מנגנון פתיחה קיפ מקנה לחלון יתרונות ייחודיים ומשמעותיים. ייצור חלונות אלה הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, ובנוסף אנחנו מיומנים מאוד בהתקנת חלון קיפ וחלון דריי קיפ בכל סוגי המפתחים. הייצור וההתקנה מתבססים על ניסיון של 20 שנות פעילות בתחום החלונות, ועל מחויבות מלאה לספק שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

חלונות קיפ ודריי קיפ קונים רק אצלנו!

✔️ חלון קיפ / חלון דריי קיפ מעוצב לבית או למשרד

✔️ חלונות קיפ מאלומיניום מובחר

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות מצידכם

✔️ זמינות גבוהה ואספקה מהירה

✔️ ייצור חלונות דריי קיפ וקיפ בכל גודל שתצטרכו

✔️ ייצור והתקנת חלון ממד דריי קיפ על פי תקן

✔️ התקנת חלון קיפ למקלחת ולחדר האמבטיה ולשירותים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ חלון קיפ מחיר הכי משתלם בארץ (וגם דריי קיפ!)

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של חלון קיפ

חלונות קיפ הם חלונות בעלי מנגנון ייחודי – מנגנון שמאפשר את פתיחת החלון רק כלפי מעלה (ולא הצידה, כמו בחלון "רגיל"). זווית הפתיחה יכולה להיות רחבה או צרה, בהתאם למאפיינים הספציפיים של המפתח ולדגשים שמציב הלקוח.

היתרון הראשון של חלון קיפ הוא הבטיחות המקסימלית שמושגת מפני שאי אפשר לפתוח את החלון לגמרי, דבר שחשוב במיוחד בחלונות במקומות גבוהים. היתרון השני הוא הפרטיות המרבית, בזכות זווית הפתיחה המוגבלת. עוד יתרון שכדאי לקחת בחשבון הוא הפרעה מינימלית בחלל שבו מותקן חלון מסוג זה – מבחינת אופן הפתיחה שלו.

באופן טבעי, יתרונות אלה רלוונטיים גם עבור חלון דריי קיפ – חלון שיש בו שני מנגונים: "רגיל", כלומר כזה המאפשר פתיחה על גבי ציר, פנימה והחוצה, ומנגנון קיפ שמאפשר פתיחה כלפי מעלה.

המקומות שבהם כדאי להתקין חלון עם מנגנון קיפ או מנגנון דריי קיפ

חלון דריי קיפ או קיפ מתאים מאוד לחדרי רחצה ושירותים. בחירה באופציה של חלון קיפ לאמבטיה מאפשרת שמירה על פרטיות מלאה, כפי שמן הסתם כדאי להבטיח בחלל זה.

מקום נוסף שבו ניתן למצוא חלונות קיפ או דריי קיפ הוא במשרדים שממוקמים בקומות גבוהות. במקרה זה השיקול העיקרי הוא הבטיחותי.

עוד יתרון של חלונות עם פתיחה כלפי מעלה הוא כאמור הנפח המינימלי שהם תופסים בחלל. בהתאם, כשיש מפתח צר, כדאי להתקין חלון שכזה – מפני שחלון ציר (חלון כנף) יפריע לתנועה בחדר ואילו חלון הזזה פשוט אינו רלוונטי בגלל מידות המפתח.

חלון דריי קיפ לממד
(תמונה: Canva Pro)

חלון קיפ חשמלי - מקסימום נוחות, מקסימום אמינות

חלונות קיפ הם פתרון מוצלח גם על תקן פתרון לשחרור עשן. במקרה כזה נתקין אצלכם חלון חשמלי עם מנגנון קיפ, כלומר חלון שמחובר אליו מנוע כך שהפתיחה שלו היא באמצעות לחיצת כפתור ולא על-ידי ידית. בזכות המנוע אפשר להתקין את החלון גם במקום גבוה שאין אליו גישה נוחה, וכמו כן ניתן לפתוח את החלון גם בלי להתקרב אליו במקרה שבו החלל מתמלא בעשן.

