אלומיניום הוא חומר גלם פופולרי מאוד, בזכות היתרונות הרבים של מתכת זו. גם כשהמטרה היא דלתות כניסה אלומיניום הוא אופציה שכדאי מאוד לשקול, ולמעשה בבתים רבים כבר מותקנות דלתות מתקדמות מסוג זה במקום דלתות העץ או הברזל המסורתיות.

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת דלתות כניסה מאלומיניום כבר 20 שנים, ועל כן יכולה להבטיח – וגם לקיים – איכות ללא פשרות, התאמה לצרכים הספציפיים שלכם ומקסימום תמורה לכסף.

דלתות כניסה אלומיניום קונים רק אצלנו!

✔️ דלת כניסה אלומיניום מעוצבות ישדרגו לכם את הבית!

✔️ ייצור והתקנת דלתות אלומיניום לכניסה ומתן אחריות מלאה

✔️ דלתות כנסיה חיפוי אלומיניום באספקה מהירה בפריסה ארצית 

✔️ למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצור והתקנת דלתות כניסה אלומיניום דמוי עץ

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל התחייבות

✔️ דלתות כניסה אלומיניום מחירים למ"ר מהזולים בשוק!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

דלת כניסה אלומיניום - מקסימום ביטחון ושקט נפשי

דלתות אלומיניום לכניסה ממלאות שתי פונקציות עיקריות: הראשונה, ומן הסתם החשובה ביותר, היא הגנה מפני כניסת גורמים לא מורשים לבית. השנייה היא יצירת רושם ראשוני חיובי ככל האפשר. כשבוחרים עבור דלתות כניסה אלומיניום כחומר הגלם הבסיסי, אפשר לסמן V על שתי המטרות.

בפרט, מובטח מקסימום ביטחון והסיבה לכך היא העובי של שכבת האלומיניום בדלת. דלת אלומיניום בעובי של 10 מ"מ שקולה ואף מתעלה מעל לדלת ברזל בעובי של 3-4 מ"מ, ולכן הסיכוי לפרוץ אותה אפסי. עוד כדאי לקחת בחשבון שגם למספר נקודות הנעילה בדלת הכניסה לבית יש כמובן משקל נכבד במיוחד באיכות ההגנה, כך שאין שום סיבה לחשוש מפני העדפת האלומיניום על-פני הברזל המסורתי.

דלתות כניסה אלומיניום דמוי עץ ומגוון עיצובים נוספים אפשריים

כל פריט לבית נבחן גם על סמך האסתטיות שלו, ובוודאי שכלל זה חל על דלת הכניסה שהיא הפריט הראשון שנתקלים בו כשמגיעים לבית כזה או אחר. כשבוחרים עבור דלת כניסה אלומיניום כחומר גלם, אפשר להעניק לה כל מראה שרוצים – לרבות מראה המחקה באופן מושלם דלתות עץ מסיביות ומרשימות. אצלנו תוכלו להזמין דלתות כניסה אלומיניום דמוי עץ שייראו ממש כמו עץ אמיתי, רק עם כל היתרונות של האלומיניום – עמידות לכל מזג האוויר לשנים רבות וכן לחרקים ומזיקים, בנוסף לעיצוב מרהיב.

אפשרות רווחת נוספת שמובילה לפריט ייחודי ומסוגנן היא דלתות בלגיות. הכוונה היא לדלת כניסה שכוללת גם חלוקה פנימית למלבנים וריבועים בגדלים משתנים, ואם תרצו גם שילוב של זכוכית לצד האלומיניום. בפרט, כדאי לשקול זאת עבור דלתות אלומיניום חוץ, כלומר דלתות שמהוות כניסה אחורית לבית, דרך הגינה.

כמו כן, ניתן לצבוע דלתות כניסה אלומיניום בכל גוון רצוי, לשלב בין צבעים שונים, להוסיף להן פסים מובלטים ובוהקים, והאפשרויות עוד רבות ומגוונות – בדרך לדלת בעלת מראה עכשווי, מעניין ושובה לב.

