יתושים הם חרקים זעירים ביחס לבני אדם. המשקל של יתושה ממוצעת הוא בסך הכל 2.5 מיליגרם והיא חיה לא יותר מחודשיים. למרות זאת, נוכחות של יתושים בסלון או בחדר השינה מצליחה להוציא גם אנשים שלווים משיווי משקל – גם כשנשמע הזמזום הטורדני באוזן וגם כשמתעוררים בבוקר עם עוד עקיצות מגרדות ומעצבנות. הפתרון הנכון ביותר הוא הוספת רשת גלילה לחלון כך שהיתושים, וגם חרקים אחרים, לא יוכלו בכלל להתעופף אל תוך הבית. ייצור רשתות אלה הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, וכך גם התקנת רשת גלילה נגד יתושים בכל סוגי החלונות.

רשת גלילה לחלון קונים רק מא.מרום אלומיניום!

✔️ ייצור רשת גלילה לחלון בכל גודל, כולל בהתאמה אישית

✔️ רשת נגללת לחלון מכל סוג

✔️ אספקה מהירה של רשת יתושים גלילה – אפשרות מהיום למחר!

✔️ התקנה רשת גלילה נגד יתושים בפריסה ארצית

✔️ מתקין בעל 20 שנות ניסיון בהתקנת רשתות

✔️ הזמינו רשת יתושים נגללת וקבלו אחריות מלאה

✔️ רשת גלילה לחלון מחיר למטר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

למה כדאי להוסיף רשת נגללת לחלון?

כשהמטרה היא חסימת יתושים ומעופפים אחרים, והאמצעי שנבחר הוא רשת, יש בחירה בין 4 אפשרויות: אופציה אחת היא רשת קבועה, אופציה שנייה היא רשת שנעה על גבי מסילה, האופציה השלישית היא רשת שנפתחת כלפי פנים על גבי ציר, כלומר רשת כנף, והאפשרות הרביעית היא הוספת רשת גלילה לחלון.

החיסרון העיקרי של האופציה הראשונה, ובמידה מסוימת גם של האפשרות השנייה, הוא חסימת זרימת האוויר לחדר גם כשאין צורך למנוע מהיתושות להיכנס. כדי לנטרל את החיסרון הזה של רשת נגד יתושים גלילה היא פתרון נוח מאוד.

יתרון נוסף ביחס לרשת הזזה הוא שאין צורך במסילה, שעלולה להתעקם לאורך השנים. ביחס לרשת כנף\ היתרון הוא שאין צורך להשאיר שטח פנוי לצד החלון כדי שאפשר יהיה לפתוח את הרשת כלפי פנים.

מה כולל המנגנון של רשת יתושים גלילה?

כשהמטרה היא רשת יתושים גלילה הוא כאמור מנגנון פרקטי מאוד. הרשת מגיעה עם ארגז שמותקן מעל לחלון וכשאין צורך לחסום את החלון הרשת נמצאת בתוכו. על-מנת לחסום את היתושות ושאר החרקים המעופפים גוללים את הרשת כלפי מטה, באמצעות ידית או חוט ייעודי. בחלק התחתון של החלון מותקן קיבוע שמצמיד את אותה רשת נגללת לחלון ומוודא שהיא לא תעלה.

רשת גלילה לחלון מחיר פצצה
רשת גלילה לחלון

היתרונות של האלומיניום כחומר גלם עבור רשת יתושים נגללת

לצורך הגנה על חלונות הבית, הפתרון המומלץ הוא כאמור רשת יתושים גלילה. חומר הגלם האידיאלי למטרה זו הוא אלומיניום, וזאת בזכות 3 סיבות עיקריות:

  • עמידות גבוהה – אלומיניום עמיד גם בפני רטיבות וגם בפני הפעלת כוח מכל סוג שהוא. בהתאם, רשת לחלון מאלומיניום תחזיק מעמד שנים רבות מאוד, בכל מקום וגם כשהיא חשופה לרוחות או שפוגעים בה בטעות.
  • משקל קל – בזכות יתרון זה, רשת גלילה לחלון לא מעמיסה משקל רב מדי על המפתח, וכמו כן ניתן להתקין רשתות גדולות בחלונות ענק.
  • מחיר – אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הנוחים ביותר לעיבוד, ועובדה זו מתורגמת גם לעלות ייצור נמוכה יחסית. התוצאה: אנחנו יכולים לגבות עבור רשת גלילה לחלון מחיר אטרקטיבי מאוד מבלי להתפשר על איכות הרשת ועמידותה.

