אור הוא מפתח משמעותי לחיים עם איכות גבוהה באמת. בפרט, ממליצים מחקרים רבים על הכנסת מקסימום אור טבעי לכל חלל, מפני שהוא מייצר אנרגיות נכונות. תריס אור מקנה שליטה מלאה על כמות האור בכל חלל, וזאת מבלי לוותר על פרטיות. ייצור תריסי אור הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, כך שמובטחת לכם תועלת מרבית לטווח ארוך מכל תריס שכזה.

תריס אור קונים רק אצלנו!

✔️ תריסי אור בהתאמה אישית בכל צבע וגודל

✔️ תריס שלב אור – הבחירה המשתלמת ביותר!

✔️ 5 עד 7 שנות אחריות על כל תריס אור

✔️ אספקה תוך זמן קצר מאוד

✔️ עובדים גם עם תריס אור קליל וחברות מובילות נוספות

✔️ תריס אור מחיר למטר סופר משתלם!

✔️ שירות בפריסה ארצית מלאה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

נתחיל מזה - מה זה תריס אור?

לקוחות רבים מגיעים אלינו אחרי שנתקלו במונח תריס אור, או תריס שלב אור, אבל הם לא בטוחים מה המשמעות.

כדי להבין מה זה תריס אור, כדאי להתחיל בתריסים ה"רגילים": תריס עם מנגנון גלילה, ידני או חשמלי, ניתן להורדה או להעלאה. כשהתריס למעלה, התוצאה תהיה כניסת מקסימום אור וגם אוויר, אבל הפרטיות תהיה מינימלית מפני שאין חציצה בין הפנים לחוץ. לעומת זאת, כשהתריס למטה, מושגת פרטיות מלאה, אבל כניסת האור והאוויר חסומה. תריסי אור בנויים כך שיש גם מצב ביניים – מאחר שבין השלבים השונים של התריס ישנו מרווח קטן, ניתן לסגור את התריס, ליהנות מהפרטיות, ועדיין להשאיר חרכים שדרכם נכנסים פנימה אור ואוויר.

מה ההבדל בין תריס שלב אור לבין תריס רפפה?

גם תריסי רפפה מאפשרים שליטה מיטבית בכמות האור הנכנסת לחדר ומציאת איזון אופטימלי בין אור ואוויר לבין פרטיות. ההבדל הוא שתריסי הרפפה נעים הצידה ולא מעלה ומטה, ולכן מדובר למעשה על סוג של תריס הזזה – בעוד שתריסים עם שלבי אור הם תריסי גלילה. מאחר שברוב המפתחים נוח יותר להשתמש בתריס גלילה, זוהי האופציה המומלצת יותר, כשעבור חלונות גדולים יותקן תריס אור חשמלי.

סוגי תריסי אור

כשבוחרים באופציה של תריסי אור, ישנה עוד החלטה משמעותית: סוג השלבים. האפשרויות הן תריס אור משוך או תריס אור מוקצף. תריס משוך מיוצר מסגסוגת אלומיניום עבה יחסית ולכן הוא עמיד יותר. תריס מוקצף כולל מסגרת אלומיניום דקה ובתוכה קצף שמטרתו היא שיפור הבידוד. לכל סוג של תריס אור מחיר אחר, כשהתריסים המוקצפים הם האופציה הזולה יותר.

תריס אור חשמלי בגוון שחור
תריס אור שייצרנו והתקנו

היתרונות של ייצור תריס אור מאלומיניום

היתרונות הראשון של תריס אור מאלומיניום הוא השילוב בין המשקל הנמוך מאוד של חומר גלם זה לחוסן הגבוה שלו. בזכות שילוב זה, גם תריסים קלי משקל מתאפיינים בעמידות מרבית, כך שמצד אחד אין עומס על הקיר ומצד שני אין חשש לעיוות השלבים או לנזק לתריס עקב חבטה אקראית (לעומת תריס פלסטיק שעלול להישבר ולהתעוות גם תוך זמן קצר).

עוד יתרון של תריסי אלומיניום (מכל הסוגים, ולא רק תריס אור) הוא העמידות המוחלטת שלהם לקורוזיה. המתכת מגיבה גם היא לחמצן, כמו מתכות אחרות, ואפילו במהירות רבה מאוד – אולם התגובה המהירה מייצרת שכבת הגנה – שכבת תחמוצת אלומיניום שהיא זו שמקנה לחומר הגלם את המראה הכסוף והבוהק. שכבה זו גם מבודדת את האלומיניום עצמו מפני התחמצנות, ולכן בניגוד לברזל האלומיניום לא מתפורר גם כשהוא חשוף במשך זמן רב ללחות ורטיבות.

