המשקל של יתושה ממוצעת הוא בסך הכל 6 מיליגרם, היא חיה לא יותר מחודשיים – ובכל זאת עלולה לפגוע באיכות החיים של האדם. זמזומים של יתושים הם מטרד ממשי, ועוד יותר מכך העקיצות שלהם שגורמות לגירודים בלתי נשלטים. כדי שתוכלו בכל זאת לישון בשקט בלילות הקיץ הלוהטים (וגם בחורף הישראלי), מבלי להצטרך לסגור את כל החלונות בבית ולוותר על זרימת אוויר שמפוגגת את החום, הפתרון הוא התקנת רשת נגד יתושים.

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת רשתות נגד יתושים באיכות גבוהה מאוד ומקפידה גם על התקנה מדויקת ומקצועית ועל מתן אחריות מלאה על כל עבודה.

רשת נגד יתושים קונים רק מא.מרום אלומיניום!

✔️ ייצור רשת ליתושים בכל גודל רצוי, כולל בהתאמה אישית

✔️ רשת יתושים לחלון מכל סוג

✔️ אספקה מהירה של רשת ליתושים – אפשרות מהיום למחר!

✔️ התקנה רשתות נגד יתושים בפריסה ארצית

✔️ מתקין בעל 20 שנות ניסיון בהתקנת רשת נגד יתושים

✔️ הזמינו רשת לחלון נגד יתושים וקבלו אחריות מלאה

✔️ רשת נגד יתושים מחיר למטר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

רשת נגד יתושים לחלון - קבועה או נפתחת, לבחירתכם

כשמחליטים להוסיף רשת לחלון נגד יתושים – פתרון שמן הסתם מונע גם חדירה דרך אותו פתח של ג'וקים, זבובים ושאר חרקים מעופפים שמשבשים את שגרת החיים בבית – הבחירה הראשונה היא בין רשתות נפתחות לבין רשתות קבועות.

הרשתות מהסוג השני הן רשתות קלות יחסית להתקנה, וגם הבלאי שלהן נמוך במיוחד – בגלל שלא מתעסקים איתן בכלל. המחיר הוא צמצום זרימת האוויר בחלל גם כשאין חשש לכניסת יתושות או מזיקים אחרים. רשת נפתחת חייבת להיות איכותית במיוחד, ועוד דגש הוא לגבי רמת הדיוק של ההתקנה: דיוק פחות ממושלם ועבודה לא מקצועית מספיק עלולים להוביל לצורך להחליף את הרשת תוך זמן קצר יחסית, וחבל.

הסוגים השונים של רשתות נגד יתושים

השלב הבא בדרך להתקנת רשת יתושים לחלון כזה או אחר הוא בחירת סוג הרשת. אצלנו תמצאו את כל הסוגים האפשריים של רשתות נגד יתושים, ובפרט:

  • רשת נגד יתושים לחלון הזזה – רשת בסיסית, אפקטיבית להפליא וכזו שמתאימה לכל סוגי המפתחים. הרשת חוסמת גם יתושים וגם זבובים.
  • רשת לוויטרינה – במקומות שבהם מותקנות ויטרינות מאלומיניום, למשל ביציאה מסלון למרפסת, נדרשת רשת גדולה במיוחד שתכלול מסילה מתאימה.
  • רשת כנף – רשת שמנגנון הפתיחה שלה מבוסס על כנף, כלומר היא נפתחת פנימה והחוצה.
  • רשת אקורדיון – רשת שמנגנון הפתיחה שלה מזכיר את כלי הנגינה, כלומר היא נסגרת לתוך עצמה, בקיפול, ונפתחת בפריסה.
  • רשת גלילה – רשת נגד יתושים שמתאימה למשל לממ"ד, או לחלון דריי קיפ. הפתיחה היא מלמעלה כלפי מטה, ובדופן התחתונה של החלון ישנו מנגנון עיגון שנועל את הרשת.
  • רשתות שקופות – רשתות ייחודיות שגם מונעות חדירת יתושים ויתושות (ושאר מעופפים), וגם מאפשרות להשקיף על הנוף מהחלון.
  • רשת נגד חתולים/כלבים – רשת שכמובן לא מיועדת לחסום כלבים או חתולים אלא יתושים, אבל כן מונעת מחיות המחמד שיש בבית להרוס אותה. בהקשר זה, כדאי לזכור שגם כלבים וגם חתולים נוטים לנסות לקרוע רשתות – כחלק ממשחק, בגלל שהם רוצים לעבור בפתח ולפעמים יש גם סיבות נסתרות מאיתנו.

באופן טבעי, לכל סוג כזה של רשת נגד יתושים מחיר למטר אחר, כשבכל מקרה אנחנו מקפידים על תמחור הוגן מאוד.

רשת נגד יתושים לחלון
רשתות נגד יתושים

איפה אפשר לקנות רשת נגד יתושים?

המקור הטוב ביותר לרכישת רשת יתושים הוא חברת אלומיניום. הסיבה לכך פשוטה: ראשית, זהו חומר הגלם הטוב ביותר עבור רשת נגד יתושים. שנית, חברת אלומיניום מובילה, כמונו, שאמונה על התקנת מוצרים כמו תריסי גלילה, חלונות ויטרינה, פרגולות, מעקות ועוד, תדע גם איך להתקין את הרשת באופן מיטבי.

