דלת בלגית היא מוצר שזוכה לפופולריות הולכת וגדלה בקצב מהיר מאוד בשנים האחרונות. לא כל בני האדם יודעים מהו פרופיל בלגי, אבל גם כך כל מי שעומד מול דלת מהסוג זה מתפעל מהאסתטיות המרשימה שלה. א.מרום אלומיניום מייצרת דלתות בלגיות בהתאמה מדויקת לכל מפתח ולכל צורך, ועל בסיס ניסיון של 20 שנים וקשב מלא לרצונות שלכם. המחירים שלנו הוגנים והשירות שלנו סופר מקצועי.

דלתות בלגיות קונים רק אצלנו!

✔️ ייצור דלתות בלגיות למרפסת ולכניסה בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל דלת בלגית שלנו

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה ואספקה מהירה

✔️ דלת הזזה בלגית או בכל פתיחה אחרת – הכל אפשרי

✔️ אפשרות להזמנת דלת בלגית עם חלון בעיצוב מרהיב

✔️ דלת פרופיל בלגי מחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מהי בכלל דלת בלגית?

פרופיל בלגי כולל לא רק מסגרת חיצונית אלא גם חלוקה פנימית. בהתאם, דלתות בלגיות אינן משטח אחיד, אלא אוסף של מרובעים בגדלים שונים שמייצרים מראה מקורי, מיוחד ושובה לב. האפשרות לחלק את הדלת כדי להקנות לה אופי מעניין רלוונטית כשהדלת עשויה מזכוכית, וגם עבור דלתות אלומיניום פרופיל בלגי הוא אופציה שכדאי מאוד לקחת בחשבון. בנוסף, ניתן לבחור דלת בלגית עם חלון – כלומר דלת שרובה אלומיניום ובמרכזה חלון בכל גודל שתרצו.

איפה מותקנות דלתות פרופיל בלגי?

דלתות פרופיל בלגי מתקינים בכל מקום שחשובה בו החזות של הדלת. בהתאם, תמצאו דלת בלגית גם בבתים וגם במשרדים. יש דלתות כניסה פרופיל בלגי ודלתות פנים מסוג זה, דלתות המשמשות ליציאה למרפסת שמש או חצר, דלתות לחדרי שירותים מסוגננים במסעדות ובתי עסק אחרים, ובעצם דלתות בלגיות נמצאות בכל מקום סביבנו (וכך גם חלון בלגי – חלון שכולל חלוקה פנימית).

דלתות בלגיות תמונות של מוצרים שייצרנו והתקנו - להתרשמותכם:

הסוגים השונים של דלתות בלגיות

  • דלת הזזה בלגית – דלת הנעה על גבי מסילה, למשל ביציאה למרפסת או לגינה. בדרך כלל, דלת כזו כוללת 2 כנפיים. גם בכניסה לחדרי ישיבות מסוגננים אפשר למצוא דלת בלגית מסוג זה.
  • דלת פתיחה – דלתות הנעות על גבי ציר ונפתחות כלפי פנים או כלפי חוץ. ניתן לבחור בין דלת בעלת כנף אחת לבין דלת דו כנפית.
  • ויטרינה – לרוב ויטרינה גדולה תכלול חלקים קבועים שלא נפתחים בשני הצדדים או בצד אחד, ולפעמים גם בחלק העליון של המפתח (כמו חלון צרפתי, אבל הפוך: אם בחלון הצרפתי החלק העיקרי קבוע והצדדים נפתחים, ויטרינה בלגית בנויה כך שהחלק המרכזי נפתח והצדדים קבועים). בחירה נוספת היא בין ויטרינות בעלות כנף אחת לבין ויטרינות עם 2 כנפיים, כשבכל מקרה הפתיחה היא כלפי פנים.

דלתות כניסה פרופיל בלגי - גם יפות, גם בטוחות

דלתות כניסה אלומיניום מייצרות רושם ראשוני חיובי במיוחד בזכות האפשרות לגוון את הצבעים בכל מרובע וכך לתכנן מראה מיוחד. בנוסף, דלתות פרופיל בלגי בטוחות לא פחות מדלת ברזל – גם בזכות העובי של האלומיניום (לפחות 10 ס"מ) וגם בזכות ריבוי נקודות הנעילה. בהתאם, היופי לא בא על חשבון השקט הנפשי, ותוכלו לשדרג את הבית או המשרד בלי כל חשש. התוצאה: מצד אחד תשלמו עבור דלתות בלגיות מחיר לא גבוה מדי, ומצד שני התועלת רבה מאוד, ולטווח ארוך.

