היתרונות הרבים של האלומיניום הופכים אותו לחומר גלם פופולרי מאוד – כולל לייצור דלתות. בהתאם, ניתן לראות ביותר ויותר בתים דלתות אלומיניום מעוצבות, גם כדלתות פנים וגם כדלת כניסה. ייצור והתקנת דלת אלומיניום מחייב בקיאות ספציפית, ולכן חשוב לבחור נכון את החברה שממנה מזמינים מוצר זה. עם ניסיון של יותר מ-20 שנים, התעדכנות מתמדת בכל החידושים בתחום והקפדה על שימוש באלומיניום מובחר, א.מרום אלומיניום היא הכתובת המתאימה עבורכם. עוד חשוב לציין שאנחנו גובים עבור דלתות אלומיניום מחיר הוגן מאוד ובפרט ביחס לתמורה הגבוהה שתקבלו מאיתנו.

דלת מאלומיניום קונים רק אצלנו!

✔️ ייצור דלת אלומיניום בהתאמה מלאה לצרכים והרצונות שלכם

✔️ 5-7 שנות אחריות על כל דלתות האלומיניום שלנו

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה ואספקה מהירה

✔️ דלת אלומיניום פשוטה או דלת אלומיניום מעוצבת – הכל יש אצלנו

✔️ דלת אלומיניום זכוכית במגוון פרופילים: בלגי, הזזה ועוד

✔️ דלתות אלומיניום מחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

דלת אלומיניום - מקסימום נחת לטווח ארוך מאוד

דלתות אלומיניום הן מוצר עמיד מאוד. למעשה גם דלת אלומיניום פשוטה תמלא את ייעודה במשך שנים רבות, ולכן בחירה בחומר גלם זה מבטיחה יחס עלות-תועלת משתלם להפליא.

סיבה אחת לתוחלת החיים הארוכה של דלתות אלה – וגם של מוצרים אחרים מאלומיניום כמו תריסים למרפסת או חלון בלגי למטבח – היא העמידות בפני רטיבות. בניגוד לברזל שמחליד כתוצאה ממגע עם מים ואפילו לחות, ובניגוד לעץ שמתעוות ומרקיב עקב רטיבות, האלומיניום לא מושפע כלל ממים (בזכות שכבת אלומינה שמייצרת מעטה מגן אפקטיבי). במקרים של דלת למרפסת שמטבעה חשופה לגשם זהו יתרון קריטי, וגם בתוך הבית יש לו משמעות מפני שכששוטפים את הרצפה למשל תמיד יש מגע של מים בדלתות.

הסיבה השנייה היא החוסן הטבעי של האלומיניום. למרות שמדובר במתכת בעלת משקל סגולי נמוך, היא חזקה מאוד, ולכן גם פגיעות אקראיות (או אפילו מכוונות) או טריקת דלת אלומיניום לא גורמות לנזק.

דלתות אלומיניום - מקסימום בידוד

עוד יתרון משמעותי של כל דלת אלומיניום, כולל הפשוטות שבהן, הוא יכולות הבידוד הגבוהות. בפרט מצליחה דלת מחומר גלם זה לעצור גלי קול. הילדים עושים רעש בחדר? רק חלק קטן ממנו יזלוג לשאר חלקי הבית. בחדר אחר מושמעת מוזיקה בווליום גבוה? האלומיניום יצליח לבלום חלק ניכר מהדציבלים. גם הבידוד התרמי של דלתות מאלומיניום נחשב טוב מאוד, עובדה שעשויה לבוא לידי ביטוי בהפחתת צריכת החשמל עקב הצורך המועט בהפעלת מזגנים ותנורים. כשלוקחים בחשבון שאנחנו גובים עבור דלת אלומיניום פשוטה מחיר אטרקטיבי במיוחד, התוצאה היא קנייה משתלמת עד מאוד.

דלת אלומיניום זכוכית מעוצבת
(תמונה: Canva Pro)

דלת מאלומיניום - מקסימום ביטחון

אנשים רבים כבר יודעים שדלתות פנים מאלומיניום מתאפיינות ביתרונות רבים ולכן כדאי לבחור בהן. לעומת זאת, כשמחפשים דלת כניסה לבית, עדיין ישנו היסוס מסוים. החשש הוא בעיקר מפני חוסן נמוך בהשוואה לדלת מברזל. אם גם אתם מאמינים בכך, קחו בחשבון שזוהי טעות (נפוצה, אבל עדיין טעות).

ראשית, העובי של דלת אלומיניום לכניסה לבית או משרד, או לבניין, הוא 10 ס"מ – שמייצרים מחסום אפקטיבי מאוד בפני כל ניסיון כניסה לא מורשה. שנית, רמת המיגון של כל דלת נקבעת לא רק ע"י העובי שלה אלא גם, ובעיקר, ע"י מנגנון הנעילה. נקודות נעילה רבות ומנעולים מתקדמים הם למעשה המרכיב החשוב ביותר במניעת פריצות לבית וחשוב לדעת זאת.

דלתות אלומיניום מעוצבות ומרשימות במיוחד

דלת אלומיניום יכולה להיות פשוטה ובסיסית ויכולה להיות גם מסוגננת. הבחירה היא שלכם, כמובן, כשאת המראה המרשים ניתן להעניק לדלת במספר דרכים.