אחריות מלאה על כל חלון דריי קיפ / קיפ

בתור מפעל אלומיניום ותיק, אנחנו משתמשים בחומרי גלם מובחרים על-מנת לייצר חלונות קיפ ודריי קיפ, ובשיטות ייצור מתקדמות הכוללות בקרת איכות מחמירה. בשילוב הניסיון הרב שצברנו בביצוע עבודות אלומיניום מכל הסוגים – חלונות, תריסים, גדרות, מעקות, ויטרינות, פרגולות ועוד – אנחנו יודעים בוודאות שתקבלו מאיתנו את המוצרים הטובים ביותר שיש, כולל התקנה מוקפדת. כמו כן ישנם לכל חלון אלומיניום יתרונות משמעותיים, ובראשם העמידות לקורוזיה. בהתאם אנחנו מעניקים גם אחריות מלאה ל-5-7 שנים על כל מוצר, כולל כמובן חלונות קיפ ודריי קיפ.

חלון קיפ מחיר משתלם ורף איכות גבוה במיוחד

לקראת קניית חלון עם מנגנון קיפ או חלון דריי קיפ מחיר המוצר וההתקנה מהווה כמובן שיקול מרכזי. אנחנו מציעים חלונות מעוצבים מאלומיניום איכותי וברמת גימור גבוהה מאוד, וכן התקנה מוקפדת. בהתאם, כשבוחנים את יחס העלות-תועלת התוצאה משתלמת מאוד. בנוסף, כחלק מהמחויבות למקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח, אנחנו גובים עבור כל סוגי החלונות – חלון קיפ קליל, חלון קיפ למקלחת, חלון קיפ 4500, חלון דריי קיפ למשרד וכו' – מחירים הוגנים מאוד, כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם:

כמה עולה חלון קיפ לאמבטיה?

1,350-1,650 ש"ח

מפתח בגודל סטנדרטי. לפי סוג הזכוכית נקבע עבור כל חלון קיפ לאמבטיה מחיר משלו

מהו מחיר חלון קיפ לשירותים?

1,350-1,450 ש"ח

אפשרות לבחירת גוון למסגרת

מהו מחיר חלון קיפ 4500?

1,400-1,600 ש"ח למ"ר

פרופיל קלאסי

מהי העלות של חלון קיפ חשמלי?

1,400-1,900 ש"ח למ"ר

עבור סוג זה של חלון קיפ מחיר השירות כולל מנוע

מהו המחיר של חלונות בלגיים למטבח עם מנגנון קיפ?

1,500-3,300 ש"ח למ"ר

המחיר נקבע לפי מספר החלוקות

כמה תעלה התקנת חלון קיפ בממ"ד?

1,380-1,750 ש"ח למ"ר

בהתאם להנחיות פיקוד העורף

מהו מחיר חלון דריי קיפ?

1,400-1,650 ש"ח למ"ר

מושפע מהצבע וממידת הנגישות להתקנתו

מהו המחיר של חלון ממד דריי קיפ?

1,450-1,950 ש"ח למ"ר

בגלל המנגנון הכפול יש צורך לשלם עבור חלון דריי קיפ מחיר גבוה יותר

התקנת חלון קיפ למקלחת בזמן קצר וברמת דיוק מקסימלית

הצוותים המקצועיים שלנו אמונים על התקנת כל חלון קיפ או דריי קיפ (וכן סוגים נוספים – למשל חלון הזזה או חלונות בלגיים) בזריזות וברמת דיוק גבוהה מאוד. אנחנו מקפידים על עבודה מסודרת תוך שמירה על השקט והניקיון, ועל יושרה מוחלטת – למשל, נמליץ לכם על החלפת חלונות רק כשיש בכך תועלת אמיתית עבורכם.

לכל שאלה בנושא חלון קיפ או חלון דריי קיפ אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ מקצועי – ללא עלות, וגם ללא מחויבות מצדכם אלא רק מצידנו, למענה סבלני ומועיל.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלונות דריי קיפ וקיפ:

באילו צבעים אפשר לקבל חלון דריי קיפ או קיפ?

ניתן להעניק למסגרת האלומיניום כל גוון רצוי, וכך ליהנות מחלונות שהם גם פרקטיים מאוד וגם ואסתטיים להפליא.

איזו זכוכית מתאימה לחלון עם מנגנון דריי קיפ או קיפ?

בהתאם למיקום שבו יותקן החלון. למשל, עבור חלון קיפ לאמבטיה אפשר לבחור בזכוכית חלבית שמעניקה פרטיות מלאה. המלצה נוספת היא זכוכית טריפלקס בטיחותית במיוחד.