רשת גלילה נגד יתושים בהתאמה מלאה לכל מפתח

על-מנת שהוספת רשת גלילה לחלון תמלא את ייעודה, ותבטיח אפס חדירות של חרקים – ובהתאם שלווה אמיתית בבית – חשוב להקפיד על התאמה מדויקת של הרשת למפתח. עם 20 שנות ניסיון בייצור רשתות גלילה ואחרות, כמו גם מגוון רחב של מוצרים אחרים ובהם תריסים חשמליים, חלונות בלגיים, פרגולות, חלון ויטרינה, דלתות פנים וחוץ ועוד, אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים מענה מושלם לכל צורך. כמו כן, אנחנו מספקים גם רשתות חזקות במיוחד לבתים שיש בהם חתולים או כלבים שעלולים לנסות לקרוע רשת יתושים נגללת (בגלל רצון לצאת לגינה, מתוך משחק וכו').

רשת גלילה לחלון באחריות מלאה

בנוסף ל-20 שנות הניסיון שלנו שבאות לידי ביטוי בכל שלבי התהליך – אפיון צרכים, בחירת פתרון, ייצור והתקנה של כל רשת גלילה נגד יתושים – אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק באלומיניום מובחר. שילוב זה מאפשר לנו להעניק אחריות מלאה לכל הרשתות הנגללות. האחריות ארוכת הטווח תקפה גם לגבי מוצרים אחרים שא.מרום אלומיניום מייצרת, ובהם תריס גלילה, חלונות צרפתיים, פרגולות נגללות ועוד.

החלפת רשת גלילה לחלון - במהירות ובכל רחבי הארץ

שירות נוסף שאנחנו מספקים באותם סטנדרטים גבוהים הוא החלפת רשת גלילה נגד יתושים שהתבלתה עם השנים. פירוק הרשת הישנה והתקנה של רשת נגללת לחלון חדשה במקומה מתבצעת על-ידינו בזמן קצר, ותוך שמירה על הסדר והניקיון. עוד התחייבות היא לעבודה שקטה, ועוד לפני כן הגעה בדיוק בזמן שקבעתם איתנו כדי למזער למינימום ההכרחי את ההפרעה לשגרה.

רשת גלילה לחלון מחיר הוגן מאוד, ויחס עלות-תועלת משתלם

אנחנו גובים כאמור על כל רשת גלילה לחלון מחיר אטרקטיבי, ומספקים תמורה מלאה לכסף שלכם. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של האופציות המבוקשות ביותר. להצעת מחיר בהתאמה אישית אליכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם צריכים ורוצים.

מהי העלות של רשת גלילה נגד יתושים לחלון סטנדרטי?

320-420 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה עולה רשת לחלון ממד?

420-600 ש"ח

בהתאם לתקן פיקוד העורף

כמה צריך לשלם על רשת גלילה לדלת יציאה למרפסת?

320-520 ש"ח

מחיר למ"ר, למפתחים גדולים

כמה עולה רשת גלילה לחלון נגד חתולים וכלבים?

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר, רשת חזקה במיוחד

מהו המחיר של החלפת רשת גלילה לחלון?

370-500 ש"ח

 

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא רשת גלילה נגד יתושים:

באיזה צבע מגיעה רשת יתושים גלילה?

בדרך כלל רשת גלילה לחלון מגיעה בצבע אפור, כשישנה בחירה לגבי רמת השקיפות. אם תרצו, תוכלו לקבל את הרשת גם בגוונים אחרים.

מהו גודל החורים של רשת ליתושים?

בגלל המידות הזעירות של היתושים, רשת ליתושים היא צפופה מאוד. כמו כן, יש דגמים צפופים במיוחד של רשת נגד יתושים גלילה שמונעים גם כניסת ברחשים.