חלון גיליוטינה עשוי להיות פתרון מעולה בחדרים שונים בבית, במשרדים וגם במוסדות ציבור אפשר לראות לא מעט חלונות גיליוטינה (שמוכרים גם בשם חלונות הרמה). ייצור חלונות אלה חייב להיות מדויק מאוד, כדי שאפשר יהיה להשתמש בהם לטווח ארוך, כולל בשימוש אינטנסיבי. זהו אחד מתחומי המומחיות של א.מרום אלומיניום, שבנוסף גם מתקינה חלונות מכל הסוגים, כולל גיליוטינה, באופן מוקפד במיוחד.

חלון גליוטינה עושים רק אצל המומחים!

✔️ התקנת חלון גליוטינה קליל (ואחרים) במבחר פרופילים

✔️ חלון גליוטינה עם מנגנון הרמה איכותי ואמין

✔️ הרכבת חלון פתיחת הרמה תוך עבודה נקייה ומדויקת

✔️ אחריות מלאה על כל חלון הרמה גליוטינה ל-5-7 שנים

✔️ מתקין מוסמך קליל עם 20 שנות ניסיון

✔️ זמינות גבוהה במיוחד – בכל רחבי הארץ

✔️ חלון הרמה במחיר משתלם במיוחד!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5702

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה זה חלון גליוטינה?

אי אפשר להתעלם מכך שהשם חלון גליוטינה מייצר אסוציאציות יוצאות דופן… הגליוטינה מזוהה בעיקר עם המהפכה הצרפתית, שבמהלכה שימש המתקן לעריפת ראשם של לואי ה-16, מארי אנטואנט ועוד. אגב, מי שפיתח את המכשיר היה פרופסור לאנטומיה שחיפש פתרון הומני – כזה שיגרום למוות מהיר וללא סבל, בניגוד לדרכים האחרות שהיו נהוגות באותה תקופה.

חלונות גליוטינה מן הסתם לא פוגעים באף אחד. השם נבחר בגלל הדמיון בתנועה – כמו המתקן הצרפתי, גם חלון הגליוטינה נע מלמעלה כלפי מטה כשרוצים לסגור אותו, ומלמטה כלפי מעלה כשרוצים לפתוח ולאפשר לאוויר לזרום בחופשיות אל החדר. זוהי כמובן גם הסיבה לכך שהחלון נקרא גם חלון הרמה – על שם הפעולה הנדרשת כדי לפתוח אותו.

איך עובד חלון גליוטינה?

חלון פתיחת הרמה כולל שתי כנפיים, האחת מעל לשנייה. הכנף התחתונה היא זו שעולה כלפי מעלה עד שהיא ניצבת במקביל לכנף העליונה, או במיקום נמוך יותר, כדי לאפשר את פתיחת החלון. אופציה נוספת היא הפעולה הפוכה, כלומר הכנף שלמעלה היא זו שיורדת כלפי מטה, ובמצב כזה הפתח בחלון הוא בחלקו העליון (והחלון הופך למעין מעקה). כתוצאה מהמבנה הייחודי של חלון פתיחת הרמה, לפחות מחצית מהמפתח תמיד חסומה ע"י לפחות כנף אחת, וחשוב לקחת זאת בחשבון.

חלונות גליוטינה - בטיחות ללא פשרות

חלון הרמה גליוטינה הוא כאמור מוצר בטוח לחלוטין ואין חשש לפגיעה כלשהי. רמת הבטיחות המקסימלית מושגת באמצעות מנגנונים ייעודיים לנעילת הכנף העליונה כך שלא תחליק כלפי מטה, וכשהכנף התחתונה מורמת גם היא מאובטחת היטב על-מנת שלא תיפול. באופן טבעי, רכישת חלון גליוטינה מחייבת תשומת לב רבה במיוחד לזהות היצרנית, על-מנת שהמתקן אכן יהיה בטוח לחלוטין ותוכלו להשתמש בחלון בראש שקט.

חלון גליוטינה קליל איכותי
חלונות גליוטינה (תמונה: Canva Pro)

איפה כדאי להתקין חלון הרמה?

חלון גליוטינה מתאים למגוון רחב של מפתחים, וגם למגוון רחב של מרחבים – גם בדירות מגורים, גם במשרדים וגם במבני ציבור. מומלץ לא להתקין חלון מסוג זה במפתחים גדולים או רחבים מאוד, מפני שבמקרים אלה יהיה קשה לפתוח ולסגור את החלון. לעומת זאת, חלון הרמה גליוטינה אידיאלי למקומות שבהם ישנה מגבלת מקום בחלל ולכן אי אפשר להתקין חלון ציר (כזה שנפתח כלפי פנים). במקרים אלה, אם המפתח רחב אפשר להתקין חלון הזזה, אבל אם המפתח יחסית צר חלון הזזה לא רלוונטי – ואילו חלון הרמה מספק את הפתרון הרצוי. כמו כן, אפשר להשתמש בחלונות אלה לצורך סגירת מרפסת זכוכית.

היתרונות של חלונות גליוטינה

היתרון הראשון והחשוב מכולם של חלון פתיחת הרמה הוא כאמור האפשרות להתקין אותו גם במקומות צפופים וכשהמפתח צר יחסית. בפרט, הוא מתאים לחדרי שירותים, חדרי רחצה, מטבחים (כחלון שני), וגם בבנייני משרדים ובמבני ציבור יש חדרים שעבורם חלון גליוטינה הוא האופציה המיטבית.