הזמינו דלת בלגית בכל גוון שתרצו ועם כל חלוקה פנימית מבוקשת

עם 20 שנות ניסיון וציוד מתקדם, א.מרום אלומיניום יכולה להבטיח – וגם לקיים – דלתות מפרופיל בלגי בכל צבע שרק תרצו, ובכל חלוקה פנימית שתבקשו. עוד קודם לכן נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור דלת בלגית שתתאים באופן מושלם למפתח הרלוונטי, מכל הבחינות.

עוד כדאי לדעת שאנחנו עובדים עם פרופילים איכותיים – למשל דלת בלגית קליל – ומשתמשים אך ורק באלומיניום מובחר ובזכוכית שתורמת אף היא לעמידות המרבית של כל דלת. בהתאם, אנחנו מעניקים גם 5 עד 7 שנות אחריות לדלתות השונות (וגם על שאר המוצרים שלנו: חלונות, תריסים, פרגולות, מעקות ועוד).

תוספות אפשריות לכל דלת הזזה בלגית

דלתות בלגיות ניתן להזמין עם כל פתיחה, על גבי ציר או דלתות הזזה מאלומיניום. על-מנת לשדרג עוד יותר דלתות בלגיות למרפסת או לגינה תוכלו להוסיף רשת נגד יתושים לדלת. אופציה נוספת היא פרזולים שמשפיעים גם הם על אופי הדלת ועל העיצוב של החלל כולו. בזכות הבחירה בין דלת אלומיניום פשוטה לבין דלת מסוגננת במיוחד תוכלו למצוא את האיזון הנכון, ולוודא שהדלת לא משתלטת על המרחב ולא גונבת יותר מדי פוקוס. בכל מקרה, לצורך בחירה מדויקת של דלתות בלגיות תמונות הן כלי עזר מומלץ. עוד כדאי לדעת שגם כשיש תוספת, אנחנו גובים עבור דלת פרופיל בלגי מחיר סביר ואפילו נמוך.

דלת פרופיל בלגי מחיר הוגן ותמורה גבוהה במיוחד!

כחלק מהמחויבות שלנו למקסימום שביעות רצון של כל לקוח וכל לקוחה, א.מרום גובה על כל הסוגים של דלתות בלגיות מחיר הוגן מאוד – ובמקביל מספקת מקסימום תמורה לכסף. בטבלה שלפניכם תוכלו להתרשם בעצמכם מהתמחור הנוח:

מהו מחיר דלת אלומיניום פרופיל בלגי?

3,500-5,500 ש"ח

דלתות בלגיות עמידות מאוד

כמה עולה דלת בלגית למרפסת?

800-1,250 ש"ח

מחיר למ"ר, דלתות אלומיניום למרפסת בכל רוחב רצוי

מהו מחיר דלת בלגית 4300?

3,400-5,500 ש"ח

דלת בלגית קליל עם פרופיל מותאם למפתחים בינוניים

מהי עלות דלת הזזה פרופיל בלגי?

3,500-4,500 ש"ח

דלת הזזה בלגית כולל מסילות

מהי עלות דלת בלגית עם חלון?

4,500-6,200 ש"ח

לחלון בכל גודל מבוקש

מהו המחיר של דלתות כניסה פרופיל בלגי?

4,500-6,800 ש"ח

עובי הדלת 10 ס"מ

כמה עולות דלתות פנים אלומיניום עם פרופיל בלגי?

2,800-3,500 ש"ח

כולל דלתות מעוצבות

מהי עלות דלתות פרופיל בלגי עם פתיחה לשתי כנפיים?

3,000-4,500 ש"ח

מחיר למ"ר, דלתות בלגיות למרפסת ולחצר

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא דלתות בלגיות:

איזו זכוכית מומלצת עבור דלתות פרופיל בלגי?

זכוכית טריפלקס או זכוכית בידודית, בהתאם למיקום של אותה דלת בלגית.

מה כוללת תחזוקת דלתות אלומיניום חוץ עם פרופיל בלגי?

בזכות האיכויות של האלומיניום, גם דלתות חוץ אלומיניום, בפרופיל בלגי או בכל פרופיל אחר, שחשופות לפגעי מזג האוויר לא מחלידות ולא דוהות, כך שאין צורך בכל תחזוקה מיוחדת.