העידן הנוכחי מתאפיין בשפע של אפשרויות בכל תחום, ובהתאם גם בחופש בחירה מלא בכל סיטואציה כמעט. בפרט, זהו המצב כשמעצבים בית: אם בעבר הדירות היו דומות מאוד זו לזו, כמעט זהות, כיום המנעד רחב בהרבה. אחת האופציות המעניינות לעיצוב הבית באמצעות חלונות היא חלון צרפתי – חלון גדול מאוד שמבטיח מקסימום חשיפה לנוף ומהווה אלמנט מרשים בפני עצמו.

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת ומתקינה חלונות צרפתיים בהתאמה מדויקת לכל מפתח ולכל צורך, על בסיס ניסיון של למעלה מ-20 שנים ומתוך מחויבות למצוינות אמיתית בשירות.

חלון צרפתי קונים רק אצלנו!

✔️ חלון צרפתי מעוצב שישדרג לכם את הבית!

✔️ חלון צרפתי במטבח בפרופילים מתאימים

✔️ חלון צרפתי בסלון ובחדר שינה – בהתאמה מלאה לאופי הבית

✔️ ייצור והתקנת חלונות צרפתיים ומתן אחריות מלאה

✔️ חלון צרפתי קליל או של כל חברה מובילה אחרת – לבחירתכם

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל התחייבות

✔️ חלון צרפתי מחיר למ"ר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה זה חלון צרפתי?

חלון צרפתי הוא חלון עם 4 מאפיינים בולטים:

  1. מידות גדולות – חלונות צרפתיים מתפרסים על פני חלק נכבד מהקיר ולפעמים אפילו מחליפים לגמרי את הקיר. בכל מקרה החלון יתנשא לגובה של לפחות חצי קיר, ולרוב הוא נמתח מהרצפה ועד התקרה.
  2. זגוגית מקובעת – עוד מכנה משותף, בין אם מדובר על חלון צרפתי במטבח, בסלון או בחדר השינה, הוא שחלק מהחלון לא ניתן לפתיחה, כלומר כולל זגוגית מקובעת למקומה. למעשה, בדרך כלל כשבוחרים חלונות מסוג זה, הזגוגית המקובעת תופסת את רוב השטח.
  3. מנגנון פתיחה ציר – פתיחת החלק או החלקים הלא מקובעים היא באמצעות מנגנון ציר. בדרך כלל יהיו שתי כנפיים כאלה, בשני צידי החלון.
  4. פרופילים צנועים – כשמתקינים חלון בלגי, הפרופילים שמייצרים את החלוקה בולטים ומהווים אלמנט משמעותי. לעומת זאת, בחלון הצרפתי הפרופילים ההכרחיים להפרדה בין החלק הקבוע לחלק הנפתח צנועים יחסית בדרך כלל, כדי לאפשר מקסימום זכוכית.

באילו מקרים כדאי להתקין חלונות צרפתיים?

אחרי שמבינים מה זה חלון צרפתי, השאלה המתבקשת הבאה היא האם הוא מתאים גם לכם. בישראל אין הרבה חלונות צרפתיים, וזאת משתי סיבות: קודם כל, חלון צרפתי בחדר שינה הוא כאמור חלון גדול מאוד בעוד שברוב הדירות המפתחים בחדרים צנועים יותר. שנית, רובנו אוהבים לפתוח את החלונות לרווחה לטובת הבריזה ואילו חלון צרפתי נפתח רק באופן חלקי.

יחד עם זאת, אנחנו מזהים עלייה של ממש בהתעניינות באופציה זו, וגם במימוש העניין. המראה הייחודי של החלונות הצרפתיים מאפשר לכל מי שרוצה עיצוב פנים מקורי עם סטייל אירופאי לקבל את מבוקשו, וגם לשני היתרונות המשמעותיים של חלונות מסוג זה – מקסימום נוף והמון אור טבעי מחמיא – יש כמובן חלק בפופולריות ההולכת גדלה שלהם. אנחנו ב-א.מרום אלומיניום גובים עבור כל דגם של חלון צרפתי מחיר הוגן מאוד, עובדה שמחזקת את כדאיות הרכישה.

חלון צרפתי בסלון - בהתאמה מלאה אליכם

א.מרום אלומיניום מייצרת ומתקינה חלונות מכל הסוגים – חלון הזזה, חלון קיפ, חלון דריי קיפ וכמובן גם חלון צרפתי קליל או של כל חברה מובילה אחרת – כבר 20 שנים. הניסיון מתורגם ליכולת מוכחת להתאים את החלון לצרכים הספציפיים שלכם, מבלי שתצטרכו להתפשר ובאופן המדויק ביותר.

