במדינה שבה בכל רגע עלולה לפרוץ מלחמה, או "רק" מתקפת טילים, מרחב מוגן דירתי – או בקיצור המקובל, ממד – הוא מרכיב יקר ערך ואפילו קריטי. בהתאם, כל פרט בחדר זה חייב לעמוד בתקנים הרלוונטיים ולהיות איכותי, כולל כמובן רשת שמתווספת לחלון ומונעת חדירת יתושים וחרקים מעופפים אחרים. ייצור רשת לחלון ממד הוא אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום וכך גם התקנת רשתות אלה – בזכות 20 שנות ניסיון והקפדה על איכות חומרי הגלם.

רשת גלילה לחלון ממד קונים רק מא.מרום אלומיניום!

✔️ ייצור רשת גלילה לחלון ממד בכל גודל, כולל בהתאמה אישית

✔️ אספקה מהירה של רשתות לחלונות ממ"ד – אפשרות מהיום למחר!

✔️ התקנה רשת גלילה לחלון ממד נגד יתושים בפריסה ארצית

✔️ מתקין עם 20 שנות ניסיון בתחום הרשתות

✔️ אחריות מלאה על המוצר בכל התקנה

✔️ רשת לחלון ממ"ד למטר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

איזו רשת מתאימה לחלון ממד?

באופן עקרוני, רשת נגד יתושים יכולה להיות קבועה או ניתנת לפתיחה. בחלונות הממדים חל איסור להתקין רשתות קבועות, ולכן נדרשת רשת עם מנגנון פתיחה.

אופציה אחת היא רשת לחלון ממ"ד שנעה על גבי מסילה. לרשת זו מספר חסרונות משמעותיים: קודם כל יש צורך להתקין מסילה. שנית, גם כשאין צורך לחסום את כניסת היתושים, כלומר אם רוצים לפתוח את הרשת ולאפשר זרימת אוויר חופשית, עדיין חצי חלון נשאר חסום (מפני שאי אפשר ליצור כיסים בקירות שלתוכם ייכנסו שתי כנפי הרשת).

האופציה השנייה היא רשת פתיחה, כלומר רשת שנפתחת על גבי ציר אל תוך הממד. זוהי רשת פשוטה ויעילה, אבל כדי שאפשר יהיה לפתוח אותה בלי מגבלה חובה להשאיר מקום פנוי בתוך החדר ליד החלון.

האופציה הנפוצה ביותר היא רשת גלילה לחלון ממד. בזכות הפתיחה כלפי מעלה השימוש בה מתאפיין בגמישות מוחלטת, כמובן מבלי לפגום ביכולת של המרחב המוגן הדירתי לספק מקסימום הגנה במצבי חירום.

האפשרויות השונות של רשת גלילה לחלון ממד

רשת גלילה לחלון בכל חדר שהוא כוללת באופן טבעי מנגנון שיאפשר לקבע אותה לחלק התחתון של החלון כשרוצים לחסום חדירת חרקים מעופפים. אופציה אחת היא מתקן ייעודי בחלק התחתון של החלון ועוד אופציה היא מגנט. בכל מקרה, רשת גלילה כוללת קפיץ כדי שאפשר יהיה להעלות ולהוריד אותה, וחוט או ידית להזזת הרשת לכיוון הרצוי.

רשת לחלון ממד בזול
(תמונה: Canva Pro)

אחריות מלאה על כל רשת לחלון ממ"ד

א.מרום אלומיניום מעניקה אחריות מלאה על כל רשת לחלון ממד. האחריות היא בהתאם למוצר הספציפי, ועוד כדאי לדעת שגם מוצרים אחרים שלנו – חלונות, תריסים, צלון חשמלי, פרגולה נאספת ועוד – מגיעים עם אחריות ממושכת שמקנה שקט נפשי אמיתי.

האחריות מבוססת על העובדה שאנחנו משתמשים בחומרי גלם מובחרים, וכן בשיטות ייצור מתקדמות (כולל בקרה קפדנית על כל שלב ושלב). התקנה מקצועית ומדויקת תורמת גם היא כמובן לעמידות של הרשת ולתועלת שהיא תספק לכם במשך שנים רבות.

רשת לחלון ממד מאלומיניום - הבחירה הנכונה לכל חדר ובפרט לממד

מרכיב נוסף באיכות הגבוהה של כל רשת לחלון ממד שאנחנו מייצרים ומתקינים הוא חומר הגלם שעליו היא מבוססת: אלומיניום.

האלומיניום הוא מתכת קלת משקל אבל בעלת חוסן רב. בהתאם גם כשמעלים ומורידים רשת גלילה לחלון ממד פעמים רבות, וגם אם בטעות מפעילים כלפיה כוח, לא נגרם לה שום נזק. בנוסף, היא עמידה בפני רוחות, וגם בפני רטיבות (לאלומיניום יש שכבת הגנה טבעית מפני לחות ומים). בניגוד לפלסטיק שהשמש גורמת לו לבלאי מצטבר משמעותי, האלומיניום עמיד גם בפני קרינת UV – כך שהרשת תחסום יתושים, זבובים ושאר מעופפים לטווח ארוך מאוד.

עוד יתרון של האלומיניום הוא נוחות העבודה איתו. הנוחות מבטיחה ייצור יעיל, ולכן ניתן לגבות על כל רשת לחלון מחיר הוגן ומשתלם.

כמה עולה רשת לחלון ממד?

אלומיניום הוא כאמור חומר גלם בעל יתרונות רבים ובמקביל מאפשר גביית מחירים נוחים על המוצרים המיוצרים ממנו, כולל רשתות לחלונות ממ"דים. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של המוצרים הנפוצים בקטגוריה הזו, ולהצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מהו המחיר של רשת גלילה לחלון ממד?

420-640 ש"ח למ"ר

כולל ההתקנה

כמה עולה רשת לחלון ממ"ד עם פתיחה?

330-480 ש"ח למ"ר

 

כמה צריך לשלם על רשת הזזה לחלון ממד?

360-520 ש"ח למ"ר

כולל המסילה

מהי העלות של רשת לחלון ממד עם מגנט?

330-480 ש"ח למ"ר

 

ייעוץ מקצועי וסבלני ללא מחויבות מהצד שלכם

א.מרום היא קבלן אלומיניום ותיק – כאמור למעלה מ-20 שנות פעילות ענפה. אנחנו מעמידים לרשות כל הלקוחות שלנו את הידע הרב שצברנו, גם לגבי רשת לחלון ממד וגם לגבי מוצרים אחרים מאלומיניום: תריס גלילה, חלונות בלגיים, דלת פנים או דלת כניסה, ויטרינות ועוד. למעשה, גם בלי להיות לקוחות שלנו ובלי להתחייב לרכישה אתם יכולים לקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי סבלני ובגובה העיניים, עם תשובה לכל שאלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא רשת לחלון ממד:

האם ניתן לצבוע רשת גלילה לחלון ממד?

כן, ניתן להעניק לאלומיניום כל גוון רצוי, כך שאם תרצו ליצור רשת צבעונית הדבר אפשרי.

האם רשת לחלון הממ"ד עמידה בפני שריטות חתולים?

האלומיניום הוא חומר גלם בעל חוסן רב, כך שאפשר לייצר גם רשתות עמידות בפני שריטות חתולים.