דלתות כניסה מאלומיניום - מקסימום עמידות לפגעי מזג אוויר

גם מבחינת הצורך להגן מפני פגעי מזג אוויר על דלתות כניסה אלומיניום הוא אופציה מעולה. האלומיניום עמיד בפני קורוזיה – יתרון שבא לידי ביטוי גם במוצרים רבים אחרים כגון חלונות מכל הסוגים לרבות חלון ממד, תריסי גלילה, פרגולת אלומיניום חשמלית ועוד – ובנוסף הוא בעל חוסן רב כך שהדלת לא מתרגשת מרוחות עזות. גם חשיפה ממושכת לשמש לא מחבלת ביופי של דלתות אלומיניום לכניסה שלא דוהות, כולל אחרי שנים רבות.

מבחינה זו, דלת אלומיניום היא מוצר עמיד ופרקטי הרבה יותר מדלתות העץ (חומר גלם שמתעוות כשהוא נחשף למים ועלול גם להרקיב) וגם בהשוואה לדלתות ברזל (שעלולות להחליד). יתרון זה רלוונטי גם עבור דלתות פנים אלומיניום.

דלתות כניסה אלומיניום מחירים זולים
דלת כניסה לבית מעוצבת מאלומיניום (תמונה: Canva Pro)

דלתות כניסה חיפוי אלומיניום - לבידוד יעיל

סיבה טובה נוספת לבחור עבור דלתות כניסה אלומיניום כחומר גלם עיקרי היא יכולות הבידוד שלו. דלתות אלה מבודדות היטב גם רעשים וגם קור וחום, ולכן מאפשרות לחסוך בהוצאות החימום והקירור של החללים הסמוכים. אנחנו מקפידים להשתמש באלומיניום מובחר שמבטיח את מיצוי היתרון הזה כמו גם היתרונות האחרים. התחייבות נוספת היא להתאמה מלאה של הדלת לכל מפתח, כולל כאלה גדולים במיוחד, וכן להעדפות האסתטיות שלכם.

דלתות כניסה אלומיניום מחירים משתלמים ותמורה מלאה לכספכם!

א.מרום אלומיניום גובה עבור דלתות כניסה אלומיניום מחירים משתלמים, ובפרט ביחס לתמורה הגבוהה שתקבלו. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של המוצרים המבוקשים ביותר:

מהי עלות דלתות כניסה אלומיניום ברוחב 120 ס"מ?

2,700-3,600 ש"ח

כולל התקנה

מהו מחיר דלתות כניסה אלומיניום דמוי עץ?

2,800-3,800 ש"ח

לסוג זה של דלתות כניסה חיפוי אלומיניום במראה של עץ טבעי

כמה צריך לשלם על דלת אלומיניום למרפסת?

700-1,250 ש"ח למ"ר

דלת הזזה, כולל המסילה

מהו מחיר דלתות כניסה מאלומיניום בשילוב זכוכית?

3,500-4,800 ש"ח

שלל עיצובים מרהיבים

דלתות כניסה מאלומיניום בהתקנה מוקפדת ועם אחריות מלאה

בתור מפעל אלומיניום ותיק – א.מרום אלומיניום החלה לפעול כאמור לפני יותר מ-20 שנים – אנחנו אמונים גם על התקנה מקצועית ומדויקת מאוד של כל המוצרים שאנחנו מייצרים, לרבות כמובן דלת כניסה אלומיניום. השילוב בין הייצור המוקפד, חומרי הגלם המובחרים וההתקנה המיומנת מאפשר לנו להעניק אחריות מלאה על כל מוצר – גם דלתות כניסה וגם סוגים אחרים כמו למשל דלת הזזה אלומיניום, ובעצם כל מוצר כולל תריסים, חלונות מכל הסוגים, רשת נגד יתושים לדלת, ויטרינות במפתחים גדולים וקטנים, פרגולות אלומיניום ועוד. האחריות היא לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, בהתאם לדגם הספציפי הנבחר.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא דלתות כניסה מאלומיניום:

האם יש מגבלה על רוחב או גובה דלת כניסה אלומיניום?

לא. אנחנו יודעים לספק מענה לכל מפתח, בכל גודל שהוא, כולל בקשות יוצאות דופן.

האם דלתות אלומיניום לכניסה מונעות כניסת חרקים וזוחלים לבית?

כן, דלתות אלומיניום לכניסה בנויות כך שאין חריצים שמאפשרים לחרקים ולזוחלים לעבור מתחתיהן, כך שמבחינה זו אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין.