תריסים מוקצפים מותקנים במבנים רבים מאוד, בעיקר בזכות הכדאיות הכלכלית שלהם. מחירי תריסים אלה נמוכים בהשוואה לסוגים אחרים של תריסים, ואם מקפידים לרכוש אותם מחברה רצינית הם יספקו תועלת רבה וגם מראה מרשים. חברת א.מרום אלומיניום מייצרת ומתקינה את כל סוגי התריסים, לרבות תריס מוקצף, כבר יותר מ-20 שנים – ובהתאם אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים איכות גבוהה ותמורה מלאה לכספכם.

תריס מוקצף קונים רק אצלנו!

✔️ תריסים מוקצפים בכל גודל ובהתאמה מלאה לכל צורך

✔️ התקנת תריס מוקצף חיצוני או פנימי – לבחירתכם

✔️ 5 עד 7 שנות אחריות על כל תריס שלב מוקצף

✔️ אספקה מהירה טורבו מהמפעל שלנו

✔️ ייצור תריס אור מוקצף מאלומיניום איכותי

✔️ שירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה

✔️ תריסים מוקצפים מחיר הכי משתלם בארץ!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

תריס מוקצף - מקסימום בידוד במינימום מחיר

תריסים מוקצפים מיוצרים מאלומיניום, חומר הגלם הטוב ביותר למטרה זו (ולעוד מגוון רחב של מוצרים ובהם למשל חלון ממד, דלתות פנים וכניסה, פרגולות ועוד). לצורך הגעה לצורת התריס הרצויה וגודל כל שלב, מכופפים את האלומיניום, והשלב הבא הוא הזרקת פוליאוריטן מוקצף.

הזרקת הפוליאוריטן המוקצף אל תוך שלב האלומיניום מקנה לסוג הזה של התריסים את שמם. התועלת: ניתן להסתפק בשכבת אלומיניום דקה יחסית וכך לספק תריסים במחיר אטרקטיבי מאוד, כשהפוליאוריטן מוסיף גם חוסן וגם יכולות בידוד טובות (בידוד תרמי וגם בידוד אקוסטי).

ניסיון של 20 שנים בייצור תריסים מוקצפים - שמתורגם לתריס איכותי במיוחד

א.מרום אלומיניום מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים מזה 20 שנים. הניסיון בא לידי ביטוי ביכולת לבחור את חומרי הגלם המובחרים ביותר, בהקפדה על שיטות ייצור מתקדמות, בבקרה מחמירה על כל תריס מוקצף שיוצא אל לקוח – ועם הבסיס הנ"ל קל להבין למה התריסים המוקצפים שלנו ידועים כאיכותיים מאוד.

בזכות הידיעה הזו, אנחנו יכולים גם להעניק אחריות מלאה על כל תריס (וגם על מוצרים אחרים שלנו: חלונות, דלתות, מעקות, ויטרינות ועוד). האחריות היא לתקופה של 5 עד 7 שנים, בהתאם לסוג המוצר הספציפי.

תריסים מוקצפים איכותיים
(תמונה: Canva Pro)

תריס אור מוקצף - שליטה מלאה בכמות האור והאוויר בלי לשלם מחיר גבוה מדי

עוד אופציה שחשוב להכיר היא תריס אור מוקצף – שילוב של תריס מוקצף ושל תריס אור. תריסי אור הם תריסים שמתאפיינים במרווחים גדולים יחסית בין שלב לשלב. בזכות עובדה זו ניתן להגיע למעין מצב ביניים בין פתוח לסגור, כשהתריס מצד אחד סגור ומבטיח מקסימום פרטיות ומצד שני עדיין מאפשר כניסת אור ואוויר לחדר.

באופן עקרוני תריסי האור, שמקנים חופש בחירה מרבי, יקרים יותר בהשוואה לתריס "רגיל", אבל כשמדובר על תריסים מוקצפים נשמר עיקרון המחיר הסביר – ואיתו יחס העלות-תועלת המשתלם מאוד.