בפרט באה יכולת זו לידי ביטוי כשהמטרה היא חלון צרפתי בסלון. ההשפעה המשמעותית של החלון על מראה הסלון ועל האווירה בבית בכלל מחייבת קשב מלא והתנהלות אחראית גם בשלב התכנון, גם בשלב הייצור וגם בשלב ההתקנה.

חלון צרפתי מחיר פצצה
(תמונה: Canva Pro)

חלון צרפתי במטבח כפרי - שילוב מושלם

הוספת חלון צרפתי למטבח מעניקה לו אופי כפרי, ולכן האופציה הזו מתאימה מאוד לבתים המעוצבים בסגנון זה, שהופך לפופולרי יותר ויותר, גם בדירות הממוקמות בלב אזורים אורבניים. גם שפע האור הטבעי לאורך חלקים ניכרים משעות היום תורם לשדרוג המרחב הקולינרי. עוד חשוב לציין כי ניתן להעניק לכל חלון צרפתי כל גוון רצוי באמצעות צביעת הפרופילים – וכך להגיע להרמוניה מושלמת במטבח.

חלון צרפתי בחדר שינה - יוקרה אירופאית מרשימה

צרפת מזוהה עם יוקרה ורומנטיקה, ובהתאם חלון צרפתי בחדר שינה מעורר אסוציאציות רצויות ומשרה אנרגיות חיוביות מאוד. כשמתלבטים בין מספר אפשרויות של חלון צרפתי תמונות של חלונות מסוג זה יכולות לעזור מאוד – אנחנו כאמור מיומנים מאוד במימוש כל רצון ובייצור החלון המדויק ביותר עבורכם. תוכלו לפנות אלינו ולבקש שנשלח לכם תמונות של חלונות צרפתיים שייצרנו והתקנו בבתים אחרים ונשמח להעביר אותן אליכם.

אחריות מלאה על כל חלון צרפתי

אחרי 20 שנים של ביצוע עבודות אלומיניום מכל הסוגים – חלונות, ויטרינות, פרגולות, תריסים מכל הסוגים (כולל תריס אור מודרני), דלתות אלומיניום (פנים וכניסה), שערים, צלון חשמלי ועוד – אנחנו יודעים בוודאות שכל מוצר שיוצא מהמפעל שלנו הוא לא פחות ממצוין.

השימוש בחומרי גלם מובחרים בלבד ובקרת הייצור ההדוקה על כל הסוגים של חלונות אלומיניום מאפשרים לנו להעניק אחריות מלאה על כל מוצר, כולל כמובן חלונות צרפתיים, לפרק זמן של 5 עד 7 שנים. כשמשווים לגבי אפשרויות שונות של חלון צרפתי מחיר חשוב לקחת בחשבון גם את משך האחריות.

הזמינו חלון צרפתי במחיר סופר משתלם!

א.מרום אלומיניום גובה על כל חלון צרפתי מחיר הוגן מאוד, ובוודאי ביחס לתמורה הגבוהה – שכוללת בזכות התכונות של האלומיניום גם עמידות מקסימלית לקורוזיה, רוחות וחבטות (ובפרט כשהייצור מתבצע על-ידי קבלן אלומיניום מיומן). הטבלה הבאה מציגה את העלויות של הסוגים העיקריים של חלון צרפתי:

כמה עולה להתקין חלון צרפתי במטבח?

600-700 ש"ח למ"ר

חלון צרפתי כליל בשלל דגמים

מהו המחיר של חלון צרפתי בחדר שינה?

550-720 ש"ח למ"ר

כולל צביעת הפרופילים בכל גוון רצוי

כמה צריך לשלם על חלון צרפתי בסלון?

600-850 ש"ח למ"ר

מפתחים גדולים במיוחד

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלון צרפתי:

איזה סוג זכוכית מתאים עבור חלון צרפתי במטבח?

זכוכית בידודית או זכוכית טריפלקס, שמספקות רמת בטיחות גבוהה מאוד.

כמה זמן אורכת התקנת חלון צרפתי ושל איזה מותגים אתם מוכרים?

הצוותים המנוסים שלנו ישלימו את המלאכה ברוב המקרים תוך שעתיים עד שלוש. אנחנו מייצרים, מתקינים ומוכרים חלון צרפתי קליל וחלונות של חברות מובילות נוספות.