תריס גלילה הוא הסוג הפרקטי ביותר, גם בגרסה הידנית ובוודאי שבגרסה החשמלית. היתרונות הרבים של תריסים אלה הופכים אותם למשתלמים במיוחד, ולכן ניתן לראות אותם בכל בית ובכל עסק כמעט. א.מרום אלומיניום מייצרת תריסי גלילה מאלומיניום מובחר, על בסיס ניסיון של 20 שנות פעילות בענף ומתוך מחויבות אמיתית לספק תמיד את המענה הטוב ביותר האפשרי לכל צורך.

תריס גלילה חשמלי/ידני קונים רק אצלנו!

✔️ תריסי גלילה חשמליים וידניים באיכות גבוהה

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל תריס גלילה

✔️ התאמה מדויק לכל מפתח, כולל גדול במיוחד

✔️ התקנת תריס גלילה חיצוני או עם ארגז פנימי – לבחירתכם

✔️ שירות התקנות בכל רחבי הארץ

✔️ תריס גלילה מחיר למטר הכי משתלם שתמצאו!

✔️ אפשרות להזמנת תריס גלילה ידני של פעם בזול

אספקה מהירה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

תריס גלילה חשמלי או תריס גלילה ידני - מה כדאי?

בעבר, תריס גלילה ידני היה נפוץ ופופולרי מאד. כלומר, רצועת משיכה אפשרה את הורדתו והעלאתו (ולמעשה במפתחים גדולים הורכבו תריסי הזזה מסורבלים). אמנם תריסי גלילה חשמליים הציגו יתרונות משמעותיים, אולם העלות היחסית גבוהה הובילה להעדפת האופציה הידנית.

השתכללות הטכנולוגיות הובילה לכך שכיום תריסי גלילה חשמליים הם מוצר לא יקר במיוחד ולכן הם הופכים לאופציה נפוצה יותר ויותר, ולמעשה לאופציה המומלצת בכל מקום שבו היתרונות שלהם באים לידי ביטוי.

יתרון אחד בולט שלהם הוא קלות ופשטות השימוש – כל מה שצריך לעשות כדי להוריד או להעלות תריס הוא ללחוץ על כפתור. בהתאם, גם ילדים וקשישים יכולים לפתוח ולסגור תריסים חשמליים וליצור את התנאים הרצויים מבחינתם בכל חלל. יתרון שני של תריס נגלל חשמלי הוא היותו אמצעי ביטחון, ובפרט בעסקים. בזכות המנגנון החשמלי ניתן להתקין תריס כבד מאוד שלא ניתן לפרוץ אותו מבחוץ בלי אמצעים מיוחדים ומאמץ רב, כך שמובטחת גם תחושת ביטחון.

ייצור והתקנת תריס גלילה אלומיניום בכל גודל רצוי

אחרי למעלה מ-20 שנות פעילות, א.מרום אלומיניום יודעת לייצר תריסי גלילה בכל גודל רצוי, ובהתאמה אישית לכל מפתח – כולל מפתחים גדולים במיוחד. ההתאמה המדויקת לכל צורך וחופש הבחירה המלא באים לידי ביטוי גם באפשרות להרכיב תריס גלילה חיצוני או פנימי, על סמך ההעדפות שלכם והמאפיינים הספציפיים של המקום.

תריס נגלל מאלומיניום מובחר

כל תריס גלילה חשמלי, וגם ידני, מיוצר על-ידינו מאלומיניום מובחר בלבד – מתוך הבנה שרק איכות גבוהה במיוחד תבטיח שביעות רצון לטווח ארוך, ושרק שביעות רצון ארוכת טווח מייצרת הצלחה אמיתית בתחום.

האלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי עבור תריסים: המשקל שלו קל כך שלא נוצר עומס רב מדי על הקיר, החוסן שלו רב כך שהוא מחזיק מעמד ולא מתרגש מחבטות אקראיות, הוא עמיד לחלוטין בפני קורוזיה כך שגם הגשם והלחות לא מזיקים לו, הוא לא דוהה בשמש (לעומת, למשל, תריס גלילה ידני פלסטיק), אין צורך בתחזוקה מיוחדת והאסתטיות של האלומיניום נעימה לעין כך שגם התריסים הופכים לפריט שובה לב בכל חלל. ובכל זאת, אם תרצו שנייצר בעבורכם תריס גלילה ידני פלסטיק, כמובן שנעשה זאת.

עוד כדאי לדעת בהקשר זה שאנחנו מבצעים עבודות אלומיניום מכל הסוגים – התקנת תריסים, חלונות הזזה, חלונות בלגיים, ויטרינות אלומיניום, פרגולות, גדרות, מעקות ועוד.

