טכנולוגיות מתקדמות יכולות להפוך את החיים לנוחים יותר וקלים יותר – ובעידן שבו הימים עמוסים באינספור משימות ומטלות, כדאי לנצל את אותן טכנולוגיות. תריס חשמלי הוא דוגמה מצוינת לכך, ועל-מנת ליהנות מהאפשרות להעלות להוריד תריסים בלחיצת כפתור פשוטה, הבסיס הוא מנוע אמין וחזק.

חברת א.מרום אלומיניום צברה ניסיון רב בהתקנת מנוע לתריס חשמלי וגם בתיקונים הכרחיים, ואתם מוזמנים להיעזר בנו לטובת תפקוד מיטבי של התריסים החשמליים אצלכם בבית או בעסק.

מנוע לתריס חשמלי קונים רק אצלנו!

✔️ מגוון רחב של מנועים לתריסים חשמליים

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא מחויבות מצדכם

✔️ מנוע לתריס חשמלי איטלקי, צרפתי או כחול-לבן

✔️ אחריות מלאה על כל החלפת מנוע לתריס חשמלי

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל מנוע לתריס חשמלי שתקנו

✔️ זמינות גבוהה לאספקה מהירה

✔️ מנוע לתריס חשמלי מחיר סופר אטרקטיבי!

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ מנוע לתריס חשמלי סומפי, קליל, פלמט, סיני ועוד

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

20 שנות ניסיון באספקת והתקנת מנועים לתריסים חשמליים

אחרי יותר מ-20 שנות פעילות ענפה בתחום התריסים, ובפרט בכל הנוגע לתריסים החשמליים שהופכים לנפוצים יותר ויותר, אנחנו יודעים להתאים פתרון מושלם לכל צורך. בפרט, אנחנו מומחים במציאת מנוע מומלץ לתריס חשמלי בהתאם לגודל שלו ולאינטנסיביות השימוש בו, וגם כשנוצר צורך בתיקון תקלה כלשהי הקשורה למנוע של התריס, נבצע את התיקון הנכון במהירות וביעילות.

אחריות מלאה על כל החלפת מנוע לתריס חשמלי ועל כל תיקון

גם כשהשירות הוא הוספת מנוע חשמלי לתריס ידני כדי לשדרג את הבית או העסק; גם כשאנחנו מתקנים תקלה כזו או אחרת; וגם כשאין ברירה אלא להחליף מנוע לתריס חשמלי – בכל מקרה תקבלו מאיתנו אחריות מלאה על העבודה. משך האחריות משתנה בהתאם למאפייני העבודה וגם לסוג המנוע. מאחר שאנחנו גובים על החלפת מנוע לתריס חשמלי מחיר הוגן, ובנוסף מעניקים אחריות – הרווח שלכם כפול וכולל שנים רבות של שקט נפשי מלא ושל שימוש בטוח ונוח בתריס החשמלי.

החלפת מנוע לתריס חשמלי
החלפת מנוע לתריס חשמלי

העקרונות המרכזיים של בחירת מנוע מומלץ לתריס חשמלי

מנוע של תריס חשמלי נדרש לעמוד בעומס לא מבוטל: התריסים במפתחים הגדולים כידוע עשויים להיות כבדים, ובנוסף הרצון לייצר בכל נקודת זמן תנאים אופטימליים בחלל מוביל לשימוש נרחב בכפתור ההעלאה וההורדה של התריס.

על-מנת שהמנוע יעמוד במשימות, הוא חייב להיות אמין לחלוטין. בהתאם, אנחנו ממליצים על מנוע לתריס חשמלי איטלקי, צרפתי או ישראלי. לדוגמה, מנוע לתריס חשמלי קליל נשען על ידע כחול-לבן והייצור שלו מתבצע תוך בקרת איכות מחמירה, ולכן אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. עוד חברה ישראלית מומלצת היא פלמט. חברה זו הוקמה בשנת 1965 כמפעל קטן, התפתחה עם השנים וכיום מייצרת פלמט מנועים מסוגים שונים כולל לתריסים חשמליים. גם מנוע לתריס חשמלי סומפי הוא מוצר איכותי מאוד.