אופציה אחת היא צביעת האלומיניום בגוון הרצוי, כך שתיווצר הרמוניה נעימה לעין (בדיוק כפי שניתן לצבוע גם פרגולות אלומיניום ואפילו להעניק להן מראה דמוי עץ). אפשרות נוספת ליצירת דלתות אלומיניום מעוצבות היא הוספת חירוץ או לחילופין תבליטים בדלת, בכל צורה שתרצו. דרך שלישית היא שילוב עם חומרי גלם נוספים לשם קבלת למשל דלת אלומיניום זכוכית.

א.מרום אלומיניום מקפידה בכל מקרה על רמת גימור גבוהה במיוחד, שתורמת כמובן גם היא לרושם הנוצר מהדלת, בין אם היא בכניסה לדירה או למשרד, ובין אם היא פנימית.

אנו מתמחים בייצור והתקנת דלתות אלומיניום מכל הסוגים:

דלת אלומיניום פשוטה או מסוגננת - באחריות מלאה

גם כשאתם בוחרים דלת אלומיניום פשוטה וגם כשאתם מעדיפים דגם מסוגנן יותר, אנחנו מעניקים לכם אחריות מלאה על הדלת. תקופת האחריות היא 5 עד 7 שנים, וכדאי לדעת שהתחייבות זו תקפה גם למוצרים אחרים שלנו – לדוגמה תריסי אור, מעקות אלומיניום, גדרות, ויטרינות, חלונות פנורמיים, חלון צרפתי ועוד.

הבסיס להתחייבות הוא שימוש באלומיניום מובחר בלבד, ייצור בשיטות מתקדמות ובקרה מחמירה על כל מוצר שיוצא מהמפעל שלנו.

דלת אלומיניום פשוטה בצבע לבן
(תמונה: Canva Pro)

ייצור דלתות אלומיניום מעוצבות בהתאמה מדויקת לכל צורך

בתור מפעל אלומיניום ותיק, אנחנו יודעים לייצר כל דלת בכל גודל נחוץ כך שתובטח התאמה מושלמת גם למפתחים גדולים (וגם כאלה צרים מהרגיל). הבסיס לכך הוא מדידות מדויקות שנערוך אצלכם, וכמובן ייצור באמצעות מכונות משוכללות המופעלות ע"י צוות מיומן. דלתות אלומיניום גדולות הן שילוב מושלם של פונקציונליות ואסתטיות, גם בחללים עסקיים וגם במרחבי המגורים.

אנו מבטיחים לגבות עבור דלתות אלומיניום מחיר הוגן מאוד!

הבטחה נוספת שלנו שמתממשת עבור כל לקוח וכל לקוחה היא בהיבט הכלכלי. א.מרום אלומיניום מקפידה לגבות עבור כל הסוגים של דלתות אלומיניום מחיר אטרקטיבי, שביחד עם התמורה הגבוהה מוביל ליחס עלות-תועלת כדאי במיוחד. הסיבה להתחייבות פשוטה: רק כך אפשר לשגשג לאורך זמן, ולמעשה זהו אחד המפתחות להצלחה ארוכת הטווח שלנו, כבר למעלה מ-20 שנים.

בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של דלתות אלומיניום שזוכות לביקוש הנרחב ביותר. להצעת מחיר מותאמת לצרכים הספציפיים שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה דלת אלומיניום פשוטה?

2,700-3,600 ש"ח

דלת עם פרופיל איכותי

מהו מחיר דלת אלומיניום עם פרופיל בלגי?

3,400-5,800 ש"ח

פרופיל בלגי יוצר חלוקות בתוך הדלת ומשדרג את האסתטיות

מהי עלות דלתות אלומיניום עם מנגנון הזזה?

700-1,250 ש"ח

עבור סוג זה של דלתות אלומיניום מחיר המוצר נקבע בהתאם לשטח הפנים, כלומר המחיר הוא למ"ר

כמה תעלה דלת מאלומיניום שנעה על גבי מסילה במפתח גדול במיוחד?

1,200-2,200 ש"ח

מחיר למ"ר

מהו מחיר דלת אלומיניום זכוכית משולבת?

900-1,800 ש"ח

מחיר למ"ר, בהתאם לסוג הזכוכית

מהי העלות של דלת רשת מאלומיניום?

450-550 ש"ח

דלת שהיא גם רשת נגד יתושים

מהו מחיר דלת אלומיניום לכניסה למשרד?

3,500-4,800 ש"ח

דלתות אלומיניום מעוצבות ומרשימות

זמני אספקה מהירים, התקנה מוקפדת ושקטה

כשאפשר לשלם עבור דלת אלומיניום פשוטה מחיר נמוך, ובעצם גם דלתות אלומיניום מעוצבות מוצעות בעלות סבירה ומשתלמת, אין פלא שהביקוש נמצא במגמת עלייה. אנחנו מייצרים דלתות אלומיניום ביעילות רבה ולכן זמני האספקה קצרים. כמו כן, הצוותים המנוסים שלנו מתקינים כל דלת אלומיניום במהירות, ועוד דגש הוא עבודה שקטה תוך שמירה על הניקיון במקום. ניתן לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מותאם אישית ומענה מקצועי סבלני לכל שאלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא דלתות אלומיניום:

כמה זמן אורכת התקנת דלת אלומיניום?

בדרך כלל בין שעה לשעתיים, כשאין מאפיינים מיוחדים או מגבלות שהופכות את העבודה למורכבת יותר.

איזו זכוכית מתאימה לשילוב בדלתות מאלומיניום?

דלת אלומיניום זכוכית תכלול לרוב זכוכית בידודית או טריפלקס (זכוכית עמידה במיוחד). כמו כן, ניתן לבחור בין זכוכית שקופה לחלבית.