הוספת רשת לחלון היא דרך אפקטיבית מאוד למנוע חדירת אורחים לא רצויים כמו ג'וקים, יתושות, מעופפים נוספים ואפילו עכברים וחולדות – ועדיין ליהנות מזרימת אוויר נעים בימות הקיץ החמים. ייצור והתקנת רשתות לחלונות הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, וזאת על בסיס ניסיון של 20 שנות פעילות והתעדכנות בכל החידושים בתחום. אצלנו תוכלו למצוא רשת לחלון מכל סוג ובכל מידה – והכל במחיר משתלם ביותר ועם אחריות מלאה.

רשת לחלון קונים רק מא.מרום אלומיניום!

✔️ ייצור רשתות לחלונות מאלומיניום איכותי

✔️ התקנת רשת לחלון מכל הסוגים

✔️ ייצור והתקנת רשת אלומיניום לחלון בכל מידה

✔️ אחריות מלאה על כל רשת חלונות ל-5 עד 7 שנים

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️ רשת לחלון מחיר הכי משתלם בשוק!

✔️ מתקין רשתות לחלונות עם למעלה מ-20 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

כל הסוגים של רשתות לחלונות

אנחנו מייצרים את כל הסוגים האפשריים של רשת חלונות, כאמור על בסיס ניסיון מצטבר של לא פחות מ-20 שנים ואספקת רשתות ללקוחות מגוונים מאוד. בפרט אנחנו מציעים את הסוגים הבאים:

  • רשתות נגד יתושים / זבובים – רשת בסיסית ויעילה במיוחד.
  • רשת אקורדיון – רשת חלונות שנפתחת ונסגרת בדומה לכלי הנגינה המוכר.
  • רשת כנף – רשת לחלון שהפתיחה שלה היא על גבי כנף, כלומר פנימה והחוצה.
  • רשתות שקופות פתרון אידיאלי לחלונות שדרכם נשקף נוף שובה לב, ולא רוצים להפסיד אותו.
  • רשת לחלון ממד – רשת גלילה לחלון שנפתחת מלמעלה למטה.
  • רשת לחלון ויטרינה – רשת חלונות גדולה במיוחד שנעה על גבי מסילה ייעודית, ומתאימה בעבור חלונות ויטרינה לסלון במפתחים גדולים.
  • רשת נגד חתולים / כלבים – רשת שנועדה למנוע כניסת חרקים ומכרסמים בבית שיש בו חיות מחמד. בגלל שהכלבים והחתולים עלולים לקרוע את הרשת – כדי לצאת החוצה, מתוך משחק ולפעמים יש גם סיבות אחרות – היא חייבת להיות עמידה במיוחד.

רשת לחלון מאלומיניום מובחר - עמידות מרבית

חומר הגלם הטוב ביותר עבור רשתות לחלונות הוא אלומיניום. היתרון הראשון של מתכת זו הוא היותה קלת משקל, כך שלא נוצר עומס רב מדי על המסגרת ולמעשה אפשר להתקין גם רשתות גדולות מאוד בלי לחשוש. היתרון השני הוא החוסן הרב של האלומיניום, ולכן אפשר לסמוך על הרשת שתישאר יציבה גם כשחולדה מנסה לפרוץ אותה וגם כשבטעות פוגעים בה.

יתרון נוסף של רשת לחלון מאלומיניום הוא העמידות שלה בפני קורוזיה. כשאלומיניום נחשף לחמצן נוצרת באופן מיידי שכבת תחמוצת אלומיניום. שכבה זו מייצרת בידוד מושלם ולכן האלומיניום עצמו לא ניזוק גם כשהוא נחשף באופן קבוע לרטיבות וללחות (בניגוד למשל לברזל, שאותו חלודה מחלישה עוד ועוד עד שהוא מתפורר).

אנחנו מקפידים לייצר כל רשת אלומיניום לחלון מחומרי הגלם הטובים ביותר הקיימים – ובכך מעניקים לה מקסימום עמידות ולכם שקט נפשי אמיתי. למעשה, בתור קבלן אלומיניום עם ניסיון רב ברור לנו לחלוטין שזו הדרך היחידה המובילה להצלחה ארוכת טווח, ולכן כל המוצרים שאנחנו מייצרים הם מאלומיניום מובחר.

