מרפסת, חצר או גג פתוח הם תוספת מבורכת לכל בית. כדי לנצל באופן מיטבי את השטח בכל ימות השנה, כולל בשעות שבהן השמש לוהטת, כדאי להתקין במקומות האלה פרגולה, וליתר דיוק פרגולה מאלומיניום – חומר גלם בעל יתרונות משמעותיים שמבטיח יחס עלות-תועלת משתלם מאוד. א.מרום אלומיניום מייצרת פרגולות אלומיניום מסוגים שונים כבר 20 שנה וגם מתקינה אותן במהירות וברמת דיוק מרבית.

פרגולה מאלומיניום קונים רק מאיתנו!

✔️ פרגולות מאלומיניום איכותי במיוחד

✔️ אחריות מלאה על כל פרגולה מאלומיניום שייצרנו והתקנו

✔️ ייעוץ מקצועי ללא תשלום וללא התחייבות מצידכם

✔️ ייצור פרגולות אלומיניום סגורות ופרגולות אלומיניום נפתחות

✔️ פרגולה אלומיניום במבצע מיוחד בחודשי החורף!

✔️ בחרו פרופיל אלומיניום לפרגולה שלכם בהתאמה אישית

✔️ יצרני פרגולות אלומיניום עם 20 שנות ניסיון

✔️ פרגולות אלומיניום מעוצבות בהתאמה מדויקת לכל צורך – בחצר או במרפסת

✔️ שירות בכל רחבי הארץ ואספקה מהירה במיוחד

✔️ פרגולות אלומיניום מחיר למטר אטרקטיבי במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

20 שנות ניסיון בייצור פרגולות אלומיניום

כשמחפשים חברות שמייצרות ומתקינות פרגולות אלומיניום המלצות מלקוחות הן כלי עזר. אחרי יותר מ-20 שנים בתחום, כבר צברנו לקוחות מרוצים רבים – גם בזכות האיכות הגבוהה של העבודה שלנו וגם בזכות העובדה שאנו גובים עבור כל פרגולה מאלומיניום מחיר הוגן מאוד.

הניסיון הרב שלנו בביצוע עבודות אלומיניום מתורגם קודם כל למיפוי מדויק של צרכי הלקוח, לאחר מכן למציאת הפתרון הנכון ביותר עבורו ובשלב הבא לייצור פרגולה מאלומיניום שתספק את המענה המושלם לטווח ארוך מאוד.

בתור יצרני פרגולות אלומיניום עם ניסיון רחב היקף, ברור לנו לחלוטין שרק שביעות רצון ארוכת טווח אצל כל לקוח ולקוחה מובילה להצלחה אמיתית, ולכן אנחנו משקיעים משאבים רבים גם בבקרת ייצור מחמירה – לכם מובטחת פרגולה עמידה, יפה, בטיחותית ושימושית. 

בניית פרגולה מאלומיניום בהתאמה מדויקת לכל מקום ולכל צורך

באופן טבעי, ישנם הבדלים משמעותיים בין פרגולות אלומיניום סגורות לפתוחות, בין פרגולות אלומיניום חשמליות לידניות, בין פרגולות נאספות לפרגולות קבועות, בין כאלה שנועדו לספק הצללה לשטח נרחב יחסית לבין כאלה בעלות מידות צנועות יותר, ובנוסף יש שוני בהתאם למיקום פתרון ההצללה: לכל פרגולה אלומיניום למרפסת מאפיינים ייחודיים שלא בהכרח רלוונטיים לפרגולה בחצר או על הגג, ולהפך. אנחנו אמונים על ייצור פרגולות אלומיניום בהתאמה מושלמת לכל צורך, ובכל גודל שהוא – כולל פרגולות גדולות מאוד (אגב, אנחנו לא "רק" יצרני פרגולות אלומיניום, אלא גם מוצרים אחרים כמו למשל חלונות אלומיניום – וגם אותם אנחנו יודעים להתאים לכל מפתח בכל גודל).

פרופיל אלומיניום לפרגולה סופר איכותי ובאחריות מלאה

התקנת פרגולה מייצרת את הציפייה להגנה אפקטיבית מהשמש למשך שנים רבות מאוד. כדי שאכן כך יהיה, אנחנו מקפידים לייצר כל פרגולה מאלומיניום מובחר. בשילוב שיטות הייצור המתקדמות ובקרת האיכות המחמירה, אנחנו יכולים להבטיח – וגם לקיים – עמידות ארוכת טווח, ולכן גם מעניקים אחריות מלאה על כל מוצר וכל התקנה שלנו. משך האחריות הוא 5-7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי. כשמבצעים לגבי פרגולות אלומיניום השוואת מחירים חשוב להתייחס גם לתמורה, והאחריות הממושכת היא כמובן חלק בלתי נפרד מהתמורה הגבוהה שאנחנו מספקים.

