רעש הוא אחד המטרדים הקשים ביותר שיש. רוב המבנים ממוקמים בסביבה שיש בה אינספור גורמים שמייצרים המולה והמון דציבלים – והדרך האפקטיבית ביותר לייצר את השקט המיוחל היא בעזרת חלונות אטומים לרעש. חברת א.מרום אלומיניום מייצרת חלונות מבודדים איכותיים במיוחד, על בסיס ניסיון של יותר מ-20 שנים ובהתאמה מלאה לכל מפתח ולכל צורך.

התקנת חלון אקוסטי עושים רק אצל המומחים!

✔️ התקנת חלון מבודד רעש – גם בבתים וגם במשרדים וחנויות

✔️ התקנת כל סוגי החלונות: הזזה, קיפ, דריי קיפ, בלגיים ועוד

✔️ הרכבת חלון כפול מבודד תוך עבודה נקייה ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל חלון אקוסטי ל-5-7 שנים

✔️ מתקין חלונות אטומים לרעש עם 20 שנות ניסיון

✔️ זמינות גבוהה במיוחד – בכל רחבי הארץ

✔️ חלון כפול נגד רעש מחיר משתלם במיוחד

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

האפשרויות השונות של חלונות מבודדים

יש שתי אופציות של חלונות אטומים לרעש, שנקראים גם חלונות אקוסטיים: חלון כפול או חלון עם זכוכית טריפלקס.

חלון כפול

העיקרון של חלונות אקוסטיים כפולים פשוט: אם חלון איכותי אחד מייצר בידוד אקוסטי ברמה מסוימת, חלון כפול יצליח לחסום הרבה יותר גלי קול, ויפחית את רמת הדציבלים שחודרת לדירה, למשרד או לכל מבנה אחר.

חלון עם זכוכית טריפלקס

זכוכית טריפלקס מורכבת ממספר שכבות שלכל אחת מהן עובי אחר, ולכן כל אחת חוסמת גלי קול אחרים. השילוב בין כולן מייצר חסימה אפקטיבית במיוחד והופך את החלל לשקט מאוד. בידוד חלונות בדרך זו ממתן גם את השפעת מזג האוויר בחוץ על הנעשה בתוך המבנה, ומפחית את הוצאות האנרגיה הנחוצות על חימום או קירור.

חלון אקוסטי עם אחריות מלאה

אנחנו מייצרים כאמור חלונות אטומים לרעש על בסיס ניסיון של יותר משני עשורים בתחום. הניסיון מאפשר לנו קודם כל למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכל צורך, בהתאמה מדויקת למאפיינים הספציפיים של כל מפתח – גם מבחינת הגודל, גם בהיבט האסתטי וגם מבחינות רלוונטיות נוספות (מפני שבסופו של דבר כל חלון מבודד רעש צריך לספק מענה מדויק מאוד כדי להיות אפקטיבי).

בנוסף, אנחנו יודעים לבחור עבור כל חלון מבודד את חומרי הגלם האיכותיים ביותר, גם עבור החלון עצמו, כלומר הזכוכית, וגם עבור הפרופיל שמיוצר מאלומיניום. סיבה שלישית לכך שהיתרון הוא משאב משמעותי היא הייצור המוקפד של כל חלון אקוסטי, כולל בקרת איכות מחמירה מאוד.

בזכות כל אלה אנחנו יכולים להעניק אחריות מלאה על כל חלון מבודד רעש. האחריות היא לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, וכדאי לדעת שגם שאר המוצרים שלנו – חלונות בלגיים, חלון לגג רעפים, תריסים, ויטרינות ועוד – מגיעים עם אותה אחריות לטווח ארוך (ובצירוף העובדה שאנחנו גובים עבור כל חלון אטום לרעש מחיר הוגן מאוד, התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם).

חלון מבודד רעש מקצועי
חלון מבודד רעש (תמונה: Canva Pro)

חלונות אטומים לרעש - גם למפתחים גדולים

ייצור חלון מבודד רעש בהתאמה מושלמת למפתח גדול הוא אתגר מורכב, שמחייב בקיאות רבה מאוד. השירות שלנו כולל בכל מקרה מדידות מדויקות, ייעוץ מקצועי מקיף (שלא מחייב אתכם, כחלק מהמחויבות שלנו לבסס את המותג על שירות שעומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד), הצעת מחיר מפורטת בשקיפות מוחלטת (כשאנחנו מקפידים כאמור לגבות עבור כל חלון טריפלקס או חלון כפול מחיר הוגן) – ורק לאחר מכן, אם תרצו כמובן, ייצור והתקנה של חלון אקוסטי מותאם באופן מושלם למבנה שלכם.