חשוב להדגיש כי עבור הסוגים הנ"ל של מנוע לתריס חשמלי מחיר המוצר גבוה בהשוואה למנועים עלומי שם מהמזרח הרחוק – אבל גם התועלת גבוהה בהרבה, כך שבמבחן האמיתי, היחס שבין העלות לתועלת, אלה הן האופציות הטובות ביותר שיש.

מנוע לתריס חשמלי עם שלט או תוספות אחרות

א.מרום אלומיניום אמונה כאמור על מציאת מענה מדויק לכל צורך. כחלק מכך, נוכל לעזור לכם למפות את הצרכים ולהבין אילו תוספות יכולות לשדרג עוד יותר את התריס. אופציה נפוצה אחת היא מנוע לתריס חשמלי עם שלט, כך שתוכלו להעלות ולהוריד את השלבים בשיא הנוחות, אפילו בלי לגשת לכפתור. יש גם מערכות משוכללות הכוללות Wi-Fi, ולשומרי מצוות מומלץ להתקין מנוע לתריס עם מנואלה – שמאפשרת לנצל את המנוע גם בשבתות ובחגים.

כמה עולה מנוע לתריס חשמלי ומהו מחיר התיקונים השונים?

גם כשנוצר צורך בתיקון תקלה, וגם כשרוצים להוסיף מנוע לתריס חשמלי מחיר המוצר והשירות הוא כמובן שיקול משמעותי. אנחנו גובים עבור כל התקנת, החלפת או תיקון מנוע חשמלי לתריס מחירים הוגנים, כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם. להצעת מחיר מותאמת אישית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מהו מחיר מנוע לתריס חשמלי של קליל?

1,100-1,500 ש"ח

לתריסים במשקל עד 80 ק"ג

כמה עולה מנוע לתריס חשמלי פלמט?

650-950 ש"ח

טווח משקלים 20-50 ק"ג

כמה משלמים על הוספת מנוע סומפי לתריס חשמלי?

800-1,600 ש"ח

משקל 40-80 ק"ג

מהו מחיר מנוע לתריס חשמלי עם מנואלה?

650-1,750 ש"ח

בהתאם למשקל התריס

כמה צריך לשלם על מנוע לתריס חשמלי עם שלט?

250-400 ש"ח

תוספת על עלות מנוע לתריס חשמלי

מהי עלות כיוון מנוע של תריס אור חשמלי?

400-600 ש"ח

 

כמה עולה לתקן נתק בין שלבים בתריס חשמלי?

420-650 ש"ח

 

ייעוץ מקצועי מקיף ללא התחייבות מצדכם וללא עלות

אנחנו מומחים לא "רק" למנועים לתריסים חשמליים, אלא לתריסים באופן כללי. למעשה, אנחנו מפעל אלומיניום מוביל, ובין השאר אנחנו מייצרים את כל סוגי התריסים: תריסי הזזה, תריסי גלילה, תריסי רפפה ועוד. בהתאם, תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מקיף עבור כל המפתחים הקיימים בבית או בעסק, ולהבין מהו הפתרון הנכון לכל אחד ואחד מהם. כמובן שניתן להתייעץ איתנו גם בשאלות לגבי מנוע לתריס חשמלי, או בנוגע לתקלות שונות כולל מחיר החלפת מנוע לתריס חשמלי. הייעוץ ניתן בסבלנות רבה, בשקיפות מוחלטת וללא כל התחייבות מצדכם, אלא רק מהצד שלנו – לספק תשובות מדויקות ומידע מועיל.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא מנוע של תריס חשמלי:

כמה זמן נמשכת החלפת מנוע בתריס חשמלי?

בדרך כלל נשלים את הפעולה הזו תוך שעה עד שעתיים, כולל בדיקות מקיפות על-מנת לוודא שהתריס פועל באופן מושלם.

באילו מקרים נדרשת החלפת מנוע בתריס חשמלי?

התקלות שעלולות לחייב את החלפת מנוע חשמלי לתריס הן נפילה כלפי מטה גם בלי שנלחץ הכפתור, חוסר תגובה לניסיונות הפעלה, קצר חשמלי ותריס שמרעיש באופן חריג. בכל מקרה, אנחנו נבצע בדיקה יסודית כדי להבין אם אפשר לתקן את המנוע או אם אין ברירה אלא להחליף אותו.