במדינה כמו ישראל, כל בית צריך מרפסת, ואכן בחלק גדול מאוד מהדירות ישנו חלל חיצוני שמאפשר חיבור לסביבה ובילוי זמן איכות עם המשפחה, החברים וגם לבד. כשיש מרפסת, יש גם תריס שחוצץ בינה לבין הבית עצמו. בדירות ישנות הוסיפו תריסים למרפסת על-מנת לאפשר בחירה בין סגירתה לפתיחתה. בכל מקרה, תריס למרפסת חייב להיות גם עמיד וגם מרשים ויזואלית, ולכן מומלץ לקנות אותו אך ורק מחברה בעלת ניסיון רב ויכולת מוכחת למצוא את המענה הנכון ביותר לכל צורך – א.מרום אלומיניום.

תריסים למרפסת קונים רק אצלנו!

✔️ תריסים למרפסת שמש במגוון עיצובים ייחודיים

✔️ תריס חשמלי למרפסת שמש עם מנוע אמין

✔️ אספקה מהירה של תריסים למרפסת שמש

✔️ התקנה מוקפדת ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל הסוגים של תריסים למרפסת

✔️ תריס למרפסת מחיר למטר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

תריסים למרפסת מכל הסוגים במחירים משתלמים

השלב הראשון בדרך לבחירת תריס למרפסת שיספק את הפתרון האופטימלי הוא מיפוי הצרכים והבנת הרצונות של הלקוח או הלקוחה. האפשרויות רבות ומגוונות: במרפסות סגורות ניתן למצוא תריסי הזזה, כשהמרפסת קטנה יחסית היציאה אליה יכולה להיות גם דרך תריס כנף ואילו עבור מפתחים גדולים מומלצת האופציה של תריס חשמלי. סוגים נוספים של תריסים הם התריס הוונציאני, תריסי רפפה ותריסי אור – והמכנה המשותף לכולם הוא שאנחנו יודעים לייצר אותם ברף איכות גבוה במיוחד ובמחיר הוגן.

אחריות מלאה על כל תריס למרפסת

עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בייצור והתקנת תריסים למרפסת שמש ותריסים במרפסות סגורות, אנחנו יכולים להבטיח – ולקיים – מקסימום נחת לטווח ארוך מאוד. בזכות הידע הרב שצברנו, ההקפדה על שימוש בחומרי גלם מובחרים (כולל מנוע אמין כשמדובר על תריס חשמלי למרפסת שמש) ובקרת האיכות המחמירה, אנחנו יודעים בוודאות שהתריסים ימלאו את ייעודם במשך שנים רבות. בהתאם, חברת א.מרום אלומיניום מעניקה אחריות של 5 עד 7 שנים על כל עבודה, והרווח שלכם כולל גם שקט נפשי אמיתי.

תריס חשמלי למרפסת שמש בלבן
(תמונה: Canva Pro)

איך לשלם על תריס למרפסת מחיר נמוך מבלי להתפשר על איכות?

אנחנו גובים עבור כל סוגי התריסים, כולל תריס חשמלי למרפסת מחיר הוגן מאוד. למעשה, זהו מרכיב מהותי ב-DNA של החברה, וזאת מפני שאנחנו מאמינים שהצלחה ארוכת טווח נשענת על שביעות רצון מרבית של כל לקוח וכל לקוחה, ולמחיר יש כמובן חלק בכך. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את המחירים של תריסים למרפסת מכל הסוגים, וכן של התקנות ותיקונים נפוצים. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם רתם מוזמנים ליצור קשר, לפרט מה בדיוק אתם רוצים ולשתף אותנו בהעדפות שלכם:

כמה יעלה להוסיף תריס חשמלי למרפסת שמש?

2,900-9,900 ש"ח

כולל המנוע וההתקנה

מהו המחיר של תריס הזזה ברוחב 4 מ'?

1,800-3,800 ש"ח

מסילת אלומיניום איכותית

כמה צריך לשלם על תריסי אור במרפסת?

850-1,950 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה עולה כיוון תריס חשמלי במרפסת?