התקנת תריס שלב מוקצף בזמן קצר

התקנת תריס מוקצף מחייבת קודם כל בחירה בין 2 אפשרויות: ארגז נסתר או ארגז גלוי. זוהי גם בחירה אסתטית וגם בחירה פונקציונלית, ולכן היא מתקבלת על סמך המאפיינים הספציפיים בכל מקום. עבור תריס חשמלי עם שלבים מוקצפים נדרשת גם בחירה של המנוע, ובמקרה הזה ההמלצה הינה חד-משמעית: מנוע תוצרת כחול לבן או תוצרת אירופאית, על-מנת שהוא ימלא את ייעודו במשך שנים רבות. בזכות המשקל היחסית נמוך של השלבים, ניתן "להסתפק" גם במנוע פחות חזק שעדיין יעשה את המוטל עליו.

בכל מקרה, אנחנו מבצעים את התקנת התריסים בזמן קצר ככל האפשר, ותוך שמירה על הסדר ועל השקט. כמו כן, אנחנו מקפידים להשאיר את המקום כפי שמצאנו אותו, ומתנהלים באדיבות רבה לאורך כל מתן השירות. 

כמה עולים תריסים מוקצפים?

חישוב יחס עלות-תועלת לגבי כל מוצר, כולל כמובן תריס שלבים מכל סוג שהוא, מחייב את ידיעת המחיר. אנחנו גובים על כל סוגי התריסים המוקצפים מחירים הוגנים, וכאמור מתחייבים לתמורה מלאה לכספכם. ההתחייבות תקפה גם כשמדובר על התריס עצמו, גם לגבי ההתקנה וגם כשנדרש תיקון של תריס מוקצף.

הטבלה שלפניכם מציגה את טווחי המחירים של ההתקנות והתיקונים הנפוצים ביותר. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה תריס עם שלבים מוקצפים?

420-620 ש"ח

מחיר למ"ר

מהו מחיר תריס אור מוקצף?

780-990 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל ההתקנה

מהו מחיר התקנת תריס גלילה ידני עם שלבים מוקצפים?

580-1,150 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל התקנה, מנגנון, רצועה וקפיצים

מהי עלות תריס גלילה חשמלי עם שלבים מוקצפים?

4,800-7,200 ש"ח

מחיר לתריס בגובה סטנדרטי ובמפתח ברוחב 3 מ', כולל המנוע וההתקנה

כמה עולה להחליף שלב מוקצף בתריס גלילה ידני או חשמלי?

200-400 ש"ח

עבור השלב הראשון. החלפה של כל שלב נוסף תעלה 100 ש"ח

מהי עלות תיקון תריס חשמלי תקוע?

420-650 ש"ח

 

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצידכם - לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר

כחלק מהרצון לספק את השירות הטוב ביותר לכל הלקוחות, וגם לאלו ש"רק" מתעניינים – א.מרום אלומיניום מעניקה ייעוץ מקצועי ללא מחויבות מצדכם, אלא רק מצדנו, לענות בסבלנות על כל שאלה ולשתף אתכם בכל המידע הרלוונטי על תריסים מוקצפים (או בכל נושא אחר, כמו למשל סגירת מרפסת זכוכית, הקמת פרגולה במרפסת, ועוד). מוזמנים לפנות אלינו, ולקבל מענה מהיר ומקיף שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריס מוקצף:

האם השלבים המוקצפים מתאימים גם לתריסים במפתח גדול במיוחד?

באופן עקרוני, אפשר להתקין תריס מוקצף גם בחלונות גדולים. ישנם שיקולים רבים להמלצה על סוג השלבים, ולכן מומלץ לקבל ייעוץ ספציפי.

האם ניתן לצבוע תריסים מוקצפים בגוונים שונים?

כן, אחת התכונות החשובות של האלומיניום היא שניתן להעניק לו כל צבע רצוי, בתוספת מחיר צנועה.