בנוסף, האלומיניום מאפשר לייצר תריס עם חוליות בלתי נראות המקנות מראה של תריס אור מרחף ואסתטי במיוחד.

תריסי אור ממרכיבים איכותיים בלבד

א.מרום אלומיניום פועלת בהצלחה מזה למעלה מ-20 שנים. אנחנו גם מפעל אלומיניום מוביל אשר מייצר חלונות, ויטרינות, פרגולות, מעקות, גדרות, שערים וכמובן תריסים, וגם מתקינים מיומנים של כל המוצרים הנ"ל ובפרט תריסי אור. הייצור מבוסס על רכיבים מובחרים בלבד – קודם כל אלומיניום איכותי, ולאחר מכן חלקים נוספים שנבחרים על-ידינו בקפידה. במקרה של תריסים חשמליים, נשתמש במנוע שמוכר כאמין לחלוטין של חברה ישראלית או חברה אירופאית. בפרט, אנחנו ממליצים על מנועי פלמט, סומפי או קליל (זהו גם המקור לשם "תריס אור קליל" שניתן להיתקל בו לעיתים קרובות).

קונים תריס אור חשמלי ומקבלים אחריות מלאה ל-5-7 שנים!

השימוש בחומרים שאנחנו יודעים בוודאות שיחזיקו מעמד שנים רבות, תהליך הייצור המוקפד וההתקנה המקצועית מאפשרים לנו להעניק אחריות מלאה על כל תריס אור חשמלי. האחריות היא לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי, ויש לה כמובן חלק לא מבוטל בתועלת מהרכישה ובשביעות הרצון של לקוחותינו הרבים, גם אלה הפרטיים וגם אלה העסקיים.

תריס אור מחיר הוגן ויחס עלות-תועלת משתלם

בכל קנייה של תריס אור מחיר העסקה הוא שיקול שאי אפשר להתעלם ממנו. מבחינתנו, הדגש הראשון הוא איכות ללא פשרות, ובמקביל אנחנו מציעים את כל המוצרים שלנו גם במחירים הוגנים – כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם:

מהו מחיר תריס אור משוך?

920-1,620 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע

כמה צריך לשלם על תריס אור מוקצף?

680-980 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע

כמה עולה תריס אור חשמלי בגודל מטר על מטר?

2,800-3,300 ש"ח

מנוע כחול לבן או תוצרת אירופה

מהי עלות הוספת צבע לתריס אור?

160-220 ש"ח

כל גוון רצוי, מחיר למ"ר

מהו המחיר של תריס אור קליל בגודל 3X4?

9,000-12,000 ש"ח

ארגז חיצוני

כמה עולה לכוון מנוע של תריס חשמלי?

420-520 ש"ח

תיקון דרוש כשהתריס לא יורד עד הסוף

מהו מחיר תיקון נתק בין שלבים בתריס אור?

320-620 ש"ח

מחיר כולל כיוון מנוע

כמה תעלה הוספת שעון שבת?

380-680 ש"ח

מחיר כולל נקודת החשמל

התקנת תריסי אור מקצועית עם מינימום הפרעה לשגרה

בנוסף לייצור המוקפד שלנו, אנחנו מספקים כאמור גם שירותי התקנת תריסים מכל הסוגים (וגם חלונות פנורמיים ואחרים, מעקות, ויטרינות ועוד ועוד) כמו כן, הצוותים של א.מרום אלומיניום מבצעים גם תיקונים בתריסים – למשל נתק בין שלבים, תריס תקוע ועוד. כל התקנה או תיקון יתבצעו על-ידינו ביעילות מרבית, בזמן קצר ובמינימום הפרעה לשגרה, תוך שמירה על השקט והניקיון.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריס אור:

האם ניתן לצבוע תריס אור חשמלי בכל צבע?

באופן עקרוני, ניתן להעניק לאלומיניום כל גוון רצוי, וכך לייצר תריס אור מרחף שמשתלב היטב עם הצבעים הקיימים בחלל.

כמה זמן אורכת התקנת תריסי אור בגודל סטנדרטי?

בדרך כלל בין שעתיים לשלוש, כשמשך העבודה משתנה בהתאם למיקום הארגז ולמאפיינים ספציפיים נוספים.