השמש בישראל חזקה, ובלא מעט מקרים חזקה מדי. צלון חיצוני מאפשר שליטה מלאה על כמות קרני השמש שנכנסת לחלל מסוים, מבלי לוותר על הנוף ועל זרימת אוויר נעימה. צלון חשמלי הוא פתרון פרקטי מאוד ולא פחות מכך אסתטי, כך שמובטח לכם שדרוג ממשי של איכות החיים.

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת צלונים חשמליים איכותיים ומותאמים באופן מושלם לכל מפתח, ועוד התחייבות שלנו היא להתקנה מקצועית במחיר הוגן.

צלון חשמלי חיצוני/פנימי קונים רק אצלנו!

✔️ צלון חשמלי חיצוני באיכות הגבוהה בשוק

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל צלון חשמלי

✔️ הזמינו צלון נאסף בהתאמה מדויק לכל מפתח, כולל גדול במיוחד

✔️ התקנת צלון חיצוני או צלון פנימי (צלון כלוא) – לבחירתכם

✔️ שירות התקנות בכל רחבי הארץ

✔️ צלון חיצוני חשמלי מחיר למטר הכי משתלם שתמצאו!

✔️ צלון אלומיניום מעוצב במגוון פרופילים לבחירה

אספקה מהירה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה זה צלון חשמלי?

צלון חשמלי הוא למעשה שילוב חכם בין תריס ונציאני לבין תריס חשמלי: מצד אחד, הוא מתאפיין בקלילות של התריסים והווילונות הוונציאניים ועוד אלמנט חשוב מאוד שלו הוא היכולת לשנות את הזווית של השלבים השונים – השלבים של צלון אלומיניום חכם יכולים להיות סגורים לגמרי, פתוחים לגמרי וגם פתוחים חלקית בזווית ספציפית בהתאם לכיוון השמש בכל נקודת זמן. מצד שני, פתרון הצללה זה מופעל באמצעות חשמל ולכן השימוש בו נוח ופשוט, וכמו כן הוא עמיד יותר לעומת וילון ונציאני פשוט.

הסוגים השונים של צלונים חשמליים

ניתן לבחור בין צלון חיצוני חשמלי לבין צלון פנימי. הסוג השני נקרא גם צלון כלוא, מפני שהוא ממוקם בין שתי שכבות הזכוכית של החלון. לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות, כשלמשל צלון חיצוני לחלון חשוף לרוחות ולכן פחות מתאים למקומות שבהם נושבת רוח חזקה. כשיש חלון ויטרינה גדול, צלון חשמלי פנימי הוא אופציה מעולה. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להתקין אצלכם צלון חשמלי קליל או של כל חברה מובילה אחרת בתחום, שיהיה אידיאלי לכל מפתח, תוך התייחסות גם להעדפות שלכם. לכל סוג של צלון חשמלי מחיר מעט שונה, וגם היבט זה נלקח בחשבון בכל החלטה.

צלון חשמלי חיצוני מחיר זול
מספר צלונים חשמליים חיצוניים בבית פרטי

צלון חשמלי מעוצב - למקסימום אסתטיות

כל צלון נאסף כלפי מעלה גם מבלי שיהיה צורך להתקין פתח שירות וארגז גדול ובולט לעין הדרושים עבור תריסים חשמליים. התוצאה היא שמירה על האסתטיות של החלל והמפתח, וזהו כמובן עוד יתרון של צלון חשמלי ביחס לתריסים. יחד עם זאת, חשוב לציין כי צלון חיצוני או פנימי לא מספק את אותה תחושת מוגנות כמו תריסים מסיביים, ולכן הבחירה צריכה להיות תמיד מותאמת לצרכים הספציפיים שלכם. עוד כדאי לזכור שלכל צלון פנימי וכל צלון חיצוני מחיר זול בהשוואה לתריסים.