תמונות של פרגולות אלומיניום שייצרנו והתקנו בעבור לקוחותינו:

היתרונות המשמעותיים של פרגולות מאלומיניום

בחירת פרופיל אלומיניום לפרגולה מבטיחה פתרון הצללה שנהנה מכל היתרונות של חומר גלם פופולרי זה. היתרונות המשמעותיים ביותר הם:

  • משקל קל – ולכן ניתן למשל להוסיף פרגולה אלומיניום למרפסת בלי חשש מעומס גדול מדי. זו גם הסיבה שבמרפסות השמש המודרניות ניתן למצוא כסטנדרט מעקה מאלומיניום.
  • חוזק – האלומיניום הוא מתכת קלת משקל אבל חזקה מאוד, ולכן הפרגולה תהיה יציבה גם בתנאי מזג אוויר מאתגרים (רוחות חזקות, ברד וכו').
  • עמידות בפני קורוזיה – פרופיל אלומיניום לפרגולה לא מחליד כמו ברזל ולא מתעוות כתוצאה מרטיבות כמו עץ. בהתאם זהו חומר גלם אופטימלי למוצרים שחשופים מטבעם לגשם, לחות ורטיבות (וכמובן לא רק פרגולות מאלומיניום נהנות מיתרון זה אלא גם תריס אלומיניום, חלונות, מעקות, גדרות ועוד).
  • לא דוהה בשמש – גם אחרי שנים רבות הפרגולה תיראה מצוין, מפני שהצבע שלה לא דוהה גם כשהוא חשוף לשמש באופן קבוע. מסיבה זו אלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי גם עבור מוצרים שהיופי שלהם הוא אחת האיכויות הבולטות – למשל חלון בלגי.
  • אסתטיות נעימה – לאלומיניום מראה נקי שמשדר ענייניות ולכן הוא גם אסתטי מאוד. כמו כן, ניתן לצבוע את המתכת בגוונים שונים וכך ליצור פרגולות אלומיניום מעוצבות.
  • מינימום תחזוקה – בניגוד לפרגולת עץ שאותה חשוב לשמן ולצבוע לפחות פעם בשנה, פרגולות הצללה מאלומיניום לא זקוקות לתחזוקה כלל.
  • עיבוד נוח – איכויות שונות של האלומיניום הופכות אותו לחומר גלם נוח מאוד לעיבוד. יתרון זה מאפשר לגבות עבור פרגולה מאלומיניום מחיר נמוך ביחס לתמורה הגבוהה.

אנו מתמחים בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום מכל הסוגים:

פרגולות אלומיניום מעוצבות מכל הסוגים באיכות ללא פשרות

פרגולות אלומיניום נחלקות למספר קטגוריות בהתאם למאפיינים הספציפיים שנגזרים מאופן השימוש הצפוי. א.מרום אלומיניום מיומנת מאוד בייצור כל סוגי הפרגולות:

פרגולות אלומיניום סגורות

פרגולה שמגיעה עם קירוי לצורך הגנה מפני טמפרטורות נמוכות, גשם, רוחות ועוד פגעי מזג אוויר. בפרט, מומלץ להתקין סוג זה של פרגולה בעסקים בתחום האירוח (בתי קפה, מסעדות, מזנונים, גני אירועים) על-מנת לאפשר ישיבה בחוץ לאורך החורף.

פרגולות אלומיניום נפתחות

פרגולת אלומיניום נפתחת היא למעשה פתרון הצללה גמיש שניתן גם לפתיחה וגם לסגירה – בהתאם לתנאי מזג האוויר בכל נקודת זמן. בזכות הגמישות מובטחת מקסימום תועלת גם בחורף וגם בקיץ, ומענה מושלם לכל העדפה. מנגנון הפתיחה והסגירה יכול להיות ידני, ובמיוחד כשמדובר על פרגולה קטנה יחסית, או חשמלי. עבור סוג זה של פרגולות אלומיניום מחיר המוצר מושפע בעיקר מסוג המנגנון.

פרגולות אלומיניום לחנייה

פתרון הצללה לרכב אחד או לשני כלי רכב. התועלת שמספקת בניית פרגולה מאלומיניום לחנייה כפולה: קודם כל, כשתיכנסו לרכב בימי הקיץ החמים הטמפרטורה בו תהיה נמוכה יחסית (בהשוואה למצב שבו הוא חשוף לחלוטין לשמש, ללא פרגולה); ושנית, חשיפה מתמשכת לשמש פוגעת בצבע של הרכב וגורמת לו לדהות, ואילו ההגנה של הפרגולה תחסוך לכם את הצורך לצבוע מחדש את המכונית.

