן.
חלון רפפה זכוכית לאמבטיה
תמונה: Canva Pro

חלון רפפה זכוכית לאמבטיה בהתאמה אישית אליכם

אחרי 20 שנות פעילות בתחום החלונות, וייצור אינספור חלונות מכל הסוגים – חלון רפפה, חלון מטבח בלגי, חלונות פנורמיים, חלונות קיפ ודריי קיפ, ועוד ועוד – אנחנו יכולים להבטיח התאמה אישית מלאה, וכמובן לקיים את ההבטחה.

במקרה של חלון רפרפת לאמבטיה, ההתאמה היא גם לגודל המפתח (שיכול להיות גם קטן מאוד וגם גדול למדי), גם מבחינת סוג הזכוכית וגם מבחינת הצבע של החלון. התוצאה: מקסימום שביעות רצון, מה גם שאנחנו גובים עבור כל חלון רפפה לאמבטיה מחיר הוגן מאוד ביחס לתועלת.

חלון רפפה זכוכית או אלומיניום באחריות מלאה

השלבים של חלון רפפה יכולים להיות מזכוכית או מאלומיניום. המומחיות של א.מרום אלומיניום, כפי שניתן להבין מהשם, היא ייצור חלונות מהמתכת קלת המשקל ובעלת החוסן הרב, אבל לצד חלונות אלומיניום איכותיים אנחנו יודעים גם איך לייצר חלון רפפה זכוכית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בכל מקרה, תקבלו מאיתנו אחריות מלאה על כל חלון רפפה – כמו גם על שאר המוצרים שאנחנו מציעים: חלונות הזזה למרפסת ולסלון, רשתות נגד יתושים, מעקות, פרגולות, תריסים מכל הסוגים ועוד. האחריות על חלונות הרפפה היא לפרק זמן של 5-7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי.

איך לשלם על חלון רפפה מחיר נמוך ולקבל תמורה גבוהה?

בזכות הניסיון שצברנו לאורך השנים, אנחנו יודעים לייצר חלונות רפפה ברמה גבוהה ביעילות רבה – ולכן גם לגבות עבור כל חלון רפפה מחיר אטרקטיבי. ההתחייבות לתמחור הוגן נובעת גם מהשאיפה להצלחה ארוכת טווח, כך שהיא תקפה לכל סוגי החלונות: חלון ויטרינה ענקי, חלון רפפה לאמבטיה, חלון דריי קיפ למטבח ועוד ועוד. בטבלה שלפניכם מופיעים המחירים של סוגי חלונות הרפפה הנפוצים ביותר, כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם:

כמה עולה חלון רפפה קליל לשירותים?

500-550 ש"ח למ"ר

כולל התקנה

מהו מחיר חלון רפפה לאמבטיה?

550-650 ש"ח למ"ר

עם זכוכית חלבית/שקופה

מהו מחיר חלון רפפה זכוכית בגודל מטר על מטר?

700-900 ש"ח

בהתאם לסוג הזכוכית

מהי עלות חלונות רפפה עם מנגנון חשמלי?

1,000-1,850 ש"ח

מחיר למ"ר. בהתאם לגודל החלון נקבע סוג המנוע המתאים

היתרונות של האלומיניום באים לידי ביטוי גם בחלון רפרפת

כששוקלים להתקין חלון רפפה אלומיניום הוא חומר גלם מומלץ מאוד. סיבה אחת להמלצה היא המשקל הנמוך של מתכת זו, כך שגם החלון לא יהיה כבד מדי – ולכן פשוט וקל לתפעל אותו. סיבה שנייה היא העמידות בפני קורוזיה – איכות זו רלוונטית במיוחד עבור חלונות רפפה המותקנים בחדרי רחצה או שירותים, ובעצם גם במטבח, מפני שבכל המקומות האלה הם חשופים לרטיבות וחשוב להגן עליהם.

בנוסף, חלון רפרפת מאלומיניום עמיד גם בפני חבטות, רוחות חזקות וכו', ולכן הוא ישרת אתכם במשך שנים רבות. עוד יתרון משמעותי הוא נוחות העיבוד של חומר גלם זה, כך שאנחנו יכולים לגבות עבור כל חלון רפפה לאמבטיה מחיר נמוך ביחס לתועלת שלו (וכמובן גם עבור חלון רפפה לכל חלל אחר).

כל היתרונות הנ"ל של אלומיניום כחומר תקפים כמובן גם עבור מוצרי אלומיניום אחרים: חלון בלגי, מעקה למרפסת, רשת נגד יתושים, תריס גלילה וכו'.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלון רפפה אלומיניום:

כמה זמן אורכת התקנת חלון רפפה אלומיניום?

בהתאם למיקום המפתח ולגודל החלון, בדרך כלל נשלים את המלאכה תוך שעתיים.

האם אפשר לצבוע חלון רפפה קליל בגוון ספציפי?

כן, רפרפת לחלון יכולה להגיע במבחר רחב של גוונים.