תריס גלילה חשמלי איכותי
(תמונה: Canva Pro)

תריס גלילה מחיר למטר הוגן ותמורה מרבית

כשהמטרה היא תריס גלילה מחיר כל אופציה הופך גם הוא באופן טבעי לשיקול מרכזי בבחירה. אנחנו גובים על תריסי גלילה חשמליים מחירים הוגנים מאוד, וכך גם עבור תריסי גלילה ידניים ועבור כל עבודה שהיא. הטבלה שלפניכם מאפשרת לכם להתרשם מהעלויות של המוצרים והשירותים המבוקשים ביותר, ולהצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה תריס חשמלי עם שלבים מוקצפים?

450-600 ש"ח למ"ר

לא כולל מנוע

כמה משלמים על תריס גלילה חשמלי עם שלבים משוכים?

750-980 ש"ח למ"ר

לא כולל מנוע

מהי עלות תריס אור חשמלי?

900-1,200 ש"ח למ"ר

לא כולל מנוע

כמה תעלה החלפה של תריס גלילה ידני בתריס גלילה חשמלי?

680-1,250 ש"ח למ"ר

כולל פירוק והרכבה

כמה צריך לשלם על הוספת שעון שבת לתריסי גלילה חשמליים?

380-680 ש"ח

כולל נקודת החשמל הנחוצה

כמה עולה החלפת מנגנון תריס גלילה ידני?

370-550 ש"ח

מנגנון תחתון או עליון

אחריות מלאה על כל תריס גלילה שתקנו – 5-7 שנים!

אנחנו כאמור גובים עבור תריסי גלילה חשמליים מחירים הוגנים מאוד – ובמקביל מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה. השקט הנפשי, שמובטח גם בזכות איכות המוצרים וגם בזכות אותה אחריות שניתנת לתקופה של 5 עד 7 שנים (בהתאם לסוג המוצר הספציפי), תורם גם הוא לתועלת ומשפר עוד יותר את יחס העלות-תועלת.

תריס גלילה חיצוני או עם ארגז פנימי – מה עדיף?

בחירה נוספת היא בין תריס גלילה חיצוני לבין תריסי גלילה פנימיים. הכוונה היא כמובן למיקום הארגז – מחוץ לחלל או בתוכו. השיקולים הם גם פרקטיים וגם אסתטיים, ועוד כדאי לדעת שניתן ליצור ארגז נסתר, כלומר כזה שישתלב באופן מושלם בחדר וכלל לא יורגש. מידות הארגז הן בהתאם למידות התריס עצמו, כשעבור התריסים החשמליים הגדולים נדרש ארגז גדול יחסית. בדרך כלל מתקינים תריס גלילה חיצוני ולא את הארגז בקיר הפנימי מאחר וזה אסתטי יותר.

התקנת תריס גלילה במהירות ותיקונים עם חלקי חילוף איכותיים מאוד

מעבר להיותנו יצרני תריסי גלילה חשמליים וידניים, וגם תריס גלילה רפפה, אנחנו אמונים גם על התקנה מקצועית של כל סוג של תריס גלילה. ההתקנה תתבצע תוך זמן קצר ככל האפשר, במועד הנוח ביותר עבורכם וכשאנחנו שומרים על השקט והניקיון בזמן העבודה. מרכיב נוסף בשירות שלנו הוא התייחסות מלאה לכל בקשה, כך שתוכלו להפיק מקסימום תועלת מכל תריס גלילה אלומיניום.

שירות התקנת תריס גלילה ניתן על-ידינו בפריסה ארצית רחבה, וכך גם שירות התיקונים. בהקשר זה, כדאי לדעת שכפי שאנחנו גובים על כל תריס גלילה מחיר משתלם, כך גם נתקן כל תקלה בעלות הוגנת – ועם חלקי חילוף מובחרים על-מנת שהתיקון יישמר לטווח ארוך מאוד.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריסי גלילה:

באילו צבעים ניתן לקנות תריס גלילה חשמלי אצלכם?

הצבעים הנפוצים ביותר הם לבן, שחור, קרם וגוונים שונים של אפור ושמנת. באופן עקרוני, ניתן לצבוע את השלבים של תריס נגלל גם בגוונים אחרים, וליצור הרמוניה מרהיבת עין עם חלונות מעוצבים. כמובן שלכל צבע יש את העלות שלו.

האם כל תריס גלילה ידני ניתן להפוך לחשמלי?

אנחנו מיומנים מאוד במציאת פתרונות מדויקים לכל צורך ובכל מקום, כך שתוכלו להתקדם מתריס ידני לתריס חשמלי נוח וקל לתפעול.