הסוגים השונים של חלון מבודד רעש

באופן עקרוני, החלונות השונים נחלקים למספר קטגוריות בהתאם לאופן הפתיחה. בפרט, ישנם חלונות פתיחה וחלונות הזזה. כשחלון ההזזה נכנס לתוך כיס בקיר, יש צורך לבצע שתי פעולות: קודם כל לאטום את החלל בקיר,  שעלול לפגום באפקטיביות הבידוד, ולאחר מכן להתקין חלון פתיחה מבודד במקום חלון ההזזה.

כשישנו חלון פתיחה "רגיל", אפשר להחליף אותו בחלון מבודד או להוסיף עוד חלון וכך לקבל חלון כפול – בתנאי שיש לכך מספיק מקום במפתח.

חלון מבודד רעש מחיר הוגן מאוד - ותמורה מלאה לכסף

גם כשישנו צורך מהותי בחלון שיפחית את רמת הרעש, וגם כשברורה לחלוטין התועלת, עדיין ישנה כמובן גם השאלה כמה עולה חלון אטום לרעש. א.מרום אלומיניום גובה על כל חלון מבודד רעש מחיר הוגן ומבטיחה תמורה מלאה לכספכם, ובפרט שיפור ניכר באיכות החיים. בטבלה הבאה תוכלו לראות את טווחי העלויות של הסוגים הנפוצים של חלונות מבודדים:

כמה עולה חלון פתיחה מבודד?

1,800-2,200 ש"ח למ"ר

כולל ההתקנה

מהי עלות חלון אקוסטי עם פרופיל בלגי?

1,700-2,700 ש"ח למ"ר

במקרה כזה תשלמו על חלון אקוסטי מחיר שמשתנה בהתאם לכמות החלוקות

כמה צריך לשלם על החלפת חלונות רגילים בחלונות אקוסטיים?

250-450 ש"ח

לא כולל עלות החלון עצמו

מהו המחיר של התקנת חלון בידוד אקוסטי בדירה ישנה?

200-350 ש"ח

לא כולל עלות החלון עצמו

כמה עולה החלפת זכוכית רגילה בזכוכית טריפלקס?

720-950 ש"ח למ"ר

במקרה כזה תשלמו עבור חלונות מבודדים מחיר נמוך יחסית, בתנאי שהמסגרת תקינה

מהו מחיר חלונות מבודדים עם זכוכית חלבית?

150-200 ש"ח למ"ר

תוספת עבור המחיר הרגיל של החלון

תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט והתקנה מדויקת של חלונות מבודדים

מעבר לשימוש בזכוכית בעלת יכולות בידוד גבוהות ובאלומיניום איכותי, חובה לשים לב היטב לכל פרט ופרט: לחיבור של המסגרת, לגומיות ועוד. כמו כן, אנחנו מקפידים על התקנה של חלונות מבודדים ברמת דיוק מרבית. התחייבות נוספת היא לביצוע ההתקנה תוך שמירה על הסדר ועל השקט, כדי שלא תסבלו מרעש גם לפני שהחלון מפחית את רמת הדציבלים בחלל.

עוד כדאי לדעת ששירות התקנת חלון אלומיניום (מבודד וגם "רגיל") ניתן בפריסה ארצית רחבה, ושאנחנו מתחייבים גם לזמני אספקה מהירים של כל חלון בידוד אקוסטי.

ייעוץ מקצועי סבלני ומקיף

כחלק מהמחויבות של א.מרום אלומיניום למצוינות בשירות, נשמח לייעץ לכם – בלי מחויבות מצידכם. המחויבות היא שלנו בלבד: למתן תשובות מקיפות, בגובה העיניים, לכל שאלה רלוונטית: איך נקבע עבור חלון כפול נגד רעש מחיר כל דגם ספציפי, כמה זמן מחזיק מעמד חלון פתיחה מבודד, האם כדאי להתקין חלון בידוד אקוסטי חדש או לשדרג את הקיים, ועוד ועוד.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלונות אטומים לרעש:

האם ניתן לקבל חלונות אטומים לרעש בצבע ספציפי?

כן, אפשר לצבוע את החלון בכל גוון רצוי. במקרה כזה תשלמו עבור חלון אטום לרעש מחיר מעט גבוה יותר.

כמה זמן נמשכת התקנת בידוד אקוסטי לחלון ישן?

בדרך כלל העבודה תושלם על-ידינו תוך שעתיים עד 3.