התקנת רשתות לחלונות
התקנת רשת לחלון

אחריות מלאה - גם על כל מוצר וגם על כל התקנת רשת לחלון

השילוב בין חומרי הגלם האיכותיים לבין תהליך הייצור המוקפד מאפשר לנו להוסיף אחריות מלאה, ל-5 עד 7 שנים, לכל רשת אלומיניום לחלון. האחריות היא גם על התקנת רשתות לחלונות, פעולה שהצוותים שלנו מבצעים במיומנות גבוהה עבור כל סוג של חלון ובכל גודל. בהקשר זה, חשוב לציין שאמנם כשמחפשים רשת לחלון מחיר המוצר והעבודה הוא הפרמטר שמתלבט לעין, אבל תמיד כדאי לבחון גם את התועלת – ולאחריות יש כמובן חלק בתועלת הרבה שאנחנו מספקים לכל לקוח.

רשתות לחלונות מחיר הוגן ותועלת רבה במיוחד

כשמחפשים רשת לחלון מחיר כל אופציה מהווה מן הסתם שיקול רלוונטי. מחיר רשתות לחלונות נקבע בהתאם לסוג הרשת, לגודל המפתח שאותו הרשת אמורה לחסום וגם למספר הרשתות שתזמינו מאיתנו יש משקל בהצעת המחיר שתקבלו – ככל שמזמינים יותר רשתות לחלונות מחיר כל רשת יורד. הטבלה הבאה מציגה סוגים שונים של פתרונות רשת לחלונות ואת העלות שלהם. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם צריכים ורוצים.

כמה עולה רשת לחלון נגד יתושים בגודל של מטר על מטר?

280-420 ש"ח

רשת כנף / רשת הזזה

מה המחיר של רשת אקורדיון?

900-1,200 ש"ח

כולל עלות המסילה

כמה צריך לשלם על רשת חלונות שקופה?

300-480 ש"ח

מחיר למטר

כמה כסף גובה מתקין רשתות לחלונות על הוספת רשת לחלון ממד?

480-650 ש"ח

בהתאם לתקנות פיקוד העורף

מהו מחיר רשתות לחלונות נגד כלבים וחתולים?

480-570 ש"ח

מחיר למטר

התקנת רשתות לחלונות ביעילות ובמהירות

כשאיש צוות של א.מרום אלומיניום מתקין רשתות לחלונות התוצאה תהיה רמת דיוק מקסימלית ופתרון שזכה לעיגון אופטימלי – כך שהוא ימלא את ייעודו במשך שנים רבות. כמו כן, אנחנו מקפידים על עבודה מסודרת תוך שמירה על הניקיון ועל השקט, ועוד דגש חשוב מבחינתנו הוא תכנון מוקפד שמבטיח את השלמת המלאכה בזמן הקצר ביותר האפשרי, גם כשמדובר על התקנת רשת לחלון גדול מאוד. ההפרעה לשגרה תהיה מינימלית, וסביר להניח שכלל לא תרגישו שהיינו אצלכם – פרט כמובן לעובדה שהתווספה רשת לחלון אחד או יותר.

כאמור, אנחנו גובים עבור התקנת רשתות לחלונות מחירים הוגנים מאוד, וכמובן שניתן לשלב גם התקנת תריסים מכל הסוגים ביחד עם התקנת הרשתות.

שירות מכל הלב וייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות

המומחיות שלנו היא עבודות אלומיניום מכל הסוגים: חלונות אלומיניום (חלונות בלגיים / חלונות קיפ ודריי קיפ) ויטרינות אלומיניום, מעקות, גדרות, שערים, תריסים מכל הסוגים (תריס גלילה ידני או חשמלי, תריס רפפה, תריסי אור ועוד) וכמובן גם רשתות לחלונות.

כדי לספק לכל לקוח ולכל לקוחה תמורה מלאה לכסף, כשכאמור אנחנו גובים עבור רשת לחלון מחיר הוגן מאוד, אנחנו מתעדכנים כל העת בנעשה בעולם הרשתות ובתחום האלומיניום, ומביאים לידי ביטוי את הידע רחב ההיקף בכל רשת ורשת.

הידע שצברנו עומד לרשותכם גם לפני שתרכשו מאיתנו מוצר כזה או אחר, ולמעשה גם אם בסופו של דבר תבחרו שלא להשתמש ברשתות שלנו – אנחנו מעניקים ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות מצדכם אלא רק מצידנו, לענות על כל שאלה באופן מקצועי וסבלני.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא רשתות לחלונות:

האם אפשר לקבל רשת לחלון עם מסגרת בכל צבע רצוי?

בדרך כלל רשתות לחלונות הן בגוון לבן, אפור, שחור או שמנת. ניתן לצבוע אלומיניום גם בצבעים אחרים.

איך מנקים רשתות לחלונות?

מטלית רטובה מבטיחה ניקיון מלא של כל רשת. אפשר גם לשלוף את הרשת מהמסגרת של החלון, לשטוף אותה בנוחות באמבטיה, לחכות שהיא תתייבש ואז להחזיר אותה למקום.