פרגולות אלומיניום מחיר משתלם במיוחד

אנחנו גובים עבור פרגולות אלומיניום מחיר הוגן מאוד ואפילו נמוך ביחס לשוק. למעשה, סביר להניח שתוכלו למצוא אצלנו עבור כל סוג של פרגולה אלומיניום מבצע אטרקטיבי – כך שמצד אחד תיהנו מכל היתרונות של האלומיניום ושל העבודה המצוינת שלנו, ומצד שני תשלמו מחיר מינימלי עבור התוספת המבורכת לחצר, למרפסת, לגג או לחנייה. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את המחירים של המוצרים המבוקשים ביותר בקטגוריה זו. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה בדיוק אתם צריכים.

כמה עולה פרגולה אלומיניום?

700-1,750 ש"ח

מחיר למ"ר

מהי עלות פרגולות אלומיניום נפתחות?

950-1,950 ש"ח

מחיר למ"ר, בהתאם למנגנון הפתיחה

כמה צריך לשלם עבור פרגולות אלומיניום קבועות?

1,020-2,040 ש"ח

מחיר למ"ר, עבור סוג זה של פרגולה מאלומיניום מחיר נקבע לפי הקירוי

מהו מחיר פרגולה אלומיניום בגודל סטנדרטי במרפסת שמש?

4,200-9,500 ש"ח

פרגולה מסוגננת ומרשימה

מהי עלות פרגולה אלומיניום חשמלית?

1,200-2,500 ש"ח

מחיר למ"ר

מהו מחיר פרגולה אלומיניום לחנייה?

600-1,600 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה צריך להוסיף על התשלום במקרה של בניית פרגולה מאלומיניום בחצר לא מרוצפת?

10-20%

תוספת על מחיר פרגולה אלומיניום למטר

התקנת פרגולות מאלומיניום בזמן קצר ובאופן מוקפד במיוחד

יש שתי דרכים אפשריות להתקין פרגולות מאלומיניום: התקנה על עמודים והתקנה על בסיס עיגון לקיר (כלומר יצירת פרגולת אלומיניום תלויה). לכל אחת מהאופציות יתרונות וגם חסרונות, והבחירה ביניהן היא על סמך המאפיינים ההנדסיים במקום, מסגרת התקציב וההעדפות האסתטיות של הלקוח.

באופן עקרוני, פרגולות אלומיניום תלויות, שנקראות גם פרגולות צפות או מרחפות, מייצרות אסתטיות מרבית. במקביל, נדרשת בקיאות ספציפית כדי שההתקנה תהיה בטוחה לחלוטין. אנחנו גובים עבור התקנת שני הסוגים של פרגולות אלומיניום מחיר למטר רבוע משתלם במיוחד, ובכל מקרה משלימים את המלאכה תוך זמן קצר ככל האפשר ותוך שמירה על הסדר והשקט בזמן העבודה.

פרגולות אלומיניום אסתטיות - הרמוניה מושלמת עם הסביבה

אחד היתרונות המשמעותיים של פרגולה מאלומיניום הוא כאמור האפשרות להקנות לה כל גוון רצוי. כך למשל תוכלו להתקין פרגולות אלומיניום דמוי עץ בבית בסגנון כפרי, ובאופן כללי להקים פרגולות אלומיניום מעוצבות בהתאמה מדויקת לאלמנטים שכבר יש בחלל – כדי ליצור הרמוניה שובת לב. אנחנו גובים גם עבור סוג זה של פרגולות אלומיניום מחיר הוגן מאוד, כך שהיופי לא בא על חשבון האפשרות למצוא פרגולה אלומיניום בזול.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פרגולות מאלומיניום:

האם נדרש היתר בנייה עבור פרגולות מאלומיניום?

היתר בנייה נדרש רק עבור פרגולות בשטח של מעל ל-50 מ"ר, כאלה שתופסות יותר מ-25% משטח החצר, או פרגולה מאלומיניום אטומות לחלוטין.

האם יש צורך לקבל אישור משכנים כדי להתקין פרגולה אלומיניום למרפסת?

התשובה משתנה בהתאם לנהלי הרשות המקומית.

האם אתם מציעים עבור פרגולה אלומיניום מבצע כלשהו?

אנחנו מציעים מבצעים מתחלפים. בהחלט ישנו על פרגולה אלומיניום מבצע לאורך השנה, בעיקר בחודשי החורף. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולגלות מהן האפשרויות כיום.