440-590 ש"ח

 

מהי העלות של שחרור תריס חשמלי תקוע?

420-750 ש"ח

 

מהו מחיר תיקון תריס חשמלי עם נתק בשלבים?

420-640 ש"ח

כולל כיוון המנוע

כמה משלמים על החלפת מסילה של תריס למרפסת?

420-550 ש"ח

המחיר הוא ל-2 מסילות

התקנת תריסים למרפסת שמש - במינימום הפרעה לשגרה

בנוסף למומחיות שלנו בייצור תריסים למרפסת שמש, אנחנו מיומנים מאוד גם בהתקנת כל סוגי התריסים. כל הוספת תריס חשמלי למרפסת, או כל סוג אחר של תריסים, מתבצעת על-ידינו בזמן קצר מאוד ותוך שמירה על הסדר ושקט – כך שכלל לא תרגישו את הנוכחות של הצוות שלנו, פרט כמובן לשדרוג המרפסת והבית כולו בזכות התריסים החדשים.

ההתחייבות הנ"ל תקפה לא "רק" עבור התקנת תריסים, אלא גם למוצרים אחרים שאנחנו מספקים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ: חלונות בלגיים, חלונות פנורמיים, חלונות הזזה, חלונות קיפ ודריי קיפ, פרגולות אלומיניום, מעקות למרפסת, רשת ליתושים ועוד ועוד.

איך בוחרים מנוע עבור תריס חשמלי למרפסת שמש?

הביצועים של תריס חשמלי למרפסת נקבעים במידה רבה על-פי איכות המנוע. מנוע לתריס חשמלי מהווה גם פרמטר מרכזי בעלות של תריסים למרפסת מסוג זה, ולכן מדובר בבחירה שחשוב להקדיש לה את מלוא תשומת הלב הנדרשת.

ההמלצה החד-משמעית שלנו היא על מנועים כחול-לבן או של חברות אירופאיות מובילות. אמנם באופן טבעי תתבקשו לשלם עבור סוג כזה של מנוע עבור תריס חשמלי למרפסת מחיר גבוה יותר בהשוואה למנועים מתוצרת סינית לא מוכרת, אבל התמורה – תפקוד אופטימלי ותוחלת חיים ארוכה – מצדיקה את ההשקעה.

עוד כדאי לדעת שניתן לשלב בתריסים חשמליים למרפסת שעון שבת או מנואלה, כך שגם שומרי מצוות יוכלו להפעיל את התריס בכל ימות השבוע. עוד תוספת אפשרית היא שלט, שמאפשר תפעול במינימום מאמץ.

סוגי שלבים בתריסי גלילה במרפסת

האיכות של תריסים למרפסת שמש מושפעת באופן טבעי גם מטיב השלבים שמרכיבים אותם. תריסי גלילה מגיעים עם שני סוגי שלבים: מוקצפים ומשוכים.

שלבים מוקצפים נקראים כך מפני שבין שתי שכבות האלומיניום ישנו קצף שתפקידו הוא להעלות את רמת הבידוד. תריס למרפסת עם שלבים משוכים מתאפיין בעמידות גבוהה יותר, מפני שהוא מיוצר מסגסוגת אלומיניום עבה יותר מזו המשמשת לשלבים המוקצפים.

אנחנו בכל מקרה ועבור כל סוג של תריסים למרפסת משתמשים אך ורק באלומיניום מובחר, וכך מבטיחים את מיצוי היתרונות של מתכת זו.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריס למרפסת שמש:

האם ניתן לצבוע תריס למרפסת בגוונים שונים?

בהחלט, אפשר להעניק לאלומיניום מבחר צבעים וכך להפוך את התריס גם לפריט עיצובי ולא "רק" פרקטי.

איפה מותקנים הארגזים של התריסים למרפסת?

בחלק מהמקרים הארגז יותקן במרפסת ובחלק מהמקרים בתוך הדירה עצמה. הבחירה היא בהתאם לסוג התריס ולמאפיינים הספציפיים בכל בית.