התועלות שמספק צלון נאסף

  • שליטה מוחלטת ברמת ההצללה – למשל, כיוון צלון נאסף חשמלי לזווית של 45 מעלות כלפי מטה מספק צל ומאפשרת למקסימום אור להיכנס, ולעומת זאת כיוון צלון חשמלי חיצוני או פנימי לזווית של 45 מעלות כלפי מעלה מאפשר לשמש להיכנס ובמקביל שומרת על מקסימום פרטיות (אופציה מומלצת בחורף, כשרוצים לחמם את החלל), קצת בדומה לתריסי אור.
  • חיסכון באנרגיה – תריס סגור כולא חום בינו לבין הזכוכית, ומצריך הפעלת מזגן. צלון חשמלי פנימי או חיצוני לא צובר חום, ולכן ההצללה תורמת גם לצמצום הוצאות הקירור של הבית.
  • חיסכון בשטח – בפרט בזכות האפשרות של צלון כלוא שלא תופסת בכלל מקום נוסף, אבל גם צלון חיצוני חשמלי זקוק באופן טבעי לפחות שטח ביחס לתריס.

20 שנות ניסיון + 5-7 שנות אחריות על כל צלון חיצוני או פנימי

חברת א.מרום אלומיניום מייצרת ומתקינה מגוון רחב מאוד של מוצרים ובהם פרגולה מאלומיניום, חלונות מחומר גלם איכותי זה, תריסים מכל הסוגים, דלתות בלגיות, ויטרינות וכמובן גם צלון אלומיניום חיצוני או פנימי. אנחנו מתמחים בביצוע כל עבודות האלומיניום כבר למעלה מ-20 שנים, ובהתאם צברנו ניסיון רחב היקף – שמתורגם לעבודה מדויקת ומוקפדת, כולל במקרים שבהם נדרש מענה לצורך יוצא דופן, כמו למשל צלון חיצוני למפתח גדול במיוחד.

היכולות המוכחות שלנו לייצר ולהתקין צלון חשמלי קליל או של חברות מוכרות אחרות באופן לא פחות ממושלם מאפשרות לנו להעניק גם אחריות מלאה – לפרק זמן של 5 עד 7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי.

צלון חשמלי חיצוני מעוצב
צלון חשמלי חיצוני מעוצב שהתקנו

מהי עלות צלון חשמלי חיצוני או פנימי?

עלות צלון חשמלי נקבעת על סמך השטח שהוא נדרש לכסות, סוג הצלון ואופן ההתקנה, כלומר צלון חיצוני חשמלי חיצוני או צלון כלוא. אנחנו גובים עבור כל סוג של צלון חיצוני מחיר הוגן מאוד ובפרט ביחס לתמורה הגבוהה – כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם.

מהי עלות צלון חשמלי חיצוני?

950-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר, צלון אלומיניום איכותי

מהי עלות צלון חשמלי כלוא?

1,000-1,300 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל ויטרינות גדולות

מהו מחיר צלון חשמלי למרפסת שמש ברוחב 4 מטר?

9,000-15,000 ש"ח

במקרה כזה תשלמו עבור צלון חיצוני חשמלי מחיר קבוע

מהי עלות צלון נאסף שמוסיפים על חלון ממד?

950-1,750 ש"ח

לחלון בגודל סטנדרטי

מהו מחיר התקנת תריס צלון חיצוני כשיש חלון צרפתי?

950-1,250 ש"

מחיר למ"ר

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא צלון חשמלי:

כמה זמן אורכת התקנת תריס צלון חיצוני?

בדרך כלל אנחנו זקוקים לשעה עד שלוש שעות כדי להשלים התקנת צלון חשמלי חיצוני נאסף, ומעט יותר כשזהו צלון פנימי.

מאיזה חומר מיוצר צלון חשמלי למרפסת?

החומר האידיאלי עבור השלבים של צלון חיצוני נאסף, וגם עבור צלון חשמלי פנימי, הוא אלומיניום – בזכות המשקל הקל, המראה הנקי, החוסן הרב והעמידות לקורוזיה. כמו כן, כוללים הצלונים גומי שמונע רעש במקרה שבו הרוח גורמת לשלבים להתחכך אחד בשני.