המטבח הפך בשנים האחרונות לאחד החללים המרכזיים בבתים רבים. בהתאם לכך, גדלה גם ההשקעה בעיצוב המרחב הקולינרי, ואחד המרכיבים הוא החלונות. מבין כל החלונות האפשריים, הוספת חלון בלגי למטבח זו האופציה שמבטיחה מקסימום אסתטיות – בזכות המראה הייחודי של החלונות הבלגיים. חברת א.מרום אלומיניום מתמחה בייצור חלונות מסוג זה, ובפרט עבור מטבחים, וכן בהתקנתם, והכל מתוך מחויבות מלאה לכל לקוח ולכל לקוחה.

חלון מטבח בלגי קונים רק אצלנו!

✔️ חלונות בלגיים למטבח בכל גודל רצוי – כולל חלונות גדולים במיוחד

✔️ מבחר דגמי חלון בלגי למטבח ומבחר גוונים אפשריים

✔️ אספקה מהירה במיוחד

✔️ אחריות מלאה על כל חלון מטבח בלגי

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ חלון בלגי למטבח מחיר למטר אטרקטיבי במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

האפשרויות השונות של חלון מטבח בלגי

חלון מטבח בלגי מתאפיין קודם כל בחלוקה פנימית, שכן זוהי המהות של חלונות אלה (אגב, מדובר בחלונות שמקורם באנגליה. השם 'בלגי' ניתן להם כדי ליצור אסוציאציה של אירופה הקלאסית, שמזוהה עם מוצרים עמידים ואסתטיות מוקפדת).

מאפיין חשוב נוסף הוא מנגנון הפתיחה, ומבחינה זו ישנם מספר סוגים של חלון בלגי למטבח: חלונות הזזה, חלונות קיפ (חלון שאפשר לפתוח אותו רק כלפי מעלה), חלונות ציר (שנפתחים כלפי פנים) וגם חלונות דריי קיפ (שכולללים גם פתיחת קיפ וגם פתיחה על גבי ציר).

באופן טבעי, אנחנו גובים על כל סוג של חלון בלגי למטבח מחיר שונה – אבל יש גם מכנה משותף: היחס שבין העלות לתועלת הוא תמיד משתלם במיוחד.

חלון בלגי למטבח מאלומיניום מובחר בלבד - באחריות!

המומחיות שלנו היא עבודות אלומיניום – כך שאנחנו יודעים לייצר לא "רק" חלון בלגי למטבח באיכות גבוהה, אלא גם רשתות לחלונות, ויטרינות, תריסים חשמליים וידניים, שערים וגדרות ועוד, והכל באותו רף איכות.

האיכות נובעת קודם כל מהתכונות של האלומיניום: זוהי מתכת עמידה מאוד, גם בפני חבטות או רוחות עזות, וגם ביחס לרטיבות. העובדה שהאלומיניום לא מחליד אף פעם מהווה באופן טבעי יתרון משמעותי במיוחד במטבחים. כמו כן, קל לנקות חלונות אלומיניום, ועוד איכות חשובה שלהם היא השילוב בין המשקל הקל לבין היכולת לשאת גם זכוכיות כבדות.

עוד כדאי לדעת שאלומיניום הוא חומר גלם נוח מאוד לעיבוד. כתוצאה מכך, עלויות הייצור נמוכות יחסית ואנחנו יכולים לגבות עבור כל חלון בלגי למטבח מחיר אטרקטיבי.

בנוסף, כל חלון מטבח בלגי שאנחנו מציעים ללקוחותינו מיוצר מאלומיניום מובחר, כך שמובטח מיצוי מלא של כל היתרונות. בהתאם, אנחנו יכולים להעניק גם אחריות מלאה על חלונות אלומיניום בלגי למטבחים – האחריות היא ל-5 עד 7 שנים, בהתאם למוצר הספציפי.

חלון בלגי למטבח שייצרנו והתקנו
(תמונה: Canva Pro)

לחלון מטבח בלגי מראה מרהיב עין

היתרון הבולט ביותר לעין של חלון מטבח בלגי הוא המראה הייחודי שלו – בזכות אותה חלוקה פנימית שמאפשרת משחקים של צורות גיאומטריות שונות. בנוסף, ניתן ליצור חלונות בלגיים בצבעים שונים, בזכות האפשרות לצבוע את האלומיניום – למשל בשחור, כחול, צבע שמנת, גוונים שונים של ירוק ויש כמובן עוד שלל אפשרויות. בדרך זו, ניתן ליצור חלון בלגי למטבח כפרי, למטבח היי-טקי, למטבח מודרני, למטבח רטרו וכו'.

הזמינו חלון בלגי למטבח במחיר משתלם!

א.מרום אלומיניום מציעה חלונות מעוצבים בסטנדרט גבוה מאוד ובמחיר אטרקטיבי. הטבלה שלפניכם תעזור לכם לקבל מושג לגבי טווח המחירים של חלונות בלגיים למטבח אצלנו, ולהצעת מחיר מותאמת אישית אליכם אתם יותר מאשר מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה צריך לשלם על חלון מטבח בלגי גדול?

1,450-2,450 ש"ח

מחיר למ"ר

מהו מחיר חלון בלגי למטבח בפרופיל 4300?

1,850-2,450 ש"ח

מנגנון קיפ / דריי קיפ / ציר, מחיר למ"ר

כמה תעלה חלוקה פנימית ל-7 חלקים?

300-500 ש"ח

ככלל, נדרשת תוספת מחיר על 5 חלוקות או יותר

מהי העלות של חלון הזזה עם פרופיל בלגי בגודל של מטר על מטר?

1,500-1,900 ש"ח

מומלץ לבחור בפרופיל 1700 – פרופיל דק במיוחד

הניסיון שמבטיח חלונות משובחים ומצוינות בשירות

אנחנו מבטיחים – ומקיימים – חלונות מעוצבים בסטנדרט גבוה מאוד ובהתאמה מושלמת לכל מטבח, הן מבחינת המראה והן מבחינת הגודל. יש לנו עוד מגוון רחב מאוד של מוצרים ובהם חלון ויטרינה, חלונות הזזה למרפסת, חלונות קיפ ודריי קיפ, חלונות רפפה, פרגולות אלומיניום מסוגים שונים, תריסים חשמליים ואחרים, ואת כולם אנחנו מייצרים על בסיס 20 שנות ניסיון ובאמצעות ציוד משוכלל מאוד.

עוד דגש חשוב מבחינתנו הוא המצוינות בשירות, שניתן בפריסה ארצית רחבה: אנחנו מגיעים תמיד בדיוק בזמן שנקבע, עובדים בשקט ותוך שמירה על הניקיון ועל הסדר, עונים בסבלנות על כל שאלה, מתייחסים לכל בקשה ובאופן כללי מתנהלים באדיבות. מרכיב נוסף בשירות הוא ייעוץ מקצועי גם בלי שתתחייבו לרכוש מאיתנו חלון כזה או אחר.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלון מטבח בלגי:

איזו זכוכית כדאי לשבץ בחלון בלגי למטבח?

זכוכית בידודית, שהיא גם בטיחותית וגם מבודדת היטב את המרחב מרעש ומקור / חום.

כמה זמן אורכת התקנת חלון הזזה עם פרופיל בלגי במטבח?

משך ההתקנה משתנה בהתאם לגודל החלון, בדרך כלל נשלים את המלאכה תוך כשעתיים.