היתרון השני הוא נוחות הפתיחה והסגירה של החלון. עוד יתרון הוא כאמור רמת הבטיחות הגבוהה כשמקפידים על ייצור והתקנה מקצועיים. בנוסף ניתן, להעניק לחלון הגליוטינה כל מראה רצוי של גוון וצבע, וכך ליהנות גם מאסתטיות מרשימה.

האפשרויות האסתטיות השונות של חלון פתיחת הרמה

כאמור, חלון פתיחת הרמה יכול לשדרג כל מקום גם בהיבט האסתטי. ראשית, בזכות המבנה של החלון אפשר להשתמש בפרופילי אלומיניום דקים שמצניעים את הנוכחות של החלון ומובילים להשתלבות מיטבית בכל חלל. שנית, ניתן לצבוע את פרופילי האלומיניום בכל גוון רצוי, על-מנת לייצר הרמוניה מושלמת עם שאר האלמנטים בחדר. עוד אופציה מעניינת היא שילוב של הכנפיים שנעות כלפי מעלה ומטה עם חלקים קבועים – שיכולים להיות בצדדים, בצד אחד בלבד, בחלק העליון או בחלק התחתון (אפשר כמובן לבחור בחלון גליוטינה עם כמה חלקים קבועים). כמו כן, אפשר לבחור בחלונות הרמה עם חלוקה פנימית – כלומר פרופילים שמחלקים את הזכוכית למספר מקטעים, בדיוק כמו חלון הזזה בלגי. דוגמה טובה למראה המרשים שניתן להגיע אליו היא חלון גליוטינה קליל 5000 באוהאוס עם המראה הייחודי.

20 שנות ניסיון, 5-7 שנות אחריות

אנחנו יצרני חלונות אלומיניום כבר למעלה מ-20 שנים. בנוסף לחלונות גליוטינה, אנחנו מציעים גם חלונות הזזה, חלונות בלגיים, חלונות רפפה ובעצם את כל סוגי החלונות הקיימים. הניסיון שצברנו לאורך תקופת הפעילות הממושכת מתורגם לידע רחב היקף – וזה מתורגם לייצור מדויק ויעיל.

כמו כן, אנחנו מקפידים להשתמש בחומרי גלם מובחרים, וכשלוקחים בחשבון גם את בקרת הייצור המחמירה מאוד שלנו, התוצאה היא שכל חלון הרמה גליוטינה הוא מוצר בטוח, פרקטי, מרשים ועמיד. בהתאם, אנחנו יכולים גם להעניק אחריות ארוכת טווח על כל חלון (וגם על השאר המוצרים שלנו). תקופת האחריות היא 5 עד 7 שנים, בהתאם לסוג החלון ולמאפיינים הספציפיים שלו.

שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד

חלון גליוטינה של א.מרום אלומיניום הוא מוצר איכותי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. עוד התחייבות שלנו שמתממשת אצל כל לקוח וכל לקוחה היא למצוינות בשירות.

מה כוללת המצוינות? קודם כל, קשב מלא על-מנת שנוכל להמליץ לכם על החלון הנכון לכם ביותר בהתאם לאפיון הצרכים שלכם (כולל למשל חלון אקוסטי במקומות שבהם יש רעש רב יחסית בחוץ). לאחר מכן, נגיע אליכם בדיוק במועד שתיאמנו, כדי לא לגזול מכם זמן יקר. מרכיבים נוספים הם עבודה יעילה ושקטה, שמירה על הניקיון ועל הסדר, ומענה סבלני ומקצועי לכל שאלה. רמת השירות הגבוהה מאפיינת גם את ההתקנות של שאר המוצרים של א.מרום אלומיניום: תריסים מכל הסוגים כולל חשמליים, דלתות פנים, דלתות כניסה לבית, פרגולות, מעקות, ויטרינות אלומיניום ועוד.

חלון גליוטינה מחיר – כמה זה עולה?

בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי המחירים של מספר מוצרים מבוקשים בקטגוריה זו. להצעת מחיר מותאמת אליכם, מוזמנים ליצור איתנו קשר, ולאחר שנבין מה בדיוק אתם רוצים וצריכים, נוכל להציע מחיר הוגן (וכאמור תמורה גבוהה מאוד).

כמה עולה חלון גליוטינה סטנדרטי?

700-1,400 ש"ח למ"ר

למפתחים ברוחב עד 150 ס"מ

מה המחיר של חלונות טריפלקס עם מנגנון הרמה?

1,400-2,200 ש"ח למ"ר

זכוכית הכוללת 3 שכבות למקסימום בטיחות

מהי עלות חלון גליוטינה קליל?

850-1,500 ש"ח למ"ר

 

כמה צריך לשלם על חלון פתיחת הרמה בלגי?

1,400-2,400 ש"ח למ"ר

בהתאם למספר החלוקותהשאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלון הרמה:

מאיזה חומר עשויה המסגרת של חלון גליוטינה?

בעבר חלונות הגליוטינה כללו מסגרת עץ. חלון הרמה עכשווי מגיע עם פרופיל אלומיניום עמיד למים, קל משקל ובעל חוסן רב.

מה עובי הזכוכית בחלונות ההרמה?

בזכוכית רגילה העובי הוא 4-6 מ"מ, ישנם גם חלונות גליוטינה עם זכוכית בידודית או טריפלקס ובמקרים אלה הזכוכית עבה יותר – עד 14-16 מ"מ.