א.מרום אלומיניום צברה ניסיון של למעלה מ-20 בייצור והתקנת מגוון רחב מאוד של פריטים לשדרוג הבית: חלונות בלגיים, תריסים חשמליים, גדרות, פרגולות אלומיניום – וגם רשתות נגד יתושים. הניסיון מתורגם לעבודה איכותית, וכמובן שכשבונים בית חדש או מבצעים שיפוץ מקיף, כדאי להזמין את כל מוצרי האלומיניום ממקור אחד שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

אחריות מלאה על כל רשת ליתושים

הניסיון רחב ההיקף, בקרת הייצור המחמירה, היכולת לבצע כל התקנה במקצועיות, השימוש באלומיניום איכותי בלבד ותשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט שמאפיינים אותנו הם בסיס לשירות מושלם – ולכן אנחנו יכולים להעניק גם אחריות מלאה על כל מוצר, ובפרט על רשת נגד יתושים. האחריות היא ל-5 עד 7 שנים, וכדאי לשקלל את הערך הרב שלה כשמבצעים השוואת מחירים (אמנם בקניית רשת יתושים מחיר המוצר מתבלט מיד לעין, אבל התועלת, ובפרט היכולת ליהנות מהרשת לטווח ארוך, חשובות לא פחות).

הבחירה הנכונה: רשת אלומיניום נגד יתושים

אלומיניום הוא חומר גלם פופולרי באופן כללי, וגם כשהמטרה היא התקנת רשת נגד יתושים כל היתרונות שלו באים לידי ביטוי:

  1. עמידות מקסימלית – רשת יתושים לחלון שעשויה מאלומיניום מחזיקה מעמד שנים רבות מאוד, גם בזכות החוסן הטבעי של המתכת הזו, וגם בזכות העובדה שרטיבות לא גורמת שום נזק.
  2. משקל נמוך – כך שקל ונוח לפתוח רשת ליתושים וגם לסגור אותה.
  3. חומר גלם שנוח לעבוד איתו – ולכן ניתן לגבות על רשת נגד יתושים מחיר נמוך.

אנחנו מייצרים רשת אלומיניום נגד יתושים מחומר גלם מובחר במיוחד, שמבטיח את מיצוי כל היתרונות.

רשת יתושים מחיר נמוך ומקסימום תמורה לכסף

אם אחרי עוד לילה של זמזומים ועקיצות, ועוד בוקר של גירודים מתסכלים, החלטתם לבדוק איפה אפשר לקנות רשת אלומיניום נגד יתושים, אנחנו כאמור הכתובת עבורכם. מן הסתם לקראת קניית רשת יתושים מחיר המוצר הוא שיקול מרכזי. העלות היא בהתאם לגודל ואנו בחברת א.מרום אלומיניום מתמחרים כל רשת נגד יתושים לפי מטר. המחויבות שלנו ללקוחות ולהבטחת שביעות רצון מלאה, כולל מבחינת התשלום, מובילה להצעות מחיר הוגנות מאוד, כפי שתוכלו להתרשם בעצמכם בטבלה הבאה:

כמה עולה להוסיף רשת נגד יתושים לחלון הזזה?

500-600 ש"ח

מחיר למטר

מהו מחיר התקנת רשתות נגד יתושים בכל החלונות?

990-1,450 ש"ח

עבור עד 5 חלונות בגודל סטנדרטי

כמה צריך לשלם על רשת לחלון נגד יתושים באורך 3 מטר עם עמידות לכלבים וחתולים?

900-1,400 ש"ח

רשת לחלון בכל גודל, עמידה במיוחד

מהי העלות של רשת לחלון ממד?

480-650 ש"ח

כולל התקנה

כמה עולה התקנת רשת גלילה נגד יתושים?

420-620 ש"ח

מחיר למטר

מהו מחיר רשת נגד יתושים שקופה?

570-720 ש"ח

רשת נגד יתושים לפי מטר 

התקנת רשת לחלון נגד יתושים במהירות וביעילות

מומלץ להפקיד התקנת רשת נגד יתושים בידיים מקצועיות, וכך להפיק ממנה מקסימום תועלת בראש שקט, כשיודעים שהיא מעוגנת היטב למסגרת החלון. אנחנו מספקים שירות זה, כמו גם התקנות נוספות – של תריס אור, של חלון אלומיניום איכותי ועוד – בכל רחבי הארץ, ותוך הקפדה על עבודה נקייה, מסודרת ושקטה.

מרכיב נוסף בשירות שלנו לגבי רשתות נגד יתושים הוא ייעוץ מקצועי, גם בלי שתתחייבו לרכוש מאיתנו רשת יתושים לחלון כזה או אחר. הייעוץ כולל מידע מקיף והמלצות ספציפיות לגבי רשת נגד יתושים שתתאים ספציפית אליכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא רשתות נגד יתושים:

האם ניתן לקבל רשתות נגד יתושים בגוונים שונים?

באופן עקרוני, ניתן לצבוע אלומיניום ולכן אפשר לייצר רשת לחלון נגד יתושים בצבעים שונים. בחלק מהמקרים נגבה עבור רשת נגד יתושים מחיר מעט גבוה יותר, אבל עדיין הוגן.

כמה זמן אורכת הוספת רשת נגד יתושים לחלון גדול ביציאה מהסלון למרפסת?

בדרך כלל ניתן להתקין סוג זה של רשת ליתושים תוך כשעה.